Na terapiji

Smetalo bi mi..i ne bih bila sa takvim muskarcem , jer je ocigledno psihicki nestabilan cim pije lekove za smirenje

Mislim,zašto bi ti to smetalo.Možda ima napade panike,ne može da spava,hronično uznemiren.Da li bi ostavila dečka ili muža,ako bi ti rekao da je bio kod psihijatra?Mislim,imala sam dečka koji je bio anksiozan,na terapiji lekovima za smirenje,pa se vratio posle na normalu,ja ga nisam ostavila.Mnogi ljudi piju lekove zbog stresa,madi,stariji ljudi.Zašto je on sad nestabilan?ispada kao da je zabelžen za ceo život i kao da je lud :roll:
 
Vise je ovih pshicki labilnih bez terapije.........
S tim momkom si bar sigurna,osim ako nije u pitanju neka dubioza bas.......
Jer ima razlicitih intenziteta oboljenja........
 
Da li biste se zabavljale-i sa momkom-devojkom koji-koja je na terapiji lekovima za smirenje,da li bi vam to ne bi smetalo?

Ne bih mogla.
Ne zato sto mi to smeta vec zato sto je dovoljno jedna labilna osoba u vezi a to sam ja. :malav:
Kad bi se desilo u toku veze, to je sto je, ne bih sigurno ostavila nekoga jer ima tezak period.

Psihicko zdravlje je jednako bitno kao i fizicko.
Nije sramota ici kod psihijatra.
 
Da li biste se zabavljale-i sa momkom-devojkom koji-koja je na terapiji lekovima za smirenje,da li bi vam to ne bi smetalo?

kakvo pitanje a kakvi ce tek krsh odgovori da uslede :lol:

bila sam u vezi sa dzankijem , i ne , nije mi smetalo, nisam chak ni probala, skidao se sa horsa i chaja , posecivali smo redovno njegove terapije , a to je bilo pre tvoje ere cenim
ako nisi formirala stavove, onda nemoj da se glupirash
 
ja sam se bila unormalila od psih., zadnji put ali bili su fini pa sam sad opet hm alternativna... al nekako smaa se krpim furam neku skepsu možda nije dobra... uglavnom su ok tamo

malo je uslovno kao
 
Poslednja izmena:
Mislim,zašto bi ti to smetalo.Možda ima napade panike,ne može da spava,hronično uznemiren.Da li bi ostavila dečka ili muža,ako bi ti rekao da je bio kod psihijatra?Mislim,imala sam dečka koji je bio anksiozan,na terapiji lekovima za smirenje,pa se vratio posle na normalu,ja ga nisam ostavila.Mnogi ljudi piju lekove zbog stresa,madi,stariji ljudi.Zašto je on sad nestabilan?ispada kao da je zabelžen za ceo život i kao da je lud :roll:

Pitala si i mislim da sam na lep nacin odgovorila ..da bi me i dalje pitala...sve sto si nabrojala , napadi panike,nesanica,hronicna uznemirenost,anksioznost su psihicki problemi zabog kojih se ide kod psihijatra po pomoc..osobe sa psihickim problemima ne mogu pravilno da rasudjuju, imaju problem i u ponasaju i slicno..a to je dovoljan razlog da se ne bude sa takvom osobom.druga je prica ako je neko vec u braku pa se partner razboli..i dilema.da li biti i dalje sa takvim partnerom ili ne..i ovo nije ni malo naivna dilema, obzirom sta se danas sve desava..psihicki bolestan partner moze da nanese fizicke i psihicke povrede ili cak da izvrsi ubistvo u trenucima svojih psihickih problema.
 
Pitala si i mislim da sam na lep nacin odgovorila ..da bi me i dalje pitala...sve sto si nabrojala , napadi panike,nesanica,hronicna uznemirenost,anksioznost su psihicki problemi zabog kojih se ide kod psihijatra po pomoc..osobe sa psihickim problemima ne mogu pravilno da rasudjuju, imaju problem i u ponasaju i slicno..a to je dovoljan razlog da se ne bude sa takvom osobom.druga je prica ako je neko vec u braku pa se partner razboli..i dilema.da li biti i dalje sa takvim partnerom ili ne..i ovo nije ni malo naivna dilema, obzirom sta se danas sve desava..psihicki bolestan partner moze da nanese fizicke i psihicke povrede ili cak da izvrsi ubistvo u trenucima svojih psihickih problema.

nisu svi koji idu kod psihijatra neodgovorni, štaviše ima baš finih odgovornih ljudi koji ne prave probleme
a neki možda odlepe itd mada naučiš da je psihijatrija jača valjda nekad
 
Pa nije sramota ako si u SAD ali u Srbiji jeste

:roll: U kom selu ti živiš

- - - - - - - - - -

Pitala si i mislim da sam na lep nacin odgovorila ..da bi me i dalje pitala...sve sto si nabrojala , napadi panike,nesanica,hronicna uznemirenost,anksioznost su psihicki problemi zabog kojih se ide kod psihijatra po pomoc..osobe sa psihickim problemima ne mogu pravilno da rasudjuju, imaju problem i u ponasaju i slicno..a to je dovoljan razlog da se ne bude sa takvom osobom.druga je prica ako je neko vec u braku pa se partner razboli..i dilema.da li biti i dalje sa takvim partnerom ili ne..i ovo nije ni malo naivna dilema, obzirom sta se danas sve desava..psihicki bolestan partner moze da nanese fizicke i psihicke povrede ili cak da izvrsi ubistvo u trenucima svojih psihickih problema.
Jedino ako je u teškoj depresiji.

- - - - - - - - - -

kakvo pitanje a kakvi ce tek krsh odgovori da uslede :lol:

bila sam u vezi sa dzankijem , i ne , nije mi smetalo, nisam chak ni probala, skidao se sa horsa i chaja , posecivali smo redovno njegove terapije , a to je bilo pre tvoje ere cenim
ako nisi formirala stavove, onda nemoj da se glupirash

Samo glupa devojka je u vezi sa narkomanom.Ovde govorimo o ljudima koji su na terapiji lekovima za anksioznost,a ne da li biste bili sa narkomanom koji se bode.
 
Pitala si i mislim da sam na lep nacin odgovorila ..da bi me i dalje pitala...sve sto si nabrojala , napadi panike,nesanica,hronicna uznemirenost,anksioznost su psihicki problemi zabog kojih se ide kod psihijatra po pomoc..osobe sa psihickim problemima ne mogu pravilno da rasudjuju, imaju problem i u ponasaju i slicno..a to je dovoljan razlog da se ne bude sa takvom osobom.druga je prica ako je neko vec u braku pa se partner razboli..i dilema.da li biti i dalje sa takvim partnerom ili ne..i ovo nije ni malo naivna dilema, obzirom sta se danas sve desava..psihicki bolestan partner moze da nanese fizicke i psihicke povrede ili cak da izvrsi ubistvo u trenucima svojih psihickih problema.

Nisi u pravu.
Postoje odgovorne osobe koje normalno rasudjuju, ponasaju se, deluju ... samo imaju tezak period
Ili neki bag
Ili genetiku
Ili rat
Ili bolest ili smrt
Nesto ih stisne.
Nisu svi opasni. A ljudi se brze lece ako imaju podrsku, sto voljenih sto okoline. Cak je to nekad i sam lek
 
:roll: U kom selu ti živiš

- - - - - - - - - -


Jedino ako je u teškoj depresiji.

- - - - - - - - - -



Samo glupa devojka je u vezi sa narkomanom.Ovde govorimo o ljudima koji su na terapiji lekovima za anksioznost,a ne da li biste bili sa narkomanom koji se bode.

postovi su brisani
ko je pomenuo narkomana koji se bode?
a i da se bode , pa pametna devojko imash shirok spektar muzjaka koji ti odgovaraju u svakom smislu, ako si u dilemi da dechko ima problem i pitash se da li bi ulazila u vezu sa nekim ko ima problem sa lekovima za psihu( pomagalima) onda mislim da si sama sebi dala odgovor i prorachunato provocirash po direktivi ljupke nam administracije.
 

Back
Top