Na terapiji

Vidim samo reci hvale za nas na terapiji lekovima :(
Ja pijem lekove godina i bila sam sa sizofrenicarom koji takodje pije lekove, sta ste vi ovde ispisali, cuj psihicki nestabilna osoba da ubije nekog, pa milion je psihickih poremecaja, ne ubijaju svi ,,ludaci" al izgleda mi ludi samo sa ludima i mozemo
 
Vidim samo reci hvale za nas na terapiji lekovima :(
Ja pijem lekove godina i bila sam sa sizofrenicarom koji takodje pije lekove, sta ste vi ovde ispisali, cuj psihicki nestabilna osoba da ubije nekog, pa milion je psihickih poremecaja, ne ubijaju svi ,,ludaci" al izgleda mi ludi samo sa ludima i mozemo

Ne preteruj.
Neki od nas su jasno izdvojili zavisnike od lekova od zavisnika narkomanije.
Jedno je biti bolestan ( niko nije 100% zdrav) a sasvim drugo biti narkoman.
 
Dobro nisam bas sve iscitala al kazem za ovo na prvoj strani sto su neki rekli da mi smo mi sa psihckim problemima u stanju da ubijemo, sto je daleko od istine jer znam brdo ljudi i depresivnih, anksioznih i sizofrenih i ni jedan od njih nije nasilan
A narkomanija je stvarno skroz druga stvar..
 
Da li biste se zabavljale-i sa momkom-devojkom koji-koja je na terapiji lekovima za smirenje,da li bi vam to ne bi smetalo?

U Srbiji 90tih na lekovima za smirenje nisu bili samo oni kojima su droge i/ili alkohol zadovoljavali potrebe.
Dakle izbor je bio - ili se pomiri sa stanjem stvari i uzmi šta ti se nudi, ili uzmi stvar u svoje ruke :rumenko:, pa makar ti dlanovi odlakaveli.
 

Back
Top