NJEGOŠ SE OKREĆE U GROBU!

Bice da su crnogorci pametniji od nas, a i imaju suvereniju drzavu i kod njih je moguce da se gledaju dugorocni interesi za buducnost svojih potomaka(bez obzira na to sto su i oni mogli kao ovi nasi da ostave drustvo da propada u zabludama borbe protiv svedskog poretka, a na korist domacim lopovima)...
Ne prevrce se Njegos u grobu, moze da se prevrce zato sto nasa SPC ne priznaje ni crnogorcki narod, ni drzavu, ni crkvu koja je bila slobodna i onda kada je nase svestenstvo skupljalo porez od naroda, a za osmanlije...
 
Bice da su crnogorci pametniji od nas, a i imaju suvereniju drzavu i kod njih je moguce da se gledaju dugorocni interesi za buducnost svojih potomaka(bez obzira na to sto su i oni mogli kao ovi nasi da ostave drustvo da propada u zabludama borbe protiv svedskog poretka, a na korist domacim lopovima)...
Ne prevrce se Njegos u grobu, moze da se prevrce zato sto nasa SPC ne priznaje ni crnogorcki narod, ni drzavu, ni crkvu koja je bila slobodna i onda kada je nase svestenstvo skupljalo porez od naroda, a za osmanlije...

A šta fali švedskom poretku?...Kraljevina,standard,šveđanke samo što hladno :D
 
Bice da su crnogorci pametniji od nas, a i imaju suvereniju drzavu i kod njih je moguce da se gledaju dugorocni interesi za buducnost svojih potomaka(bez obzira na to sto su i oni mogli kao ovi nasi da ostave drustvo da propada u zabludama borbe protiv svedskog poretka, a na korist domacim lopovima)...
Ne prevrce se Njegos u grobu, moze da se prevrce zato sto nasa SPC ne priznaje ni crnogorcki narod, ni drzavu, ni crkvu koja je bila slobodna i onda kada je nase svestenstvo skupljalo porez od naroda, a za osmanlije...
mi stalno zivimo u nekim snovima u nekom tripu

mnogo se zanosimo nekim kvazivrednostima , a ne vidimo sta se desava u stvarnom svetu
 
Evo 3000 dinara i za advokata.

CG za razliku od Srbije nema problema.
Ne dolaze u Podgoricu svaki mesec novi izaslanici i novi ultimatumi.
Da li je sada jasnije?

Pa kažem, ti si kao šargijski gurbet bosanski podvio rep i pobegao. Ne znam šta te se tiču ovi prostori.
Mi ćemo deliti sudbinu života pored MNE i svega što se tamo dešava, a ti si hiljadama km daleko od toga.
 
Iz znatno jačih razloga zbog kojih se ti "brineš" za Srbiju dok grliš kanadsko znamenje.
Nama je MNE susedna zemlja sa kojom hteli ne hteli imamo bliske odnose i s kojom smo živeli u državnoj zajednici.

Kasno je to. Srbija nije smela dati da se odvale srpska podrucja u CG ; Berane, Pljevlja, Andrijevica, Niksic, Herceg Novi, Savnik
Tako bi Srbija izasla na more sto je trebao biti osnovni cilj Srbije.
 
Pa kažem, ti si kao šargijski gurbet bosanski podvio rep i pobegao. Ne znam šta te se tiču ovi prostori.
Mi ćemo deliti sudbinu života pored MNE i svega što se tamo dešava, a ti si hiljadama km daleko od toga.

Ne razumem podebljani deo, a ono sto je moje je moje taman da zivim na Marsu.
Ti mozes samo da predstavljas sebe i onog ko ti dozvoli, tako da opet ne razumem sta pricas.
Kao sto sam ranije pisao, samo mogu jos da vas tuzim kao odgovorne za situaciju i probleme koje ste prouzrokovali vasim bitisanjem/ostajanjem na tim prostorima.
Pored sve pricinjene stete, ne razumem cim se dicis?

- - - - - - - - - -

Kasno je to. Srbija nije smela dati da se odvale srpska podrucja u CG ; Berane, Pljevlja, Andrijevica, Niksic, Herceg Novi, Savnik
Tako bi Srbija izasla na more sto je trebao biti osnovni cilj Srbije.

Nema tu Srbija sta da da. Druge ne treba prisiliti vec privoleti, a za to treba i sam da budes jak, uspesan i pametan.
Bar nesto od to troje, a kad ti fale sve tri osobine, onda se od tebe odcepljuju tj. beze.
Nije problem u drugima, vec u zvanicnoj beogradskoj politici.
 
Ne zanima me politika.

Njegos se okrece u grobu od kad je pravoslavno znamenje sruseno i sazidana ona gradjevina bez pravoslavnog krsta.Stigla ih je njegova kletva.

Crna Gora se odrekla Srbije i svega sto je iz Srbije.Imaju "njihov jezik",teraju Srpske monahe da bese polazu "Crnogorski jezik" (jel' ta prica bila?),klinac onaj bese dobio jedinicu zbog istorije,tako?
Bolje je i na more ici u Grcku.
 
Evo 3000 dinara i za advokata.

CG za razliku od Srbije nema problema.
Ne dolaze u Podgoricu svaki mesec novi izaslanici i novi ultimatumi.
Da li je sada jasnije?

Da, možda ?

Ali dati dupe pod kiriju i nije nekakav HEROJSKI ČIN ?

Nadam se da ste postigli bar dobru cenu ?

Ma kakvu cenu, pa vi ste ih molili za to da im uletite u bulju.

A đavolja horda vas je ubijala ko zečeve 99-te kao i nas.
...............................................................................................
I sad naravno zdušno radite, protiv naše braće pravoslavne.

Izdali ste ih. Prodali veru za večeru.

A izdajnici se ne cene baš puno, jer ko izda jednog gospodara, izdaće i drugog. Pogan je to.

Seti se šta je Aleksandar Makedonski uradio persijancima koji su izdali Darija.. Pobio ih sve listom !
 
Evo 3000 dinara i za advokata.

CG za razliku od Srbije nema problema.
Ne dolaze u Podgoricu svaki mesec novi izaslanici i novi ultimatumi.
Da li je sada jasnije?

Vas Crnogorce je jedan mafijaš uveo u NATO. Da bi spasio svoj kapital i položaj naravno. Optužnica mu je bila već napisana. Stoltemberg mu je poturio pod nos i dao mu dve opcije:

u NATO ili u BUVARU.

Svi znate kakvu je odluku doneo.

Vas niko nije pitao ni za šta . A i šta ima da pita nesposobnjakoviće, bez muda.

Niste u stanju ni jednog mafijaša da zbacite sa vlasti ? Koji junaci ?

A mi smo čak i kraljeve ubijali, koji nas nisu vodili na pravi način, a kamo li tamo nekog mafiozu.
 
Za sve koji svojataju Vladiku u svoje svrhe:

Смијешна је ова наша љубав.
Грдно нам се очи сусретају,
не могу се братски погледати,
но крвнички и некако дивље:
очи зборе што им вели срце.
 
Bice da su crnogorci pametniji od nas, a i imaju suvereniju drzavu i kod njih je moguce da se gledaju dugorocni interesi za buducnost svojih potomaka(bez obzira na to sto su i oni mogli kao ovi nasi da ostave drustvo da propada u zabludama borbe protiv svedskog poretka, a na korist domacim lopovima)...
Ne prevrce se Njegos u grobu, moze da se prevrce zato sto nasa SPC ne priznaje ni crnogorcki narod, ni drzavu, ni crkvu koja je bila slobodna i onda kada je nase svestenstvo skupljalo porez od naroda, a za osmanlije...

ne priznajemo izmisljene narode

Njegos se prevrce u grobu Smrdogorci su izdali i pljunuli na same sebe. Na svoje pretke, na svoju veru, narodnost, na zivot.

Takvih se i rodjena deca stide.

Danasnju Crnu Goru je uspostavila Rusija. Rusija je Crnu Goru hranila, oblacila, davala novac za budzet, oruzje za sve...

I ta pokvrena gamad je na sve to pljunula i krenula da lize americko britanska dupeta

A tamo ih tretiraju kao stoku

Setimo se kako je Tramp sutnuo premijera Crne Gore Duska Markovica

Kao seljak seosku dzukelu
 
Za sve koji svojataju Vladiku u svoje svrhe:

Смијешна је ова наша љубав.
Грдно нам се очи сусретају,
не могу се братски погледати,
но крвнички и некако дивље:
очи зборе што им вели срце.

A u koje svrhe ti to navodiš života ti ? Citirao si bez ikakvog kontekstualnog okvira.
Citat se odnosi na crnogorske muslimane, ili poturice kako ih on zove, a ne na pravoslavne Srbe braću po veri i krvi.
 
A u koje svrhe ti to navodiš života ti ? Citirao si bez ikakvog kontekstualnog okvira.
Citat se odnosi na crnogorske muslimane, ili poturice kako ih on zove, a ne na pravoslavne Srbe braću po veri i krvi.

Sad cu da ti objasnim.
Govorimo u kontekstu Srba i Crnogoraca, o cemu je inace i tema, potrebno ti je samo malo apstraktnog razmisljanja

Ovaj citat se sada odnosi na Crnogorce do jucerasnju bracu a danasnje neprijatelje. Ima dosta uvredjenih mladi odje.
 
Bice da su crnogorci pametniji od nas, a i imaju suvereniju drzavu i kod njih je moguce da se gledaju dugorocni interesi za buducnost svojih potomaka(bez obzira na to sto su i oni mogli kao ovi nasi da ostave drustvo da propada u zabludama borbe protiv svedskog poretka, a na korist domacim lopovima)...
Ne prevrce se Njegos u grobu, moze da se prevrce zato sto nasa SPC ne priznaje ni crnogorcki narod, ni drzavu, ni crkvu koja je bila slobodna i onda kada je nase svestenstvo skupljalo porez od naroda, a za osmanlije...

Pametni preko nasih ledja...
 

Back
Top