Dokumentarac "Oprostite mi moju prošlost", ponedeljak u 20h

комшија

Stara legenda
Poruka
90.804
ВРЕМЕ ЈЕ ЗА СУОЧАВАЊЕ СА ПРОШЛОШЋУ!








Dokumentarac "Oprostite mi moju prošlost", ponedeljak u 20h

maja.jpg


Znate ko su, ali bi oni želeli da zaboravite ko su bili. Kažu da su evoluirali i promenili uverenja, ali često menjaju samo stranku. Zašto se selidba političkih preletača odvija samo u jednom pravcu, prema vlasti?

Šta je istina – ono što su govorili ili ono što nam govore danas? Kako su bivši radikali promenili ideologiju (Aleksandar Martinović, Maja Gojković)?

Čiju politiku u redovima naprednjaka danas sprovode nekadašnje demokrate (Goran Vesić)? Kako su protivnici Evropske unije promenili kurs (Nebojša Bakerc)? Gde je danas "desna ruka" Borisa Tadića (Aleksandar Senić)? Koliko je kratak put od Vučićevog protivnika do njegovog poverenika (Boško Ničić)?

U komentarima i analizama novinarke Olje Bećković, profesorke u penziji Srbijanke Turajlić, političkog analitičara Cvjetina Miliovojevića i profesora Fakuleteta političkih nauka Čedomira Čupića.

Šta o svemu kažu oni čiji su ljudi prešli u Srpsku naprednu stranku: Gordana Čomić (DS), Boris Tadić (SDS) i Vojislav Šešelj (SRS)? O najpoznatijim partijskim i ideološkim preletačima.

O politici bez ideologije i bez moralnih granica. Dokumentarni film Maje Nikolić: "Oprostite mi moju prošlost". Ponedeljak, 19. mart, u 20 sati, samo na N1.
 
Rasim je rasim, to ne treba mesati...On je idol srpskog postenog coveka....znaci prica sta godi vlasti , radi sta treba , ne previse javno , i ostavlja utisak da gleda svoj dzep i nikad se ne svadja....javno...
To sto nema vise postenog srbina je bas pogodna okolnost koja jos vise daje na znacaju Rasimu, jer bar nema licemerja i pogresnog izjednacavanja jednih postenih sa drugim postenima....

Sad su svi posteni na Idol Rasim nacin...

Kradoman je vec flegma i poslovan covek....malo se ljutnuo sto mu nisu dali secerane za dinar, pa je uzimao kockarnice za dinar...

- - - - - - - - - -

A Turajlicka ne moze nista da kaze, jer onda bi pala u vodu akademska zavera BU i Rektorata...
Dakle ona ce da prica kao svaki srbin , ono sto nije blisko njenom okruzenju, znaci uz pomoc medija i stapa i kanapa, ali ce izbeci ono sto je jako blisko njenim profesionalnim i poslovnim tackama, jer tu bi je razbucali vrlo brzo , iako je u penziji...

Tako da je sve to prica sa pricama koje ne bole nikog, cim pricas o onome sto je daleko od tvoje sigurice...
Koristis se kao medijima kao istinitim izvorima informacija, sto je nebuloza, i onda pravis 3,4,510 100 casovne emisije gde se kao nesto dogovori i zakljuci, a zakljucilo se ono sto je receno u 1om minutu da treba da bude zakljucak...
 
...


Dodao bih jos par likova koji zavrsise u CIA kanalizacionom kolektoru zvanom SNS


- Razvojni put od Alaha do Vucica = MUFTIJA Zukorlić
- Od četnika do partizana = DRAŠKOVIĆ
- Od partizana do četnika = DAČIĆ
- Od četnika do prvog do Joške Broza = ŠEŠELJ - evo ih zbijaju šale:


itd.


...

Da dodam za Vuka
- Od partizana do četnika i nazad = DRAŠKOVIĆ
 

Back
Top