Лазански: НАТО планира да нас уништи!

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.851
ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ ЛАЗАНСКОГ: НАТО планира да нас уништи!

То што командант НАТО пакта за Европу генерал Куртис Скапароти отворено прети Србима због сарадње са Русима само је наставак политике која има за циљ сламање кичме Србији, упозорава познати војни коментатор Мирослав Лазански.


lazanski_jt5.jpg


Скапароти је током сведочења пред Одбором за оружане снаге америчког Сената рекао да је јачање руског утицаја у Европи највећи проблем на цивилном и војном плану, посебно на Западном Балкану.

- Србија је највећи проблем у региону! Проблем је и цела српска нација! Потребан је већи војни и дипломатски ангажман како би се неутралисао руски утицај - рекао је Скапароти.

Коментаришући речи америчког генерала, Лазански каже да је Скапароти очигледно дебело изашао из своје надлежности.

- Иако није задужен за политику, већ само за питања струке, генерал је причао као политичар и то је јако, јако опасно! Кад генерали почну да се баве политиком, то је милитаризација политике, а онда су све црвене линије на граници пуцања. Овакве отворене претње нису ништа друго него наставак ломљења кичме Србији због њене суверене политике, војне неутралности и великог пријатељства са Русијом - упозорава Лазански.

Саговорник истиче и да постаје лицемерно да нас НАТО стално напада, а да нас хвали када треба да организује војне вежбе у Србији.

- Чему онда све ово?! Како то да нисмо добри кад се помиње Русија, а када треба да се одрже војне вежбе у Србији, онда смо добри? Ако смо већ проблем за НАТО, онда бисмо и ми можда могли да видимо имамо ли неки проблем са тим НАТО пактом... - категоричан је Лазански.

Смета им самосталност

Поводом медијских натписа да су НАТО и ЕУ спремили план за Косово који, између осталог, подразумева пуштање Приштине у све међународне институције зарад бржег уласка у ЕУ, наглашава да то не долази у обзир без референдума.

- Сваки правно обавезујући документ, који Европска унија сада помиње, са штамбиљем Косова подразумева да Београд призна независност Приштине. Да се не лажемо, то јесте истина и никакви еуфемизми ту више не помажу. Ако дође до тога, треба расписати референдум и видети шта народ каже.

Лидер СНП Ненад Поповић, коментаришући ове наводе, каже да оптужбе и претње упућене Србији стране НАТО пакта потврђују оправданост вођења независне политике, али и државне позиције војне неутралности.

- Због суверене политике, одбране кључних националних интереса по питању Косова и РС, али и због пријатељства са Русијом, НАТО пакт је Србију оценио као проблематичну за регион Балкана. Не памти се да је један војни савез читав народ прогласио проблемом! Нажалост, методе решавања проблема које примењује НАТО познате су свету и зато ову оцену морамо да третирамо као озбиљну претњу - подвлачи Поповић.

http://www.pravda.rs/2018/03/12/dramaticno-upozorenje-lazanskog-nato-planira-da-nas-unisti/

Kao sto vidimo NATO zeli da izvrsi genocid nad Srbima

Ako zelimo da se spasimo NATO fasisticke zlikovacke alijanse nasa vlada sto pre treba da udje u savez sa Rusijom i pozove Rusiju da razmesti svoje vojne trupe na teritoriji nase zemlje sa ciljem zastite nase slobode, suvereniteta i nezavisnosti kojoj preti opet fasisticka NATO alijansa
 
Лазањски мало надувава, да би га смирили тако што би поставили као министра.

Неће му то проћи код АВ-а !

Nista on ne naduvava nego takve naslove stavljaju Srpski Telegraf i Informer. Pitanje je kakv ce odgovor Srbije da bude? Da li ce Vucic da kaze ja se samo nasmejem na takve stvari i idem dalje.
 
Одбили су Милошевића !

Не бакћи се чистом геополитиком.

Ми смо испуштени, јако давно !

Нису га одбили.
Ми нисмо на време прихватили њихове базе.
И то не у Рамбујеу, него раније

- - - - - - - - - -

u eu da kaze i rus tako kaye al u nato ne jer raspad nata sledi..propala firma..:rotf:

За Србију, Русија као опција можда, али моооооооооооооожда, долази тек у оптицај када и ако у своју орбиту претходно добровољно привуче Украјину, Белорусију, Румунију, Бугарску, Грчку, Словачку, Пољску и Чешку, а анулира оне прибалтичке републике
 
Лазањски мало надувава, да би га смирили тако што би поставили као министра.

Неће му то проћи код АВ-а !

Zezas se.
Mislim Srbija je poluluda i proseljacka pa stvarno mozda ima nekog ko razmislja da je ok staviti obojenog kao ministra, tj osobu koja se radikalno izjasnila protiv jedne strane staviti kao ministra vojnog.
Ja to ne bi ni svojoj firmi sa 10 zaposlenih ucinio, a kamoli drzavi...
Druga stvar je ko ce mi biti tzv savetnik, ali valjda je jasno da ne mogu takvog postaviti da mi bude predstavnik u razgovorima i sa ovima i sa onima...

Na zalost , ocigledno je da Lazanski misli da je Vucic izdajica koji je na pro Nato strani.Mislim nije na zalost sto misli nego sto verovatno ima neke argumente...
 
Србија у НАТО и ЕУ.
То је у најбољем дугорочном српском националном интересу.
И још увек није касно

ulazak u NATO i EU vodi srpski narod u nestanak i raseljavanje po belom svetu

Cilj americke geopolitike jeste da unisti Srbe

I ne samo Srbe vec sve autohtone evropske narode.

Da izazove masovne migracije stanovnistva, njihovo mesanje i nestanak svih evropskih naroda.

Jedino se toga mozemo spasiti ujedinjenjem sa Rusijom

Pogledaj uostalom kako prolaze glavni americki saveznici na balkanu pre svega Hrvati i Albanci

Masovno se iseljavaju, nemaju ekonomiju, nemaju industriju, veoma su siromasni i u konstantnoj recesiji

I ti sad hoces da kazes da ce nama Amerika da ponudi nesto bolje od toga

Ili si glup ili si jako naivan ako tako mislis.

A ne mislim iskreno da si ijedno i drugo, vec da te Amerikanci placaju da promovises njihove interese na ovom forumu.
 
ulazak u NATO i EU vodi srpski narod u nestanak i raseljavanje po belom svetu

Cilj americke geopolitike jeste da unisti Srbe

I ne samo Srbe vec sve autohtone evropske narode.

Da izazove masovne migracije stanovnistva, njihovo mesanje i nestanak svih evropskih naroda.

Jedino se toga mozemo spasiti ujedinjenjem sa Rusijom

Pogledaj uostalom kako prolaze glavni americki saveznici na balkanu pre svega Hrvati i Albanci

Masovno se iseljavaju, nemaju ekonomiju, nemaju industriju, veoma su siromasni i u konstantnoj recesiji

I ti sad hoces da kazes da ce nama Amerika da ponudi nesto bolje od toga

Ili si glup ili si jako naivan ako tako mislis.

A ne mislim iskreno da si ijedno i drugo, vec da te Amerikanci placaju da promovises njihove interese na ovom forumu.

a ko te pita da se ujedinis sa rusijom..ti bi to na silu da udjes ..
 
ulazak u NATO i EU vodi srpski narod u nestanak i raseljavanje po belom svetu

Cilj americke geopolitike jeste da unisti Srbe

I ne samo Srbe vec sve autohtone evropske narode.

Da izazove masovne migracije stanovnistva, njihovo mesanje i nestanak svih evropskih naroda.

Jedino se toga mozemo spasiti ujedinjenjem sa Rusijom

Pogledaj uostalom kako prolaze glavni americki saveznici na balkanu pre svega Hrvati i Albanci

Masovno se iseljavaju, nemaju ekonomiju, nemaju industriju, veoma su siromasni i u konstantnoj recesiji

I ti sad hoces da kazes da ce nama Amerika da ponudi nesto bolje od toga

Ili si glup ili si jako naivan ako tako mislis.

A ne mislim iskreno da si ijedno i drugo, vec da te Amerikanci placaju da promovises njihove interese na ovom forumu.

СРБИЈА НА ЗАПАДУ
, као мото новог Начертанија
 
Нису га одбили.
Ми нисмо на време прихватили њихове базе.
И то не у Рамбујеу, него раније

- - - - - - - - - -



За Србију, Русија као опција можда, али моооооооооооооожда, долази тек у оптицај када и ако у своју орбиту претходно добровољно привуче Украјину, Белорусију, Румунију, Бугарску, Грчку, Словачку, Пољску и Чешку, а анулира оне прибалтичке републике

Није ствар до база !

Лако би срби постали најватренији НАТОвци, да су поштовали редослед и природно право суверенитета Србије.

Ова остала боранија би ћутала и била мало мањи НАТОвци од Срба.

Сами су себе заглавили, а ми ћемо пропасти до краја.

- - -
Ја разумем српску глупост (бар нас нису направили терористима), али ми није јасна да свака нова империја мора да се спотакне о исти Балкански камен.
 

Back
Top