General Dikić 37 dana štrajkuje glađu, stanje kritično!

Драги наши сународници,
Зато што сте окренули главу од нас, ваше браће Срба у Црној Гори, имамо разумијевања, али, с друге стране, не можемо да схватимо зашто јавност у Србији прећуткује чињеницу да је пет заробљених српских држављана, потпуно невиних, готово пуну годину заточено у црногорским казаматима!
Јасно је да су се кадије већ одавно постројиле по Црној Гори и да прогањају све што је српско. И туже, и суде.
То што ћути јавност Србије и пристаје да буде мирни посматрач прогона Срба и СПЦ из Црне Горе можемо да разумијемо, ализашто прећуткујете тортурукоја се спроводи над Бранком Милић, Братиславом Дикићем, Србољубом Ђорђевићем, Драганом Максићем и Миланом Душићем?
Ови невољници ће за неки дан обиљежити мучни јубилеј – пуну годину у затвору, под лажном оптужбом да су учесници наводног државног преврата, Удбашке ујдурме уз помоћ које је НАТО-колонијална власт у Црној Гори поново „побиједила“ свој народ на парламентарним изборима. Тиме ће Мило Ђукановић и његови сатрапи спојити три пуне деценије непрекидне власти, од којих је 20 прошло у потпуном сатирању и брисању свих српских трагова у Црној Гори.
Држављани Србије, које је неки зли ум прогласио „терористима“, дошли су у Црну Гору као што и свако од вас може доћи. Међутим, постали су мета завјере црногорског режима, дијела српске обавјештајне службе БИА, као и неколико обавјештајних служби из држава НАТО. Са друге стране,умјесто подршке и помоћи својим држављанима, Србија им је преко својих дипломатских представника у Подгорици понудила као рјешење да потпишу признање, не хајући што би тако сами себе лажно оптужили.
Амбасада Србије у Црној Гори је осрамотила све вас и државу коју представља али и нас који државу Србију сматрамо својом матицом.
Српски народ је познат по слободарској традицији и борби за правду и зато се оправдано поставља питањезашто и медији и власт у Београду прећуткују да српски држављани и сународници у затвору у Црној Гори пролазе кроз голготу– немају елементарне услове за живот, сан им угрожава константно неонско свјетло.
Њима се ускраћује право на здравствену заштитузбог чега су животно угрожени. Не можемо да разумијемо зашто јавност Србије не зна да, рецимо, Бранка Милићвећ девети дан штрајкује глађу у спушком казамату, јер је и даље утамничена упркос одлуци Уставног суда Црне Горе да је њен „притвор“ незаконит!?
Ми нећемо да душе ових невиних мученика буду само на нашој савјести, зато чинимо једино могуће. И сами притиснути чизмом колонијалног антисрпског режима, њиховог специјалног тужилаштава, судова и комплетног антисрпског апарата у Црној Гори, апелујемо, позивамо и молимо:
Прекините ћутање медија и власти и зауставите убијање својих суграђана и сународника заточених у Црној Гори!
Апелујте на своје одборнике, посланике, партије, институције да реагују. Изађите на достојанствене протесте и поручите властима у Србији да се боре против неправде којој су подвгнути невини српски грађани!
Учините то прије него што буде касно.
Редакција ИН4С, 7. октобар 2017
 
https://www.srbijadanas.com/vesti/i...eneral-umire-u-crnogorskom-zatvoru-2018-03-15



Stidi se Srbijo ....

Imam utisak da general nekome smeta i da zele da ga uklone

- - - - - - - - - -

Molim moderatore da isprave prezime ,napravio lapsus ovako jos uvek pospan...hvala

Zbog ovoga da se stide?
Uuuuu, ala je tebi dobro kad ne vidis mnogo drugih stvari....

- - - - - - - - - -

Ali ajd da bude da si tek stigao u Srbiju....

Danas se slobodno moze reci, da svako ko radi i ima nameru da radi za interes srpskog naroda biva uklonjen ekspresno sa bilo kakve pozicije, ne politicke, nego bilo kakve, znaci cak i firmica mala, a ako je licna firma, e onda ide klasika pritisci i izolacija...
Pa ne mozes ti protiv mase a masa ne radi za starovremenske vrednosti i postovanje...
 
ма боли ме куртз само вучић да да за леба и цигаре а те глупости менме ич не инмтересују јаћу бринем што ни у инмтерес јер ја мислим од мој живот политика ме интересује о боже боже шунтави људи
 
Poslednja izmena:

Back
Top