Vučić: od Zajednice srpskih opština na Kosmetu nema ništa

Poruka
19.619
Vučić: Od ZSO najverovatnije ništa, da su hteli...

Srbija je iz Briselskog sporazuma ispunila sve svoje obaveze – pravosuđe, policiju, civilnu zaštitu, telekomunikacije... Albanci su imali samo jednu i to iz međunarodnog pravnog ugovora, a to je Zajednica srpskih opština, a to nisu ispunili. Hvala Mičelu što je u Prištini rekao da to nije ispunjeno. Biću otvoren, mislim da od toga neće biti ništa, da su hteli uradili bi to u prethodnih pet godina i u tome što nisu formirali ZSO su imali podršku dela međunarodne zajednice“, dodao je on.

Ali, zato je izrazio zahvalnost MIčelu što se ovaj udostojio da ga sasluša:

Važno je da je Mičel, za razliku od mnogih drugih, nije želeo samo da čuje, već i da sasluša. Zahvalan sam mu na tome.

Dakle, od ZSO nema ništa, ali će sigurno biti nešto od oružanih snaga Kosova.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=14&nav_category=11&nav_id=1369103


Hoće li biti neke odgovornosti, nekih ostavki zbog još jednog poraza?
 
Srbija je iz Briselskog sporazuma ispunila sve svoje obaveze – pravosuđe, policiju, civilnu zaštitu, telekomunikacije... Albanci su imali samo jednu i to iz međunarodnog pravnog ugovora, a to je Zajednica srpskih opština, a to nisu ispunili. Hvala Mičelu što je u Prištini rekao da to nije ispunjeno. Biću otvoren, mislim da od toga neće biti ništa, da su hteli uradili bi to u prethodnih pet godina i u tome što nisu formirali ZSO su imali podršku dela međunarodne zajednice“, dodao je on.

Kakvo tele :worth:

U prevodu - Dali smo im sve oni nama nista
 
Vučić: Od ZSO najverovatnije ništa, da su hteli...



Ali, zato je izrazio zahvalnost MIčelu što se ovaj udostojio da ga sasluša:



Dakle, od ZSO nema ništa, ali će sigurno biti nešto od oružanih snaga Kosova.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=14&nav_category=11&nav_id=1369103


Hoće li biti neke odgovornosti, nekih ostavki zbog još jednog poraza?

Pa ja sam potpuno iznenadjen!!! Otkud sad ovo? Ja mislio to vec gotova stvar, kad ono nista!

Naravno, I'm just being sarcastic. Pa neki od nas smo lepo govorili a i pisali da Srbija ne sme da prihvata nikakve ustupke, niti najmanje.
Mi smo do sada u glavnom ispunjavali sve ucene (namerno ih necu zvati obaveze, jer to nisu obaveze vec ucene) a za to nismo dobili ali apsolutno NISTA!
Stavise, kad god smo ispunili neki od uslova sledio je jos gori.
Podseticu vas da je glavni problem da Srbija udje u EU bio Milosevic. Pa je on isporucen.
Onda je usledilo dalje ucenjivanje sa Mladicem i Karadzicem, kao da od toga zavisi sudbina Univerzuma, i to je bio postavljen kao glavni i jedini uslov.
Kada smo i to ispunili, krece sa KiM...

Svakom pametnom je jasno da je to igranka bez prestanka. Takodje svako pametan je mogao da vidi kako je u tom istom procesu do sada prosla Turska - zavitlavaju ih 30 godina i na kraju su iza nas po uslovima i statusu.

I za kraj, ja jos nisam dobio crno na belo MATEMATIKU zasto mi se isplati da ulazim u EU. Sve one bajke o trzistu i zajednistvu su najobicnija laz, i isto su sto i prica da moj sestric od 8 godina ima iste sanse da pobedi Majka Tajsona u boks mecu. Teorijski ima - oba ce dobiti po sorts i par boxerskih rukavica, ali tu prestaje svaka jednakost sansi za pobedu.
Cak i bez toga, ulazak u EU je skup a garancija nikakvih nema da ce MENI ili Srbiji biti bolje.

Da se razumemo, ja sam ZA to da se sve dobre tekovine zapadnoevropskih ili bilo kojih drugih zemalja primene u Srbiji. Ali je jasno da Srbiji niko nista nece dati. S tog stanovista nas standard nije zavisan od EU i stavise nije ni u kakvoj korelaciji sa EU, vec prvenstveno sa nasom lokalnom vlascu koja upravlja Srbijom. Da, cak i da nam se namecu sa strane resenja, nasa vlast je zvanicno birana i odgovorna za vodjenje Srbije. I ona to radi katastrofalno, i ulazak u EU nista tu nece promeniti, verovatno ce samo zakomplikovati i poskupeti zivot nas pojedinaca.

Prema tome sto se mene tice EU moze samo da mi vidi goozu. Ni za sta nam ne treba, i ne treba ispunjavati nikakve ultimatume.
 
Kakvo tele :worth:

U prevodu - Dali smo im sve oni nama nista

То су знали од почетка, само су се правили наивни.

- - - - - - - - - -

Evo sad na TV spinuje da kako neće Srbija da dozvoli formiranje kosovskih oružanih snaga, i da mu pokažu makar jedan papir koji...:hahaha:

Јел рекао да остајемо у "преговарачком процесу"?
 
То су знали од почетка, само су се правили наивни.

- - - - - - - - - -



Јел рекао да остајемо у "преговарачком процесу"?

Pa naravno, i da moramo da očuvamo mir sa Albancima, i da ćemo mi da nastavimo da razgovaramo.

- - - - - - - - - -

'Ajde nek' si jednom izašao u javnost i rekao istinu, nije ti trebalo to najverovatnije.

Kudos za to, uopšte nisam to očekivao od njega.
 
Eto danas Vucic na RTS izjavi da od zajednice srpskih opstina za Srbe na Kosmetu nema nista.

Time se potvrdjuje moja konstatacije da su zapadnjaci obicni zlikoci, lazovi i prevaranti , i da se sa takvima samo budala dogovara i pravi sporazume.

Naterali su Vucica da potpise briselski sporazum, masuci mu sargarepom ZSO-a , onda ga prinudili da Srbija prakticno ispune sve zahteve Amerike, osim priznanja nezavisnosti Kosova, a da za uzvrat Srbi sa Kosmeta ne dobiju bukvalno nista.


Sa zapadom se dogovori prave samo sa pozicije sile.

Znaci moras imati silu da bi ih naterao da postuju dogovor

A srbija to treba da ucini tako sto ce zatraziti ujedinjenje sa Rusijom
 
a i da je bilo - to nije nista

mala formalnost

zato me i cudi sto sipci nisu dali to malo, kao znak da su i oni nesto kao popustili

jer je nebitno , kao mala autnomija , nebitna tim opstinama

- - - - - - - - - -

sad bi mi treali da vratimo stanje pre briselskih razgovora

Dragi moj, nista nije nebitno. Sve sto se jednom potpise, posle se za to uhvati kao pijan plota i svako popustanje kasnije se obije o glavu. Mi smo budale pa smo to uvek shvatali kao nebitno, ali niko drugi u ex-YU nije, zato su nas svi preveslali.
Djilas sa bratijom komunistima dao Baranju - kao to nije bitno.
Dali smo autonomiju Vojvodini i KiM - kao nije bitno.
Pa ona sprdacina sa Socijalistickim Republikama - pa na kraju raspad SFRJ i svi dobise drzave i granice po republickim

Nema nista nebitno, i to je Siptarima jasno, jer su oni dobili to sto su dobili upravo na taj nacin - mic po mic, gde nista nije bitno ali je sve jako vazno.

U pravu si, treba da vratimo stanje na pre Brisela i pocnemo da radimo po rezoluciji 124? ili kako vec bese. Kazu ljudi da po toj rezoluciji imamo pravo da razmestimo par hiljada policajaca na KiM - to bih sutra uradio po tom sporazumu. I dalje iskljucivo u UN na bazi tog sporazuma. Dosta vise zayyebancije.
 
To je rezultat politike:

"Uz pomoc Rusije i Kine moramo primorati SAD na kompromis" :roll:
]

ne to je rezultat politike, ja cu zapadu ispuniti sve naloge i ultimatume a oni ce mi baciti neku kosku

Nema koske na zapadu

Zato samo totalne gluperde, idu u integracije sa fasistickom Amerikom i NATO-om

Pametni se integrisu sa Rusijom , onda sa Amerikom razgovaraju sa pozicije sile...

Zamisli Srbija deo Rusije, i kaze po rezoluciji 1244 razmestamo 1000 srpskih vojnika na Kosmetu

Sta ce amerika?

Da nece mozda da zapocne treci svetski rat

Nece , pojesce sva gomna koja je izasrala i povuci ce se sa Kosmeta jer zna , da u suprotnom prestaje da postoji....
 
ne to je rezultat politike, ja cu zapadu ispuniti sve naloge i ultimatume a oni ce mi baciti neku kosku

Nema koske na zapadu

Zato samo totalne gluperde, idu u integracije sa fasistickom Amerikom i NATO-om

Pametni se integrisu sa Rusijom , onda sa Amerikom razgovaraju sa pozicije sile...

Zamisli Srbija deo Rusije, i kaze po rezoluciji 1244 razmestamo 1000 srpskih vojnika na Kosmetu

Sta ce amerika?

Da nece mozda da zapocne treci svetski rat

Nece , pojesce sva gomna koja je izasrala i povuci ce se sa Kosmeta jer zna , da u suprotnom prestaje da postoji....

Imas li jos neki vic, ovaj ti je bio dobar. :lol:
 
Imas li jos neki vic, ovaj ti je bio dobar. :lol:

smesan si

Rezultat vase dupelizacke politike je nula

Totalna nula

Nista niste uspeli da ostvarite sa prozapadnim dupeliscima na vlasti Srbi su osudjeni da budu narod gubitnika

Zato ja zelim da se to promeni da vlast preuzmemo mi Rusofili, i da integrisemo Srbiju sa Rusijom i vratimo je na taj nacin, na stare puteve pobeda

Zapad nam je neprijatelj, ne zeli nista da nam pruzi da nam da, i samo totalna budalcina moze da se zalaze za dalje ispunjavanje njihovih naloga i nekakve integracije sa njima
 
smesan si

Rezultat vase dupelizacke politike je nula

Totalna nula

Nista niste uspeli da ostvarite sa prozapadnim dupeliscima na vlasti Srbi su osudjeni da budu narod gubitnika

Zato ja zelim da se to promeni da vlast preuzmemo mi Rusofili, i da integrisemo Srbiju sa Rusijom i vratimo je na taj nacin, na stare puteve pobeda

Zapad nam je neprijatelj, ne zeli nista da nam pruzi da nam da, i samo totalna budalcina moze da se zalaze za dalje ispunjavanje njihovih naloga i nekakve integracije sa njima

Zoranino krilo SNS ce izbambusati rusofilno a siguran sam da Vucic vise voli Zoranu od tamo nekog Djuke, Vucicevica i Drecuna, Vulina. Uskoro ce biti sporazum konacni oko Kosova a Zoka i Vucic ce u zajednickoj poseti Vasingtonu dobiti nagradu a Srbija clanstvo u EU.
 

Back
Top