Pronašao torbu sa 40.000 evra, a vlasnik mu se ovako zahvalio

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Siniša Dabić, dugogodišnji radnik aerodroma „Nikola Tesla“, prošle subote je pronašao torbu sa 40.000 evra i vratio je vlasniku.

– To se dogodilo ispred aerodroma, primetio sam crnu torbu na kolicima za prtljag. Video sam laptop i novčanik sa parama – ispričao je on za Jutarnji program na „Prvoj“.

Siniši se podrazumevalo da novac treba da vrati vlasniku, koga je upoznao posle nekih pola sata.

– Dao mi je 50 evra, ali ja nisam hteo da uzmem. On je insistirao i onda sam ja uzeo i častio malo kolege – kaže Siniša.

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

........................................................................

Sam je kriv sto je vracao torbu pa ispao majmun! :besan2:
 
Siniša Dabić, dugogodišnji radnik aerodroma „Nikola Tesla“, prošle subote je pronašao torbu sa 40.000 evra i vratio je vlasniku.

– To se dogodilo ispred aerodroma, primetio sam crnu torbu na kolicima za prtljag. Video sam laptop i novčanik sa parama – ispričao je on za Jutarnji program na „Prvoj“.

Siniši se podrazumevalo da novac treba da vrati vlasniku, koga je upoznao posle nekih pola sata.

– Dao mi je 50 evra, ali ja nisam hteo da uzmem. On je insistirao i onda sam ja uzeo i častio malo kolege – kaže Siniša.

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

........................................................................

Sam je kriv sto je vracao torbu pa ispao majmun! :besan2:

Nisu svi lopine, pa da posle moraju u prebeg.
 
Све што има адресу треба да се врати.



Што се награде тиче, надобијала сам се кафе и чоколада враћајући личне карте, бусплус исказнице, здравствене књижице итд итд...

Хоћу рећи - захвалнији су били ти људи за "ситнице" него ова јајара за пуну торбу лове.
 
Све што има адресу треба да се врати.



Што се награде тиче, надобијала сам се кафе и чоколада враћајући личне карте, бусплус исказнице, здравствене књижице итд итд...

Хоћу рећи - захвалнији су били ти људи за "ситнице" него ова јајара за пуну торбу лове.

Zasto treba vratiti?

NE TREBA!

Tim sto ne vratis samo NAUCIS onoga sto je izgubio da sledeci put mnogo vise pazi na svoje stvari! :rtfm:
 
Zasto treba vratiti?

NE TREBA!

Tim sto ne vratis samo NAUCIS onoga sto je izgubio da sledeci put mnogo vise pazi na svoje stvari! :rtfm:


Ћут' бре, видела бих тебе да ти се тако нешто деси. Има расејаних људи, на страну што ја и обичну хиљадарку чувам као да је златна полуга. :mrgreen:
 
Све што има адресу треба да се врати.



Што се награде тиче, надобијала сам се кафе и чоколада враћајући личне карте, бусплус исказнице, здравствене књижице итд итд...

Хоћу рећи - захвалнији су били ти људи за "ситнице" него ова јајара за пуну торбу лове.

Tako je !!Jajara ima koliko hoces ,ali ima i finih ljudi ...
 
Zasto treba vratiti?

NE TREBA!

Tim sto ne vratis samo NAUCIS onoga sto je izgubio da sledeci put mnogo vise pazi na svoje stvari! :rtfm:

Блајби, жена коју знам је позајмила неке силне паре да би однела у Београд за лечење супруга.

Расејана, очајна, заборавила их је у аутобусу, заправо, целу торбу.

Нашао неки човек и вратио јој.

А ти би да је преваспитаваш?
 

Back
Top