ljubav ..da ili nista od toga?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: ljubav ..da ili nista od toga?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano ljubav ..da ili nista od toga?

imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ljubav ..da ili nista od toga?

Pa ja mislim da on nije tako zagrejan za tebe kao ti za njega,..on bi da kresne nesto ali mu frka kako ces ti da reagujes....

Zainteresovan član Sandy_BG (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Lek je...prekini tu agoniju.
    Ljubav na daljinu je dovoljno teska i bez faktora sustinskog nerazumevanja dvoje ljudi.
    Avanti Rubia!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ja sam mishljenja da to nije ljubav....mislim lepo je to shto ti osetjash....no za ljubav treba i bliskosti i to one fizichke....da bi neka ljubav bila onaaa prava ljubav....pazi nije tako sto posto....al skroz ima logike....kako je neshto savrsheno ako nije savrsheno?....sad mozhe o tome kolko otjesh i vetj su milioni mislili o tome....al ja sam se neshto istripovo da to nije to
    Voistinu.

Početnik
    Učlanjen
    21.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

I moj decko i ja vodimo ljubav preko granica (kako ja uvek kazem). Ne zivimo u istoj zemlji. Bolje da me niko ne pita koliki mi je racun od mob-a
    Zao mi je, ali ne verujem da te tvoj decko stvarno voli, kada misli da bi te eto tako mogao ostavit. Samo zato sto mu fali ..... . A i to sto ne shvaca da ti zivis i dalje svoj zivot, pa sta ces drugo? Da se ubijes jer niste zajedno?!?!?!?!? Izvini, ali to ne shvacam. Umesto da uzivate u toj ljubav koju imate, da ste sretni sto imate jedno drugo gledate gde bi jos mogli "nabavit" neki problem.
    Mozda bi bilo najbolje da se sto pre vidite i popricate o svim problemima koji postoje izmedju vas. Na kraju cete videt dali da nastavite ovako, dali da se selite ili da se rastanete. Jer nece ispast na dobro ako te probleme ne rascistite. Veruj mi, nije mi ovo prva veza preko granica, znam o cemu pisem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

sto bih ja volela da se volim s nekim na daljinu.... jaoooj! pa deco, bre, to je mnogo lepo... on tamo, ja ovde, cujemo se jednom do dva puta devno, lepi romanticni razgovorcici, lepe sms porukice... uvek veseli jedno za drugo... malo ceznemo, malo patimo zbog razdvojenosti... divota!!!! vidimo se s vremena na vreme i provedemo par sjajnih dana u kojima ne stizemo da vidimo ista osim dobrih strana. Mogla bih doveka sa nekim tako....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio one4me
    sto bih ja volela da se volim s nekim na daljinu.... jaoooj! pa deco, bre, to je mnogo lepo... on tamo, ja ovde, cujemo se jednom do dva puta devno, lepi romanticni razgovorcici, lepe sms porukice... uvek veseli jedno za drugo... malo ceznemo, malo patimo zbog razdvojenosti... divota!!!! vidimo se s vremena na vreme i provedemo par sjajnih dana u kojima ne stizemo da vidimo ista osim dobrih strana. Mogla bih doveka sa nekim tako....
    dada to ti mislis..dok se nezaljubis i odlepis

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

pa odlepis, ne kazem, al to spada lepo... u patis i ceznes...kasnije kad se ispostavi da je u svakodnevnoj varijanti covek nadrndani i nervozni kreten koji bas i nema mnogo tolerancije za bilo sta osim svojih potreba... ili stogod slicno... ma sta ce mi to... ovako na daljinu je super... ne znas, ne vidis...iscekujes poruku ili poziv... super bre...

Iskusan bojan86 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

E "genious" veruj mi i ja sam zaljubljen do ludila ali moja sreca sto ona isto zivi u Beogradu kao i ja. Veruj mi on nije toliko zajubljen u tebe, verovatno ti njemu puno znacis i sve, ali da je on zaljubljen do ludila, sigurno nije. Predlozio bih ti da prekines to jer ces samo sebe povredjivati i on ce te povredjivati a to ne vodi nikuda. Ovako pusti to nek ode.... bice druge prilike, mozda ne odmah ali posle nekog vremena sigurno ces se opet zaljubiti.
    I da mi ponude milione milione ne boj se ti Zvezdo ostacu kraj tebe!!!

Domaćin morphea (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

znash onu " there's no sunshine when she's gone"
    dobro lica su manje bitna, ali to kao u pesmi nije, sunca nema neko vreme, ali posle kishe uvek sine imala sam i ja neku vrstu veze na daljinu, o, zaljubljena sam bila toliko da nishta nisam ni primecjivala, uvek bi smo se razdvajali, on je putovao, ja takodje, i jednom, samo nema vishe nicheg, nismo ni raskinuli, veruj mi, dogovorili se da idemo na kafu posle neke svirke na kojoj smo se poslednji put videli, ironija, a zhivimo u istom danu, a oboje smo znali da se necjemo ni chuti a kamoli videti....mozhda te je i voleo, ali ako nisi tu, onda se to mozhe ugasiti..bolje, osvrni se dok nije prekasno, i dok se ne desi da ti kishe dugo traju, kao meni
    purple heart is burning in the fire of the sunset,
    while i wait till tomorrow shadows will eat me alive
    and only one rose will grow on this ground
    memories from me to you
    butterfly

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Meni je i Labudovo brdo bilo daleko..al' tak'a sam...surovi realista

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio morphea
    znash onu " there's no sunshine when she's gone"
    dobro lica su manje bitna, ali to kao u pesmi nije, sunca nema neko vreme, ali posle kishe uvek sine imala sam i ja neku vrstu veze na daljinu, o, zaljubljena sam bila toliko da nishta nisam ni primecjivala, uvek bi smo se razdvajali, on je putovao, ja takodje, i jednom, samo nema vishe nicheg, nismo ni raskinuli, veruj mi, dogovorili se da idemo na kafu posle neke svirke na kojoj smo se poslednji put videli, ironija, a zhivimo u istom danu, a oboje smo znali da se necjemo ni chuti a kamoli videti....mozhda te je i voleo, ali ako nisi tu, onda se to mozhe ugasiti..bolje, osvrni se dok nije prekasno, i dok se ne desi da ti kishe dugo traju, kao meni
    pa sta da radim?..uposlednje vreme sve mu smeta..jednom me je rekao "nemoj vise da me pitas kad cu da dodjem..ne znam!",zatim je rekao "dolazim sigurno"...sad ovo....

Domaćin morphea (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

jooj, znam kako se osecjash, ne moj vishe da se nadash da cje medju vama biti bolje, ja sam tu nadrljala vidish, zato uchini ti prvi korak i seci to, bolecje, znam, ali bolecje chak i vishe ako on to bude presekao a ti si to naslucjivala samo nisi htela u to da verujesh...seci, bilo je lepo dok je trajalo, i nastavi dalje...
    purple heart is burning in the fire of the sunset,
    while i wait till tomorrow shadows will eat me alive
    and only one rose will grow on this ground
    memories from me to you
    butterfly

Zainteresovan član VesticaBG (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Moj decko je bio u drugom gradu, na sat od BG, i mrzelo ga je da se trudi, tako da je sve propalo.
    Zbog toga ja nemam vere u veze na daljinu...

Primećen član istrazivach (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio genious
    imam decka u jednoj od susednih zemalja ,malo preko mora ne tako daleko svega 1000km,nevidjamo se cesto zbog mojih vecih i njegovih manjih problema.Ja ga volim vise od svega na svetu a on mi kaze kako ce poludeti sto je dva sata blejao pored kompa ili telefona umesto da je nesto jeb..Kaze da me voli ali da vise ne moze da izdrzi i da bi me ostavio onog trenutka kad bi pomislio da me prevari...zatim mu je od jednom cudno kako to da ja tako opusteno zivim,ali ja volim ljudi zar je to tako tesko shvatiti..bas mi je tesko.Ima li neko lek?

Jos jedan dokaz da ljubav nezna za granice...samo mislim da je ovde jednostrana...osecas da nesto nije ok...da nije tako ni ti se ne bi nista pitala,jednostavno bi ZNALA da je to TO...filing se neda prevariti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

ljubav na daljinu..to je jako tesko i mucno..jednom sam to osetila..ali ipak puklo je..ne znam glavu gore i nedaj da ti vreme uzalud prolazi...ko zna jel on tamo skim,nije muskarcima za verovat!
    palcica

Primećen član
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Reputaciona moć
    50

Moguce je.
    Lek protiv ljubavi Ne bih nikada pomislio da se lecim od ljubavi

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Dobro ti je i rekao. Hoce covek yebati i sta se ti cudis. Kao da ti svoju p***u drzis zakljucanu.
    Piti da, delat ne.

Primećen član
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio sinnke
    Dobro ti je i rekao. Hoce covek yebati i sta se ti cudis. Kao da ti svoju p***u drzis zakljucanu.
    po svemu sudeci ti sinke ni gace ni pantalone ne nosis

Primećen član lara#1 (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Bar je iskren. Znas na cemu si. Ne treba ti niciji savet, on je rekao svoje. Meni bi to bilo dovoljno da se odlucim da pokusam da ga zaboravim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio sinnke
    Da i kljuc je kod njega.

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Ljubav na daljinu?...Never ever
    U niskom letu,
    ptico moja dodirni me.
    I sve na svetu
    nek me podseca na tebe...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Ja sam po tom pitanju sumnjicava ali moram reci da poznajem ljude koji su uspeli svoju vezu da odrze i koja se zavrsila brakom!
    palcica

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

ma koliko ti tesko izgledalo, prekini vezu. posle ce ti biti samo teze. govorim ti iz iskustva. naci ces ti vec svoju pravu ljubav videces! good luck.

Zainteresovan član SmallVille (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2005.
    Reputaciona moć
    48

Vezu prekini sto pre , da posle ne bi vise patila , bice ti tesko ali je bolje tako nego da uvek mislis "sa kim li je sada....."i znas vec!!!
    Zelim ti puno srece , caos!!!!

Slične teme

1. Ljubav ili sex ili nista od ponudjenog...
    Autor GRIZZLY u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 31.01.2009., 11:20
  2. Ljubav je samo rec i nista vise?
    Autor B.B.R.S. u forumu Romantika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 09.03.2005., 10:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku