Ves Mičel stigao u Beograd
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Ves Mičel stigao u Beograd

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Thumbs up Ves Mičel stigao u Beograd

ДОБРО НАМ ДОШАО ИЗАСЛАНИЧЕ!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/3011809/dacic-docekao-americkog-zvanicnika-ves-micel-stigao-u-beograd

DAČIĆ DOČEKAO AMERIČKOG ZVANIČNIKA: Ves Mičel stigao u Beograd, pogledajte kako ga je Ivica dočekao i šta mu je poručio

BEOGRAD - Visoki američki zvaničnik Ves Mičel doputovao je u Beograd gde se sastao sa ministrom spoljnih poslova Ivicom Dačićem.

On je u Beograd doputovao iz Makedonije gde je razgovarao sa najvišim makedonskim zvaničnicima.

Mičel, koji je pomoćnik američkog državnog sekretara za Evropu i Evroaziju, u sredu će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

Mičel: SAD smatraju Srbiju okosnicom stabilnosti na Balkanu

SAD smatraju Srbiju okosnicom stabilnosti na Balkanu, izjavio je večeras zvaničnik američkog Stejt departmenta Ves Mičel u razgovoru sa šefom srpske diplomatije Ivicom Dačićem, koji mu je uručio reprint izjave američkog predsednika Vudroa Vilsona o Kosovu iz "Njujork tajmsu" u junu 1918. godine.
    Pomoćnik državnog sekretara ukazao je da SAD kontinuirano podržavaju evropski put Srbije i ostvarivanje napretka u okviru Briselskog dijaloga,

saopštio je MSP.

U razgovoru su razmatrane teme koje se tiču regionalne stabilnosti, evropskog puta Srbije, kao i nastavka Briselskog dijaloga.

Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić ukazao je da cenimo podršku SAD i izrazio interes da se pozitivna dinamika bilateralnih odnosa razvija i u budućnosti, naročito kada se obeležava 100 godina od kada je, u znak savezništva sa Srbijom, podignuta srpska zastava na Beloj kući.

U cilju oživljavanja tradicionalno savezničkih veza i prijateljskih odnosa, kao i daljeg intenziviranja saradnje i međusobnog razumevanja, Dačić je Mičelu uručio izjavu američkog predsednika Vudrou Vilsona o Kosovu, povodom Vidovdana, pod naslovom "Slavimo Kosovo kao Dan časti" iz "Njujork tajmsa" od 19. juna 1918. godine.

Pomoćnik državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Ves Mičel boravi u Beogradu u okviru svoje prve posete regionu od kad je preuzeo ovu funkciju, navedeno je saopštenju.

Ističe se Фабрика (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: Ves Mičel stigao u Beograd

Нама треба једна хидрогенска бомба.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    219

Kajl Skat je srecan.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1067

Jesi li mu to postao "kum" ili slabije cenis i postujes Vuka St . Karadzica ...?
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    467

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Kajl Skat je srecan.
    Zove se Skot, Kajl Skot

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Odbor za docek, skromni nude blowjob za 5$

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

nekada je covek morao da plati ulaznicu za cirkus

sada samo ukucas retardirani + radikali u google
    Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Амерички пилоти са чича Дражом, 1944 год.

Четници са америчком заставом 1944 године.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Дарко Трифуновић у сјајном дуелу на Балкан Инфу померио буљу Буљугићу..

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    219

Buljugic

Rusobuljaš

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    258

Uvek mi je bilo smesno kada kvazi cetnik Seselj zastupa interese Rusa . Cetnici ,ravnogorci bi ga za to skratlli za glavu,Cetnici su voleli Ameriku i prizeljkivali njihovu pobedu i dolazak u Srbiju.

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    219

Inače za ovo oko Sirije je Trifunović napravio pun pogodak.

Rusi su trebali još 2011 da pošalju ogromnu vojsku u Siriju, uguše pobunu do 2012 - 2013 i naprave crvenu liniju.

A ne, oni su uleteli tek 2015 i sad se razvlače tamo do sudnjeg dana a imali su bazu oduvek tamo.

Jednostavno tamo gde Ameri naprave bazu i da izbije pobuna guše je u roku od par meseci dok ruje razmišljaju i uleću tek 2015 i to godinu dana nakon izbijanja i krize u Ukrajini haha, razvlače se na dva fronta.

Mogli su prvo napraviti crvenu liniju u Siriji pa onda u Ukrajini al sad ratuju na dva fronta istovremeno do besvesti uz sankcije.

A po Siriji i Ukrajini im vršljaju sve moguće sile i proksiji.

Tako bi i mi prošli sa ruskom bazom u Nišu.

Ruje ne mogu da zaštite svoje saveznike od ratova koji traju po 10 godina i prazne i razaraju zemlju.
    Poslednji put ažurirao/la Straks92 : 15.03.2018. u 02:50

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    712

Zasto drzis za avatar sliku nato saveza? Oni su nas bombvardovali osiromasenim uranijumom, danas nam od uranijuma deca oboljevaju od leukemije.

- - - - - - - - - -

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Citat Original postavio Kamael Pogledaj poruku
    Zasto drzis za avatar sliku nato saveza? Oni su nas bombvardovali osiromasenim uranijumom, danas nam od uranijuma deca oboljevaju od leukemije.

- - - - - - - - - -

Муниција са осиромашеним уранијумом кориштена је само на подручју Косова и Метохије.

Elita frootsman (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    603

ДОБРО НАМ ДОШАО ИЗАСЛАНИЧЕ!
    Смири се, попиј лекић

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    712

Муниција са осиромашеним уранијумом кориштена је само на подручју Косова и Метохије.
    Na svetoj srpskoj zemlji.

- - - - - - - - - -

Podujevo sa okolnim selima poput Donje Lapaštice, Sekirače, Ladovca, Svetlje, Donjeg Sibovca, okolina Kosovske Mitrovice Ljušta, Vaganica, Brabonjić, Banja, Suvo Grlo, Crkolez, Kodra Didovce, okolina Prištine, Gornje Brnjice, Makovca, Lukare, Kruševa, Berkova, Janjeva, Novog Brda, Koretina, Štrulova, Domaneka, Banjice, okolina Dečana, Donji i Gornji Crnobreg, Papraćane, Kotradić, Novo Papraćane, Junik, okolina Đakovice Bardosan, Skivjan, Grebno, Uroševac, okolina Prizrena Brodosavce, Opolje, Žur, Skivjan, Rujan, Ljiljance, Borovac, Biljača, Buštranje, Bukorevac, i mnoga druga mesta.

- - - - - - - - - -

Iako je NATO uglavnom bombardovao ciljeve na Kosovu i Metohiji (81 kontaminirana lokacija je na KiM, jedna u Crnoj Gori, i devet u “užoj” Srbiji), neki stručnjaci tvrde da smo svi ugroženi dejstvom osiromašenog uranijuma.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

ВИШЕ ВОЛИМ КОКА-КОЛУ НЕГО РУСКИ КВАС!

http://espona.me/index.php/ex-yu/1304-koka-kola-socijalizam-u-jugoslaviji

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1067

Talking Re: Ves Mičel stigao u Beograd

"Montgomeri poručio srpskim vlastima: Recite ne, ne i ne!

Srbija ni po cenu EU integracija ne treba da se saglasi sa formiranjem kosovske vojske, kaže bivši američki ambasador u Srbiji Vilijam Montgomeri.

„Što je mnogo, mnogo je“, odgovorio je Montgomeri na pitanje Tanjuga kako vidi poruke koje je u Beogradu izneo zvaničnik Stejt departmenta Ves Mičel, uključujući i otvorenu podršku SAD vojsci Kosova.

Srbija treba da insistira na prvobitnim pozicijama Zapada po pitanju kosovske vojske, a to je snažno protivljenje svakom njenom obliku.

Montgomeri podseća da je i sam više godina bio uključen u kosovsko pitanje i da se odlično seća koliko se Zapad snažno opirao bilo kakvom formiranju vojske Kosova.

„Odlično smo znali da će u njenom sastavu biti bivši borci OVK i da je formiranje vojske istinski multietničkog sastava nemoguće. Nije slučajno da to brani i kosovski ustav“, kaže Montgomeri za Tanjug.

On zbog toga sa ogromnim žaljenjem vidi da su kosovski Albanci „otupili oštricu tog otpora“ i da su Amerikanci promenili stav i počeli nerado da prihvataju.

Montgomeri upozorava da se u isto vreme dozvoljava da ZSO bude „ni na nebu ni na zemlji“.

„Moj savet srpskim vlastima bio bi da kažu: ’Ne, ne i ne‘. I da drži Zapad na početnim pozicijama u vezi sa kosovskom vojskom. Ukoliko to znači kraj napretka u procesu pristupanja EU, onda neka bude tako“, poručuje Montgomeri.

Kako kaže, kosovsko poglavlje u pregovorima sa EU prvo je otvoreno i biće poslednje zatvoreno.

„Činjenje ustupaka sada neće okončati neprekidan pritisak od strane EU, niti će učiniti da EU bude mnogo čvršća prema kosovskim Albancima. Što je mnogo mnogo je“, zaključio je Vilijam Montgomeri.

(Tanjug)"

https://www.krstarica.com/vesti/politika/montgomeri-porucio-srpskim-vlastima-recite-ne-ne-i-ne/

Zar da se zavadimo sa "prijatelji i partnjori" ...?
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio Saliva Pogledaj poruku
    nekada je covek morao da plati ulaznicu za cirkus

sada samo ukucas retardirani + radikali u google
    http://www.glas-javnosti.rs/pismo/13777/ponosim-se-sto-sam-retardirana-seljacina
    Ponosim se što sam „retardirana seljačina“

Odlučio sam se na pisanje ovog teksta posle izjave jednog od profesora moje škole, kojom sam i ja kao i 1,650.000 ljudi označeni kao „retardirane seljačine“. Sve je počelo kada je Aleksandar Vučić u televizijskom duelu sa Suvajdžićem trećim izneo podatke o fašizmu koji se dešava u mojoj školi. Tada je rekao kako je jedna profesorka u 12-oj gimnaziji vređala učenike koji su glasali za radikale. U jednom od odeljenja je govorila: „kako će Srbija, ako pobedi SRS, biti ruska gubernija, da ćemo se vratiti u devedesete, da su tih 40 odsto što su glasali budale, a onima koji su se bunili rekla da smo ludaci ako budemo glasali u drugom krugu za SRS, itd.“
    Posle tih dešavanja u jednom od narednih dana bio sam dežuran učenik i u razgovoru između dotične i još jedne profesorke čuo izjavu u kojoj su radikali označeni kao „retardirane seljačine“. Hvala im i ponosim se time što sam retardirana seljačina, ponosim se što nisam ograničen, jednodimenzionalni snob iz kruga dvojke, koji umesto glave na ramenima ima televizijsku kutiju, pa ono što se kaže upija kao sunđer i misli da sve zna, a ne zna da pokaže da zna i da misli, a politiku shvata po principu-što vidim i čujem tako je. Na takvom smo stupnju „demokratije“ da se bilo koje drugačije mišljenje žigoše kao seljačko, primitivno, ekscentrično i da smo mi koji drugačije mislimo u zabludi šovinizma i nacionalizma. Ne bi ovo bilo toliko tragično da mi ne živimo u kvazidemokratskoj državi i da nije u jeku kampanja za predsednika. Da se ne nalazimo u istorijskom trenutku za srpski narod, koji se našao na raskrsnici da zauvek, kao građanin sveta, izgubi svest o sebi kao tradicionalno duhovno jakom, nacionalno svesnom, prkosnom, slobodoljubivom i pravdoljubivom narodu kome je Kosmet u srcu ili da velikim silama, a uz pomoć saveznika, pokaže da je njihova slabost u tome što veruje samo u silu, a da je neumitna sila, volja za slobodom malih naroda, uvek jača od sile velikih. U jeku kampanje jedan profesor u jednoj školi vrši fašistički uticaj na omladinu.
    Mi, učenici koji smo glasali za radikale, budale smo i ludaci, jer ne želimo da bacimo na smetlište istorije sve žrtve slavnih predaka koji su poginuli za Srbiju. Mi smo budale jer ne želimo da se sklanja bista male Milice Rakić, ikone savremenog srpskog stradanja, koju su ubili saveznici „žutih“, kao što su to svojevremeno učinile dosmanlije kada se zločinac Havijer Solana vratio na mesto zločina. Mi smo primitivci jer ne želimo da šaljemo svoje ljude u haški kazamat, jer ne želimo da idemo u NATO jer bi to bio greh spram 78 dece koja su poginula za 78 dana od NATO bombi i jer ne želimo da naši vojnici ratuju u Avganistanu, IrakuÖ Mi smo ekscentrici jer shvatamo da je Srbija protivpravno bombardovana da bi joj se danas moglo oteti Kosovo. Mi, učenici kulture, istorije i predanja, a predanje je osnovna kopča našeg nacionalnog kolektiviteta, destruktivni smo jer znamo da se na Kosmetu vrši etnocid, a ne genocid. Mi smo seljaci jer vidimo da Boris Tadić nosi u jednoj ruci slamu, a u drugoj vatru, pa nam prodaje priče o Srbiji i EU sa Kosmetom. To je priča za one koji nas zovu budalama i ludacima.
    Ne želim više da komentarišem one koji nas, učenike koji glasamo za radikale, nazivaju budalama, ludacima, retardiranim seljačinama, neprijateljima Srbije Ne želim više da komentarišem one koji dele Srbiju, već želim da podržim one koji pozivaju na ujedinjenje, na slobodu, na radÖ Sam Orvel bi se danas postideo pred sobom jer ne bi imao načina kako da opiše ovo odsustvo slobode mišljenja, govora Nemojmo površno i slepo težiti EU. Sklopimo savez sa prijateljima, ne da budemo gubernija već saveznik. Sarađujmo i sa neprijateljima ako je neophodno, ali prvo uredimo svoje dvorište koje je posle osam godina pljačke i prodaje Srbije veoma neuredno. Ne razmišljajmo o onima koji nas vređaju. Nek to ide na njihovu čast. Oprostimo im jer manipulacija medijskom propagandom kod nekih ljudi stvara slepo viđenje stvari.
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol