Ideje za preporod foruma zene :)

imalo bi dačo da te urniše da te obeznani da neznaš deti dupe deti glava :lol:

То и ја контам, испеглало би ми хемороиде, били би к'о руком однешени, ал' моја кичма не би издржала та скакутања по њој, још од ране младости, од оног првог рата што нас задеси, је у лошем стању. А опет баш нешто причасмо на ту тему у локалном кафеу, и запиташе се људи да ли ти гејеви можда знају нешто што ми не знамо чим се тако задовољавају међу собом, да није то можда добро, оно другари се испомогну без неке фрке која прати саватавање женскиња, и лакше им, и брже, и јефтиније него петљање око жена, а тај фактор у овој кризи и скупоћи није за занемарити. Па и политички је корисно, тим мањинцима следују разна права и вајде.
 
napokon smo se preporodile, elem..
jedna odavde našla posao, pa na svakoj temi piše o sopstvenom šefu brateeeeeeeeeeeeeeeee..nema veze što svi odavno ili imaju posao, ili ga ni ne traže, ali mora da se zna-šef je car!
druga pišeo sopstvenom detetu kao da je princeza, bez obzira što ostali članovi imaju 1,2,3 dece ili ne žele nijedno, nema veze-njeno dete je car, mora da se zna!
treća drke njake puna posla, al ne da mesi, žulja, tegli, kreira...ma sve radnje radi-al 24 na forumu, mora da se zna, pored tolikog vođenja ljubavi, dece, specijaaliteta..sve se stigne!
msm da smo preporođene, koja ovo ne postizava, neka se ternutno utrne :lol:
 
napokon smo se preporodile, elem..
jedna odavde našla posao, pa na svakoj temi piše o sopstvenom šefu brateeeeeeeeeeeeeeeee..nema veze što svi odavno ili imaju posao, ili ga ni ne traže, ali mora da se zna-šef je car!
druga pišeo sopstvenom detetu kao da je princeza, bez obzira što ostali članovi imaju 1,2,3 dece ili ne žele nijedno, nema veze-njeno dete je car, mora da se zna!
treća drke njake puna posla, al ne da mesi, žulja, tegli, kreira...ma sve radnje radi-al 24 na forumu, mora da se zna, pored tolikog vođenja ljubavi, dece, specijaaliteta..sve se stigne!
msm da smo preporođene, koja ovo ne postizava, neka se ternutno utrne :lol:

Ali te iste bar nešto pišu... pa kome je do čitanja neka čita ko ima šta da komentariše neka komentariše..Nismo deca, ja ne mogu svima da se divim niti svakoga da hejtujem eto onako da bi se održavala dinamika.
Lično pišem šta se meni dešava, sad to nije Bog zna šta, i ja bih volela da je zanimljivije ali nigde nema senzacija svakodnevno.
Mislim da su žene zatvorene prilično, retko koja otvoreno priča o sebi svom životu i desavanjima, sve je super, sva su deca dobra i lepa, svi su muževi divni, puni razumevanja, i nasa zemlja je jedna divna cvetna basta.
Ne znam, moj utisak..
 
napokon smo se preporodile, elem..
jedna odavde našla posao, pa na svakoj temi piše o sopstvenom šefu brateeeeeeeeeeeeeeeee..nema veze što svi odavno ili imaju posao, ili ga ni ne traže, ali mora da se zna-šef je car!
druga pišeo sopstvenom detetu kao da je princeza, bez obzira što ostali članovi imaju 1,2,3 dece ili ne žele nijedno, nema veze-njeno dete je car, mora da se zna!
treća drke njake puna posla, al ne da mesi, žulja, tegli, kreira...ma sve radnje radi-al 24 na forumu, mora da se zna, pored tolikog vođenja ljubavi, dece, specijaaliteta..sve se stigne!
msm da smo preporođene, koja ovo ne postizava, neka se ternutno utrne :lol:

Леле, ја ли сам ова што о сопственом детету пише као да је принцеза :sad2:
 
Na drugoj temi se javno povela hajka na jednu odluku moderatora..
da li je dobro postupila ili nije..

nema razloga dizati tenzije i pritisak oko gluposti ali ajmo da prodiskutujemo o svemu tome hladne glave.

napisite koje zamerke imate..sta mislite da treba da se promeni..popravi da bi vam ovo mesto bilo prijatnije za druzenje..

da malo ovde prodiskutujemo na kulturan nacin bez vredjanja o stvarima koje vam ovde smetaju i koje bi promenili uz predloge kako.



hvala na ucestvovanju na temi.

Preporodio bi se tako, kad bi se mnoge razvele...jer je vise nego evidentno da vecina njih prezivljava u nesretnom i trulom braku...:)
 
Ja bih uvela temu o putovanjima, sa sve slikama i opisima. Freya je na nekoj temi tako lepo pisala o Meksiku, bas sam pozelela da odem odmah tamo:D Jer svi mi volimo drugacije stvari i mesta da posecujemo pa recimo Pariz iz mog ugla mozda nekom bude zanimljiv. A onda dodje,recimo Macka, i napise o Parizu na osnovu svog iskustva itd. I tako stalno putujemo i ucimo nesto novo:D

Narocito bih volela da delimo iskustva o zanimljivim mestima u Srbiji za posetiti.

(Streber sam bila i ostala)

Nekako vise volim da citam o putopisima koje pisu ljudi koje stalno ‘’srecem’’a vole online komunikaciju:D
Nego da posecujem forume o putovanjima.

A vi kako te :D?
 
Ja bih uvela temu o putovanjima, sa sve slikama i opisima. Freya je na nekoj temi tako lepo pisala o Meksiku, bas sam pozelela da odem odmah tamo:D Jer svi mi volimo drugacije stvari i mesta da posecujemo pa recimo Pariz iz mog ugla mozda nekom bude zanimljiv. A onda dodje,recimo Macka, i napise o Parizu na osnovu svog iskustva itd. I tako stalno putujemo i ucimo nesto novo:D

Narocito bih volela da delimo iskustva o zanimljivim mestima u Srbiji za posetiti.

(Streber sam bila i ostala)

Nekako vise volim da citam o putopisima koje pisu ljudi koje stalno ‘’srecem’’a vole online komunikaciju:D
Nego da posecujem forume o putovanjima.

A vi kako te :D?

Има таква тема, али није на Женама.
 
Mene zbunjuje ono vođenje ljubavi...:lol:

Može da ostane vođenje ljubavi, ali onda otpadaju kreiranje i specijaliteti. :think:Ali pošto je 24 sata na forumu, ipak si u pravu, nije ta. Nego druga.:lol:

- - - - - - - - - -

Mene ova, ne znam koja je, prva navedena.. nači, samo pozadinske slike i pefa forum ( :

Onda nisi pomislio na pravu.:rotf:
 

Back
Top