Sex u automobilu

Pa kad nemas gde - onda DA :)
Kao omladinac, sve dok nisam poceo da radim i sam zivim - 90% seksa je bilo u autu, na autu, delimicno-u-autu.... :D
Sad, u ovim zlatnim godinama - ipak preferiram krevet/garnituru/nesto-gde-ima-dosta-spejsa :D
 
dobra je i Dijana s onim krovom :zper:

Mnogo se ljulja.....:per:

- - - - - - - - - -

Jednom tako sam se parkirao izmedju dve parcele kukuruza, na nekom kolskom putu, u kasno popodne, pa prvi put poceo da kresem jednu novu snajku na zadnjem sedistu...

Paznja mi je opala, pa kada sam cuo da neko kuca, najezio sam se...

Dignem pogled, a oko auta se skupili beraci kukuruza, nabili nos na staklo i gledaju sta radimo...Zamalo sam se onesvestio...
 
Mnogo se ljulja.....:per:

- - - - - - - - - -

Jednom tako sam se parkirao izmedju dve parcele kukuruza, na nekom kolskom putu, u kasno popodne, pa prvi put poceo da kresem jednu novu snajku na zadnjem sedistu...

Paznja mi je opala, pa kada sam cuo da neko kuca, najezio sam se...

Dignem pogled, a oko auta se skupili beraci kukuruza, nabili nos na staklo i gledaju sta radimo...Zamalo sam se onesvestio...


:lol: ali omogucava odlicne poze bas zbog krova :zper:
e sad ljulja se, i jedrilica se ljulja pa sta onda :manikir:
 
A jedno sam, oko ponoci, parkirao auto na putu za Karadjordjevo, sa jednom delikatnom malo starijom damom...

U pola posla opet neko kuca i upre svetlo baterije u kola...

Jedva sam shvatio da je policija...Nece da ode kada je video sta radimo...

Obucem se na brzinu otvorim prozor i kazem "Zdravo druze, sta ima?", a on mi kaze: "Druze, odmah da idete odavde, sutra Tito dolazi u lov!"

Prvi put opsujem u sebi Tita....:confused:
 
Idemo, da ili ne?
Ako da, zasto da,, ako ne, zasto ne...Pogledajte prilog 482522

Obzirom na moju visinu od 190, auto mi bas nikako nije komotan izbor, hauba jedino, ali ona nije u sklopu pitanja, to je sex na autu a ne u autu. U autu sam najvise imao sex sa udatim, kada se krijes zbog njih, i one zbog straha od prepoznavanja ne smeju u neki hotel i slicno, Dakle, sex u autu mi nije izbor ako ne postoji druga mogucnost, ako je to krajnji izbor i ako je riba toliko dobra da ne mogu da je odbijem a insistira da to bude u autu, onda pristajem, u svim drugim slucajevima ne.
 
Poslednja izmena:
A jedno sam, oko ponoci, parkirao auto na putu za Karadjordjevo, sa jednom delikatnom malo starijom damom...

U pola posla opet neko kuca i upre svetlo baterije u kola...

Jedva sam shvatio da je policija...Nece da ode kada je video sta radimo...

Obucem se na brzinu otvorim prozor i kazem "Zdravo druze, sta ima?", a on mi kaze: "Druze, odmah da idete odavde, sutra Tito dolazi u lov!"

Prvi put opsujem u sebi Tita....:confused:

:lol: kako se fino razvila tema, od tipa automobila do politike i prirode :ok:

ponekad i takav sex po sumama i gorama ima svoje drazi :zaljubljena:
 

Back
Top