Poceo otklon od Rusije, sprema se priznanje KIM/a

Дећки ућите албански то вам је језик будуЧности:per:

Albania-gay-logo.png
 
Da bi Vucic ostao na vlasti potrebna mu je podrska Zapada i podrska naroda istovremeno.

To je jedino moguce ispunjavanjem svih zahteva koji se postavljaju ispred njega na spoljnom planu a zauzvrat mora da vodi anti zapadnu politiku u domacim medijima zbog podrske birackog tela.

Ako bi ostao bez zapadne podrske usled odbijanja saradnje i poslusnosti u vezi Kosova, ekonomski pritisak na Srbiju bi postao nepodnosljiv i Vucic bi eventualno bio smenjen.

Ako bi javno podrzao Zapad i vodio prozapadnu politiku u medijima, bio bi proglasen za izdajnika i izgubio bi podrsku svojih biraca i izbore nakon nekog vremena.

Igrajuci dvostruku igru, Vucic ce predati Kosovo ali ce zauzvrat Srbija ostati ukljucena u kakvim - takvim evro integracijama.

Milosevic je ostao na vlasti kroz najgoru ekonomsku krizu u skorijoj istoriji Srbije.
Samo je potreban dobar spin "mi protiv njih", "mi smo ponosan narod, koji nikad ne popusta", "hocu ja, ali vidis sta nam siledzije rade".

On je sada tako postavljen, da ne mora da udjemo u EU i ne mora da da Kosovo, i cak sankcije da nam uvale, mogao bi da izdrzi nekoliko godina na vlasti, ako je spreman na represiju vecu od Miloseviceve.
 
Видећемо врло брзо:
KAD JE NEŠTO SVETO Dačić: Ne možemo da trgujemo Kosovom i Metohijom

AUTOR: Tanjug 17.03.2018.

Lider SPS i šef diplomatije Ivica Dačić rekao je danas u Smederevskoj Palanci da Srbija ne može da trguje Kosovom i Metohijom.
"Mi ne možemo da dozvolimo da Srbija radi ulaska u EU izda svoje nacionalne i državne interese, ne možemo da trgujemo Kosovom i Metohijom", rekao je Dačić i ponovio da predsednika Srbije Aleksandra Vučića lažu iz Evrope, međunarodne zajednice, u vezi sa Kosovom i Metohijom.
Dačić ističe da je protiv ratova sa bilo kim i da Srbija treba da živi i napreduje, ali da se mora voditi mudra i čvrsta politika, te da se sa Srbijom ne može voditi politika u kojoj se postavljaju uslovi.
"Jedno je sigurno, naša koalicija, mi nismo nikada bili izdajnici ove drzave i naroda. Mi ćemo sve dati za Srbiju, ali Srbiju ni za šta na svetu nećemo dati", rekao je Dačić na konvenciji koalicije SPS-JS pred lokalne izbore u Smederevskoj Palanci, koji će biti održani 25. marta.
Prema njegovim rečima, Srbija, zbog svojih interesa, mora da ima dobre odnose sa svima u svetu, ali da se zbog ulaska u EU ne mogu okrenuti leđa i napasti Rusija ili Kinu.
Istakao je da koalicija SPS-JS nikada neće okrenuti leđa Republici Srpskoj, jer su je socijalisti i stvorili, i dodao da je Dejtonski sporazum najveći spomenik Slobodanu Miloševiću.

"Pre njega, pre nas, nije postojao nikada nijedan državni entitet Srba preko Drine i zato mi moramo da ga odbranimo i branićemo ga od pokušaja da ga unište", rekao je Dačić.

******* МОЛИТВЕНИ ДОРУЧАК

ВИ ЦИНЦАРИ СТЕ... МЛОГО ЗАБОРАВНИ :roll:

КОЛИКО ЈЕ ТО ПУТА РЕКАО ..И ПОРЕКАО.

ОН ЈЕ ПРВИ ХТЕО ДА КРЧМИ - КОСОВО И МЕТОХИЈУ
 
Milosevic je ostao na vlasti kroz najgoru ekonomsku krizu u skorijoj istoriji Srbije.
Samo je potreban dobar spin "mi protiv njih", "mi smo ponosan narod, koji nikad ne popusta", "hocu ja, ali vidis sta nam siledzije rade".

On je sada tako postavljen, da ne mora da udjemo u EU i ne mora da da Kosovo, i cak sankcije da nam uvale, mogao bi da izdrzi nekoliko godina na vlasti, ako je spreman na represiju vecu od Miloseviceve.


U slucaju sankcija bi pao u roku od godinu dana. Rusija je pod sankcijama, bdp im je pao oko 30%. Zamisli da srpski bdp padne za toliko, usledio bi raspad sistema.
I opet bi problem Kosova ostao neresen, samo odgodjen.
 
U slucaju sankcija bi pao u roku od godinu dana. Rusija je pod sankcijama, bdp im je pao oko 30%. Zamisli da srpski bdp padne za toliko, usledio bi raspad sistema.
I opet bi problem Kosova ostao neresen, samo odgodjen.

BDP-zapos-prod-1955-2011-315x1024.jpg


Obrati paznju na pad '92-'94. I opet je Milosevic ostao na vlasti.

Pitanje je samo da li je spreman da vrsi represiju ili ne.
Sa represijom moze da izgura nekoliko godina, a bez represije kao sto i sam kazes do godinu dana.

Kosovo, nazalost, resavaju drugi, ne mi.
 
Morao bi da krade izbore ko Slobo i onda bi pao posle 6 godina.

I zavrsio kao diktator. Poucen istorijom i iskustvom, Vucic sigurno ne zeli da ide tim putem.

Ovde su ljudi radili za dve marke i podržavali Slobu.

Narod može dosta da izdrži.

Istrosile su se zalihe. Vucic mora da potkupljuje i ucenjuje biracko telo, obecava zaposlenja i sta sve ne.
 
Gledam malopre na Pinku razgovor u emisiji Pravac, sa nekakvim analiticarem, inace covek je novinar i kolumnista lista Alo, i ne mogu da verujem.

Covek toliko pljuje po Putinu i Rusiji i njihovim navodno sebicnim interesima na Balkanu i prepucavanjem sa USA preko nasih ledja itd.

Ovako nesto nisam nikada cuo od npr. Jelene Milic ili Gorana Svilanovica koji su NVO perjanice tzv. Evro/atlanskih NATO integracija.

Razgovor je o geopolitickoj situaciji oko Kosova i konacnog predloga o resavanju tog pitanja koji ce Vucic navodno da iznese u Aprilu.

Buduci da je Mitrovicev Pink i Maricev Hepi bukvalno sluzbeno glasilo aktuelnog rezima u Srbiji, da li to polako pocinje sa spinovanjem

da se udaljimo od Rusije i konacno krenemo ka Evro/atlantskim integracijama,a onako usput i priznamo KIM? :think:


p.s. Sto neko rece, pre ce Srbija da prizna KIM nego Rusija, Spanija i Kipar npr. koji su sada ovdasnjem rezimu ustvari balast i kamen u cipeli.


 
Врло је могуће ово што кажеш - поготово што ми у ствари и НЕМАМО било какве ПОЛИТИЧКЕ АНАЛИТИЧАРЕ јер пре свега да би неко био политички аналитичар мора да буде и интелектуалац - а само погледај какви дебилци се представљају као "аналитичари" ......... у ствари они су обични плаћеници разних СЛУЖБИ који декламују научене ставове и мишљења........


Takoe Mito,ti si suvi intelektualac,ali te niko ne slusa.
 
Gledam malopre na Pinku razgovor u emisiji Pravac, sa nekakvim analiticarem, inace covek je novinar i kolumnista lista Alo, i ne mogu da verujem.

Covek toliko pljuje po Putinu i Rusiji i njihovim navodno sebicnim interesima na Balkanu i prepucavanjem sa USA preko nasih ledja itd.

Ovako nesto nisam nikada cuo od npr. Jelene Milic ili Gorana Svilanovica koji su NVO perjanice tzv. Evro/atlanskih NATO integracija.

Razgovor je o geopolitickoj situaciji oko Kosova i konacnog predloga o resavanju tog pitanja koji ce Vucic navodno da iznese u Aprilu.

Buduci da je Mitrovicev Pink i Maricev Hepi bukvalno sluzbeno glasilo aktuelnog rezima u Srbiji, da li to polako pocinje sa spinovanjem

da se udaljimo od Rusije i konacno krenemo ka Evro/atlantskim integracijama,a onako usput i priznamo KIM? :think:


p.s. Sto neko rece, pre ce Srbija da prizna KIM nego Rusija, Spanija i Kipar npr. koji su sada ovdasnjem rezimu ustvari balast i kamen u cipeli.


Еее... а говорили смо вам.

Немојте *******и да гласате Тому и Вучића. Немојте њих да гласате, издаће нас!

Онда вам је било лепо, а?

Сад кусате оно што сте засрали, а са вама и цео народ!
 
Da dobra fora, srpska poternica, dobice novicok ili mesto za pregovarackim stolom.

ofn9vryrketz.jpg

Misko je bio ratni zlocinac prvog reda, a Vucic ipak lokalni lopov jedne sasvim nebitne zemlje.

Mislim da je tokom boravka u Moskvi ispipavao ima li kakav siguran stek za njega, pa je Vladimir Vladimirovic znajuci o kakvoms e lazovu radi, odveo ga da vidi kako guraju psa u vodu. Vucic bese razrogacio oci i progutao knedlu.

VVP mu rece: pomocicemo ti, ali ako pokusas da nas Z - zna se :bye:
 
Kako da ne, Vučića zanima kratkoročna politika prodaje Srbije, ....**** se njemu za topovskim mesom od 20 godina!
Priča je u sklopu navodne brige za budućnost zemlje, a što mu iz zemlje sve bježi, nema veze!

Vucic nema nameru da ode uskoro.

- - - - - - - - - -

Sad sam gledao informativni program Prve.
O izborima i vukovima kao da je govorio Putinov portparol. :lol:
 

Back
Top