Šešelj: Mičel dolazi i donosi Vučiću ultimatum o Kosovu

Poruka
21.521
Beograd -- Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da se pritisci SAD na Srbiju pojačavaju i ulaze u veoma ozbiljnu fazu.

To se vidi, prema njegovim rečima, kroz dolazak američkog zvaničnika Vesa Mičela koji je, kako kaže Šešelj, došao da "uruči ultimatum" Srbiji da prihvati ulazak Kosova u Ujedinjene nacije i pritisne državni vrh da uvedu sankcije Rusiji.

"Ulazak Kosova u UN bi bilo priznanje nezavisnosti, makar Srbija nikad ne donela nijedan zvanični akt po tom pitanju. Ko Srbiju pita da li priznaje nezavisnost države, kad je ona članica UN", rekao je Šešelj novinarima u Skupštini Srbije.

On je dodao da ako bi SAD sa "nožem pod grlom" naterale predsednika Srbije i Vladu da priznaju Kosovo, to bi značio "početak kraja Srbije".

On je rekao da je Mičel došao na Balkan da suzbije ruski uticaj na Balkanu i da pritisne predsednika Aleksandra Vučića i Vladu Srbije da prihvate uvođenje sankcija Rusiji.

Šešelj je rekao da je Mičel otkrio nameru SAD da "okupiraju Brčko, kako bi pocepali Republiku Srpsku na sva dela" i kako bi se Republika Srpska utopila u federalnu Bosnu i Hercegovinu.

On je pozvao Vladu i predsednika Srbije da preduzmu hitne mere kako bi se Srbija uključila u ODKB, vojni savez pod vođstvom Rusije a zahteva od Rusije da postavi vojne snage u zapadnom delu Srbije.

"Jedini spas je u direktnom savezu sa Rusijom. Jedino Rusija može odvratiti Amerikance od njihovih suludih planova na Balkanu", rekao je Šešelj.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=13&nav_category=11&nav_id=1368719

Vucic im obeco , doveli ga na vlast , prodje 6 godina a jos uvek nije zavrsio poso .

Ima li mali alek mooda da raspise referendum i udje u otvoreni sukob sa zapadom ili ce ipak potpisati taj cuveni pravno-obavezujuci sporazum i zavrsiti na smetlistu istorije .. zapamcen za vjek i vjekova kao izdajnik srpskog roda
 
Beograd -- Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da se pritisci SAD na Srbiju pojačavaju i ulaze u veoma ozbiljnu fazu.

To se vidi, prema njegovim rečima, kroz dolazak američkog zvaničnika Vesa Mičela koji je, kako kaže Šešelj, došao da "uruči ultimatum" Srbiji da prihvati ulazak Kosova u Ujedinjene nacije i pritisne državni vrh da uvedu sankcije Rusiji.

"Ulazak Kosova u UN bi bilo priznanje nezavisnosti, makar Srbija nikad ne donela nijedan zvanični akt po tom pitanju. Ko Srbiju pita da li priznaje nezavisnost države, kad je ona članica UN", rekao je Šešelj novinarima u Skupštini Srbije.

On je dodao da ako bi SAD sa "nožem pod grlom" naterale predsednika Srbije i Vladu da priznaju Kosovo, to bi značio "početak kraja Srbije".

On je rekao da je Mičel došao na Balkan da suzbije ruski uticaj na Balkanu i da pritisne predsednika Aleksandra Vučića i Vladu Srbije da prihvate uvođenje sankcija Rusiji.

Šešelj je rekao da je Mičel otkrio nameru SAD da "okupiraju Brčko, kako bi pocepali Republiku Srpsku na sva dela" i kako bi se Republika Srpska utopila u federalnu Bosnu i Hercegovinu.

On je pozvao Vladu i predsednika Srbije da preduzmu hitne mere kako bi se Srbija uključila u ODKB, vojni savez pod vođstvom Rusije a zahteva od Rusije da postavi vojne snage u zapadnom delu Srbije.

"Jedini spas je u direktnom savezu sa Rusijom. Jedino Rusija može odvratiti Amerikance od njihovih suludih planova na Balkanu", rekao je Šešelj.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=13&nav_category=11&nav_id=1368719

Vucic im obeco , doveli ga na vlast , prodje 6 godina a jos uvek nije zavrsio poso .

Ima li mali alek mooda da raspise referendum i udje u otvoreni sukob sa zapadom ili ce ipak potpisati taj cuveni pravno-obavezujuci sporazum i zavrsiti na smetlistu istorije .. zapamcen za vjek i vjekova kao izdajnik srpskog roda

Врло могуће.............:cool:

01%20BGD7_500x656.jpg
 
KiM je na zalost nezavisno od kad je proglasilo nezavisnost.... E sad postoji taj jaz izmedju stvarnosti i nasih mastanja kako je Kosovo izgiubljeno tek briselskim sporazumom ili kako ce biti izgubljeno tek ako ga mi priznamo... Kosovo se koristi u politicke svrhe, kod nas na vlasti ne moze da bude neko ko ce nam rasprsiti taj mit...
Ono sto mediji rade je potpuna satanizacija Amerike... Sto je na zalost stetno za nas narod i nase drustvo, Izmisljaju se pritisci svakodnevno izmisljaju se izjave najvecih Americkih zvanicnika, pa i Americkog predsednika i takve izlaze u najcitanijim listovima svakodnevno(sve to pokazuje da nase drustvo nema americku kontrolu vec neku drug)... Za ono sto se vec odavno desilo nasi mediji koriste da svu krivicu i to sto vecu prestave kao tudju, moze im se(a da nasa politika krivicu ne snosi)... Na zalost pameti nema... Mi nikako da shvatimo da krivica jedino moze da bude nasa, a ne svedskog poretka... Meni su pokisla drva i kisa je kriva za to, realno, ali ja sam drva mogao da pokrijem...
Mi vidimo samo ovu javnu politiku ne i fakticko stanje...Mi gledamo rasprave i "prepucavanja" politicara i velikih sila sa strascu...Ono sto Putin radi pred izbore, a to je kao kada neko govori lose o svom bracnom partneru, a mali ljudi se raduju...Javna politika je trucanje, a cinjenicno stanje nesto drugo.... Rusija, Kina i USA su jedan isti sistem(s tim sto je kapitalizam u USA mnogo bolji po obicnog coveka nego ovaj kapitalizam koji postoji u Rusiji i Kini... U USA zive milioni Rusa, pa oni drze cetvrtinu New Yorka.. Rusija i USA su neraskidivo povezane...
Ne moze nasa ekonomi odjednom biti kao ekonomija Ceske ili Slovenije, ali da smo ranije postepeno krenuli ka zapadu jasnim koracima nesto slicno bi moglo.... Ovde je samo bitno imati glasove i podrsku naroda, a ona se dobija iskljucivo obmanama, kao odbranom zemlje od nekih kvazi stranih ambasadora i spijuna, mitovima, blagom i smirenom mudroscu naseg Cara prijemcivom prosecnom svetu(kako je samo dobar).... Sva ta jurnjava za podrskom naroda i vladanjem nas koci...
 
Ovo je svima sa 2 grama mozga jasno

I ja pozivam Vucica da Srbije udje u clansstvo Ruske federacije i da se na teritoriji Srbije razmeste ruske vojne trupe kao garant nase slobode i odbrambena mera od okupacije ultimatuma i fasizma Amerike i njenih satrapa

А ти ћеш да блејиш са овцама, куцкаш по крстарици и гласаш за напредне
и да по свакој овци запремиш субвенцију.
Тикомире започео си друг круг :hahaha:. Опет грешка!
 
Ovo je svima sa 2 grama mozga jasno

I ja pozivam Vucica da Srbije udje u clansstvo Ruske federacije i da se na teritoriji Srbije razmeste ruske vojne trupe kao garant nase slobode i odbrambena mera od okupacije ultimatuma i fasizma Amerike i njenih satrapa

Pa jel vam to Rusi nude clanstvo kod njih ? Ili samo lupetas po obicaju '' ko maksim po diviziji '' ...
 

Back
Top