BG: SVE SKUPLJI M2, PREKO REKE "PREŠIŠAO" 2.000€

Meni samo nije jasno ko to placa? Ko su te budale i odakle im pare?

Obican gradjanin nema da plati kvadrat 2000+ evra osim ako nije neki teski lopov i bandit jer obican posteni gradjanin, tj ogromna vecina njih radi za platu od 300 evra ili manju....

Zasto se ne napravi neko istrazivanje ko su ti ljudi koji placaju kvadrat toliko i odakle im novac

Od plate ga sigurno nisu ustedeli
 
Pa svaki Srbijanac,Kosovar ,Crnogorac i BiH-ovac koji dodje do nekih bilo kakvih para gleda da kupi stan u BG ili NS , dakle metropola za klošare i praziluk gejačku elitu .

Случајно си испустио Бојбођанина?

- - - - - - - - - -

Meni samo nije jasno ko to placa? Ko su te budale i odakle im pare?

Obican gradjanin nema da plati kvadrat 2000+ evra osim ako nije neki teski lopov i bandit jer obican posteni gradjanin, tj ogromna vecina njih radi za platu od 300 evra ili manju....

Zasto se ne napravi neko istrazivanje ko su ti ljudi koji placaju kvadrat toliko i odakle im novac

Od plate ga sigurno nisu ustedeli

Види Тикси. Кад им умре стари татко и мајка, или баба и деда, а они продају некретнину коју су им стекли татко и мајка (или баба и деда) и тиме имају за учешће које је нпр. 20 % износа кредита.

А за остало, пошто је у питању брак, збрајају им се плате. Две плате по 300 јеврејчића, то је 600 јеврејчића. На креду оде 250-300 евради а њима остане остатак да направе једно дериште и живе сво троје у четрес и два квадрата у Браће Јерковић.

- - - - - - - - - -

Па не каже се џабе "жив отац, мртав капитал".
 
Случајно си испустио Бојбођанина?

- - - - - - - - - -



Види Тикси. Кад им умре стари татко и мајка, или баба и деда, а они продају некретнину коју су им стекли татко и мајка (или баба и деда) и тиме имају за учешће које је нпр. 20 % износа кредита.

А за остало, пошто је у питању брак, збрајају им се плате. Две плате по 300 јеврејчића, то је 600 јеврејчића. На креду оде 250 евради а њима остане остатак да направе једно дериште и живе сво троје у четрес и два квадрата у Браће Јерковић.

- - - - - - - - - -

Па не каже се џабе "жив отац, мртав капитал".

Koje bre 2 plate? Pa 50% gradjana Srbije skoro , nema nikakav posao.

Tih sto imaju 2 plate u kuci nije vise od 30% gradjana Srbije...

I opet je to nedovoljno jer ti u Beogradu za normalan zivot porodice treba makar 1000 evra mesecno

Znaci da bi mogao da kupis stan od 50 kvadrata placen 2000 evra po kvadratu tj 100.000 evra , treba ti inicijalno 28,500 evra za ucesce i ostale troskove kredita i placaces narednih 20 godina ratu od 531 evro

I to je sa evroborom na minimumu. Kad taj evrobor dodje tj vrati se na npr 5% tebi rata ide na 700 evra

Ko to placa?

 
Случајно си испустио Бојбођанина?

- - - - - - - - - -



Види Тикси. Кад им умре стари татко и мајка, или баба и деда, а они продају некретнину коју су им стекли татко и мајка (или баба и деда) и тиме имају за учешће које је нпр. 20 % износа кредита.

А за остало, пошто је у питању брак, збрајају им се плате. Две плате по 300 јеврејчића, то је 600 јеврејчића. На креду оде 250-300 евради а њима остане остатак да направе једно дериште и живе сво троје у четрес и два квадрата у Браће Јерковић.

- - - - - - - - - -

Па не каже се џабе "жив отац, мртав капитал".
Pa da i oni isto , ovi iz Bačke,gornjeg Srema i Zrenjanina pa nagore uglavnom gadjaju NS ,a južni Banat i Sr Mitrovica BG
Meni samo nije jasno ko to placa? Ko su te budale i odakle im pare?

Obican gradjanin nema da plati kvadrat 2000+ evra osim ako nije neki teski lopov i bandit jer obican posteni gradjanin, tj ogromna vecina njih radi za platu od 300 evra ili manju....

Zasto se ne napravi neko istrazivanje ko su ti ljudi koji placaju kvadrat toliko i odakle im novac

Od plate ga sigurno nisu ustedeli
Pa objasnio je Alter za jedan deo , drugi deo su lokalni tajkuni , krimosi , političari , bogati seljaci i sl. kojih imaš u svakom mestu u Srbiji ,a takodje i RS i CG , 5-10% ,a svi oni za svoju decu kupuju gajbe u NS i BG , bilo da su se nakrali u privatizacijama ,da poseduju puno zemlje ,da su dilovali drogu , opljačkali budžete ili prodali šiptaru ili Rusu kuću na moru za ogromnu lovu ... sve to ide u BG i NS .
U NS ti je je najveći graditelj koji okreće desetine miliona evra firma Galens
http://www.galens.rs/
rade sad i po BG i Zlatiboru ,Kopu ...a glavni deoničar u firmi je Mile Dodick i ta bosanska ekipa , eto ti oni lepo pljačkaju budžet RS ili neke opštine Bijeljina ,Prijedor ,Kraljevo,Zaječar ... nebitno i onda ulažu lovu u nekretnine po BG i NS ,nešto za decu koja tu studiraju i nemaju nameru da se vrate u zavičaj , a ostalo za izdavanje .
 
Poslednja izmena:
Koje bre 2 plate? Pa 50% gradjana Srbije skoro , nema nikakav posao.

Tih sto imaju 2 plate u kuci nije vise od 30% gradjana Srbije...

I opet je to nedovoljno jer ti u Beogradu za normalan zivot porodice treba makar 1000 evra mesecno

Znaci da bi mogao da kupis stan od 50 kvadrata placen 2000 evra po kvadratu tj 100.000 evra , treba ti inicijalno 28,500 evra za ucesce i ostale troskove kredita i placaces narednih 20 godina ratu od 531 evro

I to je sa evroborom na minimumu. Kad taj evrobor dodje tj vrati se na npr 5% tebi rata ide na 700 evra

Ko to placa?

Ја не знам зашто си ти толико оптерећен преувеличавањем и измишљањем.

дакле, не мора да буде 50 кварата, већ 42 како сам навео (случајно сам из заебанцие лупио 42 квадрата).

Не мора да буде 2 000 евра по квадрату већ 1800 или и нешто мање. Али узмимо рачуницу на 1 800 евра по квадрату.

42 квадрата пута 1 800 то је 75 000 евради. Учешће 18 750, рата на 360 месеци (или тридесет година) је око 300 евра.

Не видим шта је чудно да породица има две плате. Да раде оба родитеља. То можда ти мислиш да жена треба да буде уваљана у брашно да је други мушкарци не би гледали у дупе на улици али у породицама обично раде обоје, посебно у ситуацијама кад су плате мале, као у Србији и кад породице имају само једно дете, па не мора један од родитеља да буде кући да опслужује чопор деце.
 

Svi putevi vode u nas Beli grad. Metropola Balkana i cele Istocne Evrope.

Situacija je dosta slicna onoj iz 2007. godine, ali sa malo manjim cenama. Vlast je uspela da kroz smanjenja plata i penzija u javnom sektoru i povecanje poreza obezbedi pare za gradnju stanova. Pokusace da privuku ljude koji su trenutno u inostranstvu da pazare nekretnine i vrate se ovde da zive. To je plan, a da li ce im se ostvariti videcemo.
 
Ја не знам зашто си ти толико оптерећен преувеличавањем и измишљањем.

дакле, не мора да буде 50 кварата, већ 42 како сам навео (случајно сам из заебанцие лупио 42 квадрата).

Не мора да буде 2 000 евра по квадрату већ 1800 или и нешто мање. Али узмимо рачуницу на 1 800 евра по квадрату.

42 квадрата пута 1 800 то је 75 000 евради. Учешће 18 750, рата на 360 месеци (или тридесет година) је око 300 евра.

Не видим шта је чудно да породица има две плате. Да раде оба родитеља. То можда ти мислиш да жена треба да буде уваљана у брашно да је други мушкарци не би гледали у дупе на улици али у породицама обично раде обоје, посебно у ситуацијама кад су плате мале, као у Србији и кад породице имају само једно дете, па не мора један од родитеља да буде кући да опслужује чопор деце.

40 kvm to jr stan za samca ili bez dece
 
Пре неки дан колима се возим, тј. више стојим на Газели, гужва невероватна, као и увек. Гледам десно, оно ниче грађевина, поболи и заставу, зграда до зграде.

Мислим се, како ли ће тек да буде кад се и овај део напуни људима, где ће ти људи да прођу на путу до посла итд..

А то шта ће да раде и чиме ће да се баве у Београду је посебно питање..

Луд народ па то ти је, даје богатство за Вучићева 4 зида, да би се после гужвао по улици и по превозу.
 
Meni samo nije jasno ko to placa? Ko su te budale i odakle im pare?

Obican gradjanin nema da plati kvadrat 2000+ evra osim ako nije neki teski lopov i bandit jer obican posteni gradjanin, tj ogromna vecina njih radi za platu od 300 evra ili manju....

Zasto se ne napravi neko istrazivanje ko su ti ljudi koji placaju kvadrat toliko i odakle im novac

Od plate ga sigurno nisu ustedeli

Zar ima obicnih gradjana u Srbiji ...
Ja mislim da je jasno da nema...
Kapital je itekako kriminalizovan, a svi su u htenju da se uklope pa je sve kriminalizovano....to nije tesko videti ako si lucidan.
Ali se sve pravda mora se.....Tako da nema obicnih gradjana , svi su lopovi.
 
Meni samo nije jasno ko to placa? Ko su te budale i odakle im pare?

Obican gradjanin nema da plati kvadrat 2000+ evra osim ako nije neki teski lopov i bandit jer obican posteni gradjanin, tj ogromna vecina njih radi za platu od 300 evra ili manju....

Zasto se ne napravi neko istrazivanje ko su ti ljudi koji placaju kvadrat toliko i odakle im novac

Od plate ga sigurno nisu ustedeli
Neki srbin iz okoline preseva, vranja, nisa itd. proda kucu albancima po 2-3 puta vecoj ceni i kupi garsonjeru u BG :kafa:
Stara prica..
 
Пре неки дан колима се возим, тј. више стојим на Газели, гужва невероватна, као и увек. Гледам десно, оно ниче грађевина, поболи и заставу, зграда до зграде.

Мислим се, како ли ће тек да буде кад се и овај део напуни људима, где ће ти људи да прођу на путу до посла итд..

А то шта ће да раде и чиме ће да се баве у Београду је посебно питање..

Луд народ па то ти је, даје богатство за Вучићева 4 зида, да би се после гужвао по улици и по превозу.


Ti se to ozbiljno pitas ili samo redjas demagoski sta ti je cudno i nije u stilu 70tih...?

- - - - - - - - - -

Pa svaki Srbijanac,Kosovar ,Crnogorac i BiH-ovac koji dodje do nekih bilo kakvih para gleda da kupi stan u BG ili NS , dakle metropola za klošare i praziluk gejačku elitu .

Zar ima nesto na medijskoj sceni Srbije a da nije spin...neko hoce da porastu cene nekretnina, pa ovako pise...

Fale nam vozaci programeri i sve plate preko 2000e , to je sve sto je pisalo ovde ili na drugim mestima...kafa je zdrava, i slicne nebuloze..
U praksi vozaci gule 300e bez dnevnice, a programeri 400pa do 800e i to za ono sto je na zapadu 2000e...
I ima ih dovoljno, naravno moglo bi i vise a da su jeftiniji...
 
Ti se to ozbiljno pitas ili samo redjas demagoski sta ti je cudno i nije u stilu 70tih...?

Ја се најозбиљније питам ко је луд, тј. да ли у овој држави има ико нормалан више. Србија празна, кроз Београд одавно више не може да се прође, а ови граде ли граде усред Београда као да се ради о пустињи коју треба населити, а не о урбаној џунгли без минимума неопходне инфраструктуре за фукнционисање, назовиград има пар мостова свега, нема комплетну канализацију, градски саобраћај је очајан, нема прераду отпадних вода, урбанистички је потпуно диваљ, у земљишне књиге није упсиано 80% грађевина, дивља градња и даље цвета, гужве и губици времена и горива су невероватни, а они трпају зграде.

Вероватно каже главешина, ко их хебе, кад хоће да купе што да им не продам. И тако ће и да буде.
 

Back
Top