DELL monitor
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: DELL monitor

Ističe se milkokv (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano DELL monitor

planiram da kupim monitor DELL P2217H IPS, zanima me da li mogu da ga koristim bez povezivanja na komp.ovo ima od prikljucaka
    VGA(D-Sub) Da
    HDMI 1
    Display port 1
    USB Da
    USB 3.0 USB 3.0
    Pivot Da

jer kakvu svrhu ima usb prikljucak ako taj monitor moze da radi jedino ako je povezan sa kompom.Da li moze da se ukljuci samo u stuju i da radi i da li moze da se gleda tv na njemu?

Domaćin aleksazr (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: DELL monitor

Bolje pitaj prodavnicu, javno, da napišu odgovor na sajtu.
    CYRfree 2.0.5 - ako bi ćirilicu radije čitali kao latinicu.
    Serbian Latin keyboard layout 1.1 - raspored za QWERTY tastature sa našeg tržišta.
    http://users.beotel.net/~gwh/

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    324

cemu taj monitor

kupi televizor

za te pare ima i od 24 inca full hd

ili ovaj od 22 sa dvd https://www.gigatron.rs/televizori/sharp_lc22dfe4011e_sa_dvd_plejerom-129224

a o izboru vecih i obicnijih i da ne pisem
    smisao zivota - svako ima svoj . opsti - nacionalni , verski , politicki - nije dobar .

to su sve manipulacije gomilom a osoba je jedinka koja ima svoje vizije.

Primećen član MisliM_StvaRnO (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio milkokv Pogledaj poruku
    planiram da kupim monitor DELL P2217H IPS, zanima me da li mogu da ga koristim bez povezivanja na komp.ovo ima od prikljucaka
    VGA(D-Sub) Da
    HDMI 1
    Display port 1
    USB Da
    USB 3.0 USB 3.0
    Pivot Da

jer kakvu svrhu ima usb prikljucak ako taj monitor moze da radi jedino ako je povezan sa kompom.Da li moze da se ukljuci samo u stuju i da radi i da li moze da se gleda tv na njemu?
    Nije mi najjasnije pitanje.Jel tebi treba monitor ili TV? Monitor nema svoj softver pa tako samo ukljucivanje u struju i prikljucivanje USB-a nece nista znaciti bez OS-a.Takodje taj monitor nema daljinski da bi se koristio kao TV.Kontam da bi mogla recimo kablovska posto ista ide u HDMI ali nije mi jasno zasto bi neko kupovao Monitor da ga koristi kao TV.

Ističe se milkokv (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio MisliM_StvaRnO Pogledaj poruku
    Nije mi najjasnije pitanje.Jel tebi treba monitor ili TV? Monitor nema svoj softver pa tako samo ukljucivanje u struju i prikljucivanje USB-a nece nista znaciti bez OS-a.Takodje taj monitor nema daljinski da bi se koristio kao TV.Kontam da bi mogla recimo kablovska posto ista ide u HDMI ali nije mi jasno zasto bi neko kupovao Monitor da ga koristi kao TV.
    da, ne moze bez daljinskog nista.Koristio bi ga za rad na kompu normalno ALI mislio sam kad hocu da gledam samo filmove onda da ga prebacim na drugo mesto, napunim fles sa filmovima i gledam, znaci da ne moram da sedim za stolom gde mi je komp.I dalje mi nije jasno koja je onda svrha 2 usba u tom monitoru, cemu oni..jedino ako nekom treba da prikaci 5 usb na komp pa 3 u kuciste i dva na monitor sto je malo verovatno.zato sam mislio da monitor moze da radi zasebno, da pusta usb iako nije povezan na komp

Poznat jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

Ti USB portovi ti sluze za prikljucak komponenti,kao i oni prikljucci pozadi kompa,a TV mozes gledati samo ako imas TV karticu u kompu.Znaci mozes prikljuciti USB Flash,ili ako imas bezicni mis i tastaturu za risivere,ili Web kameru.Imam NEC-ov monitor koji ima 4 porta za USB.

Ističe se ghost in the shell (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    135

Citat Original postavio milkokv Pogledaj poruku
    VGA(D-Sub) Da
    HDMI 1
    Display port 1
    USB Da
    USB 3.0 USB 3.0
    Pivot Da

TV mozes da gledas jedino ako imas jkablovsku pa preko D3 uredjaja-preko HDMIja..u svakoj drugoj varijanti Ti treba racunar naravno-sta ocekujes da daje sliku...?Monitor je onaj koji prnosi informaciju-sta mislis za cega sluze TV kartice..? To nije televizor pobogu to je MONITOR!
    "blagosloveni neka su oni koji nemaju sta da kazu pa cute"

Slične teme

1. Monitor
    Autor Prinz u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.09.2003., 15:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •