DELL monitor

milkokv

Ističe se
Poruka
2.615
planiram da kupim monitor DELL P2217H IPS, zanima me da li mogu da ga koristim bez povezivanja na komp.ovo ima od prikljucaka
VGA(D-Sub) Da
HDMI 1
Display port 1
USB Da
USB 3.0 USB 3.0
Pivot Da

jer kakvu svrhu ima usb prikljucak ako taj monitor moze da radi jedino ako je povezan sa kompom.Da li moze da se ukljuci samo u stuju i da radi i da li moze da se gleda tv na njemu?
 
planiram da kupim monitor DELL P2217H IPS, zanima me da li mogu da ga koristim bez povezivanja na komp.ovo ima od prikljucaka
VGA(D-Sub) Da
HDMI 1
Display port 1
USB Da
USB 3.0 USB 3.0
Pivot Da

jer kakvu svrhu ima usb prikljucak ako taj monitor moze da radi jedino ako je povezan sa kompom.Da li moze da se ukljuci samo u stuju i da radi i da li moze da se gleda tv na njemu?

Nije mi najjasnije pitanje.Jel tebi treba monitor ili TV? Monitor nema svoj softver pa tako samo ukljucivanje u struju i prikljucivanje USB-a nece nista znaciti bez OS-a.Takodje taj monitor nema daljinski da bi se koristio kao TV.Kontam da bi mogla recimo kablovska posto ista ide u HDMI ali nije mi jasno zasto bi neko kupovao Monitor da ga koristi kao TV.
 
Nije mi najjasnije pitanje.Jel tebi treba monitor ili TV? Monitor nema svoj softver pa tako samo ukljucivanje u struju i prikljucivanje USB-a nece nista znaciti bez OS-a.Takodje taj monitor nema daljinski da bi se koristio kao TV.Kontam da bi mogla recimo kablovska posto ista ide u HDMI ali nije mi jasno zasto bi neko kupovao Monitor da ga koristi kao TV.

da, ne moze bez daljinskog nista.Koristio bi ga za rad na kompu normalno ALI mislio sam kad hocu da gledam samo filmove onda da ga prebacim na drugo mesto, napunim fles sa filmovima i gledam, znaci da ne moram da sedim za stolom gde mi je komp.I dalje mi nije jasno koja je onda svrha 2 usba u tom monitoru, cemu oni..jedino ako nekom treba da prikaci 5 usb na komp pa 3 u kuciste i dva na monitor sto je malo verovatno.zato sam mislio da monitor moze da radi zasebno, da pusta usb iako nije povezan na komp
 
Ti USB portovi ti sluze za prikljucak komponenti,kao i oni prikljucci pozadi kompa,a TV mozes gledati samo ako imas TV karticu u kompu.Znaci mozes prikljuciti USB Flash,ili ako imas bezicni mis i tastaturu za risivere,ili Web kameru.Imam NEC-ov monitor koji ima 4 porta za USB.
 
planiram da kupim monitor DELL P2217H IPS, zanima me da li mogu da ga koristim bez povezivanja na komp.ovo ima od prikljucaka
VGA(D-Sub) Da
HDMI 1
Display port 1
USB Da
USB 3.0 USB 3.0
Pivot Da

jer kakvu svrhu ima usb prikljucak ako taj monitor moze da radi jedino ako je povezan sa kompom.Da li moze da se ukljuci samo u stuju i da radi i da li moze da se gleda tv na njemu?

TV mozes da gledas jedino ako imas jkablovsku pa preko D3 uredjaja-preko HDMIja..u svakoj drugoj varijanti Ti treba racunar naravno-sta ocekujes da daje sliku...?Monitor je onaj koji prnosi informaciju-sta mislis za cega sluze TV kartice..? To nije televizor pobogu to je MONITOR!
 

Back
Top