ljubav ..da ili nista od toga?

genious

Zainteresovan član
Poruka
164
imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?
 
ja sam mishljenja da to nije ljubav....mislim lepo je to shto ti osetjash....no za ljubav treba i bliskosti i to one fizichke....da bi neka ljubav bila onaaa prava ljubav....pazi nije tako sto posto....al skroz ima logike....kako je neshto savrsheno ako nije savrsheno?....sad mozhe o tome kolko otjesh i vetj su milioni mislili o tome....al ja sam se neshto istripovo da to nije to
 
I moj decko i ja vodimo ljubav preko granica (kako ja uvek kazem). Ne zivimo u istoj zemlji. Bolje da me niko ne pita koliki mi je racun od mob-a :D
Zao mi je, ali ne verujem da te tvoj decko stvarno voli, kada misli da bi te eto tako mogao ostavit. Samo zato sto mu fali ..... . A i to sto ne shvaca da ti zivis i dalje svoj zivot, pa sta ces drugo? Da se ubijes jer niste zajedno?!?!?!?!? Izvini, ali to ne shvacam. Umesto da uzivate u toj ljubav koju imate, da ste sretni sto imate jedno drugo gledate gde bi jos mogli "nabavit" neki problem.
Mozda bi bilo najbolje da se sto pre vidite i popricate o svim problemima koji postoje izmedju vas. Na kraju cete videt dali da nastavite ovako, dali da se selite ili da se rastanete. Jer nece ispast na dobro ako te probleme ne rascistite. Veruj mi, nije mi ovo prva veza preko granica, znam o cemu pisem.
 
sto bih ja volela da se volim s nekim na daljinu.... jaoooj! pa deco, bre, to je mnogo lepo... on tamo, ja ovde, cujemo se jednom do dva puta devno, lepi romanticni razgovorcici, lepe sms porukice... uvek veseli jedno za drugo... malo ceznemo, malo patimo zbog razdvojenosti... divota!!!! vidimo se s vremena na vreme i provedemo par sjajnih dana u kojima ne stizemo da vidimo ista osim dobrih strana. Mogla bih doveka sa nekim tako....
 
one4me:
sto bih ja volela da se volim s nekim na daljinu.... jaoooj! pa deco, bre, to je mnogo lepo... on tamo, ja ovde, cujemo se jednom do dva puta devno, lepi romanticni razgovorcici, lepe sms porukice... uvek veseli jedno za drugo... malo ceznemo, malo patimo zbog razdvojenosti... divota!!!! vidimo se s vremena na vreme i provedemo par sjajnih dana u kojima ne stizemo da vidimo ista osim dobrih strana. Mogla bih doveka sa nekim tako....
dada to ti mislis..dok se nezaljubis i odlepis
 
pa odlepis, ne kazem, al to spada lepo... u patis i ceznes...kasnije kad se ispostavi da je u svakodnevnoj varijanti covek nadrndani i nervozni kreten koji bas i nema mnogo tolerancije za bilo sta osim svojih potreba... ili stogod slicno... ma sta ce mi to... ovako na daljinu je super... ne znas, ne vidis...iscekujes poruku ili poziv... super bre...
 
E "genious" veruj mi i ja sam zaljubljen do ludila ali moja sreca sto ona isto zivi u Beogradu kao i ja. Veruj mi on nije toliko zajubljen u tebe, verovatno ti njemu puno znacis i sve, ali da je on zaljubljen do ludila, sigurno nije. Predlozio bih ti da prekines to jer ces samo sebe povredjivati i on ce te povredjivati a to ne vodi nikuda. Ovako pusti to nek ode.... bice druge prilike, mozda ne odmah ali posle nekog vremena sigurno ces se opet zaljubiti.
 
znash onu " there's no sunshine when she's gone"
dobro lica su manje bitna, ali to kao u pesmi nije, sunca nema neko vreme, ali posle kishe uvek sine :P imala sam i ja neku vrstu veze na daljinu, o, zaljubljena sam bila toliko da nishta nisam ni primecjivala, uvek bi smo se razdvajali, on je putovao, ja takodje, i jednom, samo nema vishe nicheg, nismo ni raskinuli, veruj mi, dogovorili se da idemo na kafu posle neke svirke na kojoj smo se poslednji put videli, ironija, a zhivimo u istom danu, a oboje smo znali da se necjemo ni chuti a kamoli videti....mozhda te je i voleo, ali ako nisi tu, onda se to mozhe ugasiti..bolje, osvrni se dok nije prekasno, i dok se ne desi da ti kishe dugo traju, kao meni ;)
 
morphea:
znash onu " there's no sunshine when she's gone"
dobro lica su manje bitna, ali to kao u pesmi nije, sunca nema neko vreme, ali posle kishe uvek sine :P imala sam i ja neku vrstu veze na daljinu, o, zaljubljena sam bila toliko da nishta nisam ni primecjivala, uvek bi smo se razdvajali, on je putovao, ja takodje, i jednom, samo nema vishe nicheg, nismo ni raskinuli, veruj mi, dogovorili se da idemo na kafu posle neke svirke na kojoj smo se poslednji put videli, ironija, a zhivimo u istom danu, a oboje smo znali da se necjemo ni chuti a kamoli videti....mozhda te je i voleo, ali ako nisi tu, onda se to mozhe ugasiti..bolje, osvrni se dok nije prekasno, i dok se ne desi da ti kishe dugo traju, kao meni ;)
pa sta da radim?..uposlednje vreme sve mu smeta..jednom me je rekao "nemoj vise da me pitas kad cu da dodjem..ne znam!",zatim je rekao "dolazim sigurno"...sad ovo.... :(
 
jooj, znam kako se osecjash, ne moj vishe da se nadash da cje medju vama biti bolje, ja sam tu nadrljala vidish, zato uchini ti prvi korak i seci to, bolecje, znam, ali bolecje chak i vishe ako on to bude presekao a ti si to naslucjivala samo nisi htela u to da verujesh...seci, bilo je lepo dok je trajalo, i nastavi dalje...:)
 
genious:
imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?


Jos jedan dokaz da ljubav nezna za granice...samo mislim da je ovde jednostrana...osecas da nesto nije ok...da nije tako ni ti se ne bi nista pitala,jednostavno bi ZNALA da je to TO...filing se neda prevariti...
 
genious:
imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?

Moguce je.
Lek protiv ljubavi :confused: Ne bih nikada pomislio da se lecim od ljubavi :)
 
genious:
imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?



Dobro ti je i rekao. Hoce covek yebati i sta se ti cudis. Kao da ti svoju p***u drzis zakljucanu.
 

Back
Top