Gejmeri

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.250
Nisam znala da su srbi zvanicno najbolji gejmeri na svetu...

Kazu: sve što je potrebno da biste započeli svoju gejming karijeru jeste da napravite svoj nalog, izaberete ulogu,
a potom i takmičenje u kom želite da igrate...

Pa hajde, koje su vase preporuke za dobru gejmersku karijeru, sta je od tehnike sve potrebno za dobar game dozivljaj?

..ja nesto listala, svidja mi se Dota...
 
pa nez to za karijeru, ali volim da gejmam...

18619969_1309086345872988_133242450957899219_n.jpg
 
Jeste, rade na karijeri..

..pisale su novine....“Winner of the Future“ je internacionalni gejming turnir u Counter Strike, na kome će se tokom četiri dana takmičiti profesionalni igrači.
Turnir će biti održan na, za ovu priliku specijalno pripremljenoj, spektakularnoj bini, kakva još nije viđena kod nas."

W-bk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT0RVN01EQV8vM2NjZGY0YmM4ZmFjNTFhN2Q2MDZmMjIxNzQxZWRiMWYuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB


Taj turnir odrzan je u decembru prosle godine, znaci pre nekoliko meseci...
..nadmetale su se ekipe iz Srbije, Poljske, Slovačke, Bugarske, Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Ne znam ko je pobedio...:think:


 
I ja sam se iznenadila..2015. nasi su proglaseni za najbolje gejmere na svetu..

ntuk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT0RJN01EQV8vOTBkMDgzMDA0NDQ0NTE4NWNmNTAzNjc3ZTFkYmYwNjQuanBnkZMCzQLkAIGhMAE


"Srbija je proglašena šampionom sveta u eSportu na upravo završenom sedmom internacionalnom šampionatu eSporta u Južnoj Koreji..."

..khm..malo mi to eSport bode nerv ali realno, jeste i to vrsta sporta. Postoji fizicki i umni sport kao sto je recimo sah
pa zasto i igranje igrica ne bi bio umni sport..logika je i u toj oblasti prioritet...:think:


- - - - - - - - - -

Sta je to GAJMERI?

Nikad cuo....

hah, to su ljudi koji puno zaradjuju...:lol:
 
Nisam znala da su srbi zvanicno najbolji gejmeri na svetu...

Kazu: sve što je potrebno da biste započeli svoju gejming karijeru jeste da napravite svoj nalog, izaberete ulogu,
a potom i takmičenje u kom želite da igrate...

Pa hajde, koje su vase preporuke za dobru gejmersku karijeru, sta je od tehnike sve potrebno za dobar game dozivljaj?

..ja nesto listala, svidja mi se Dota...

U kojoj kategoriji?
Koreance niko ne moze da nadmasi kada je u pitanju Starcraft.

Oprema koja ti treba zavisi od igre koju zelis da igras, to je ono sto te prvo uslovljava.
Na drugom mestu su finansije i vreme.
 
Nisam znala da ima i kategorija....

Volela bih da znam kako ta takmicenja funkcionisu jer vrlo malo znam o tome...

Nisu kategorije kao u boksu ili moto sampionatima vec su podeljeni prema igri koju igraju.

Starcraft koji sam spomenuo je strateska igra koja je vec postala i punoletna. Igra se 3 na 3 i sampionska ekipa u Koreji je ravna pop popularnosti NBA sampionima u SAD.
Takodje se igra i Counter-Strike, preciznije najnovija varijanta CS:GO.
Mislim da si ti spomenula Dotu iznad.

Ove 3 igre su razlicitog zanra i jako je tesko biti dobar u sve 3.

Tu je jos gomila igara u kojima postoje takmicenja. Uglavnom se trude da to budu ekipe koje ucestvuju ali ima i onih gde se igra individualno zbog ogranicenja igre.
 

Back
Top