Izbor bele tehnike

psiholog23

Početnik
Poruka
1
Uskoro treba da kupujem belu tehniku kompletnu pa me interesuju vasa iskustva i preporuke izmedju marki Gorenje,Hotpoint-Ariston i Electrolux? Znaci treba mi frizider,zamrzivac ladicar,elektricni sporet i ves masina. Hvala unapred
 
Indesit IWC 61251
Ову веш машину смо купили пре неколико година и ради веома често. Никад ниједног квара. Изузетно квалитетна. Фрижидер што већи а ми смо купили тај комбиновани и покајали се. Био богат или сиромашан фрижидер што већи увек се нешто држи а места никад довољно.
 
Uskoro treba da kupujem belu tehniku kompletnu pa me interesuju vasa iskustva i preporuke izmedju marki Gorenje,Hotpoint-Ariston i Electrolux? Znaci treba mi frizider,zamrzivac ladicar,elektricni sporet i ves masina. Hvala unapred
beko rulez
poucena iskustvom moje poznanice koja je `suvim zlatom` platila preskupu indesit koja pere i susi ves i koja joj se toliko cesto kvari, uzas, pa nema delova....pre par g kupim najjeftiniju i najprostiju `beko wmb 61001y+`, i prezadovoljna sam, obozavam je. znam ljude koje imaju i drugu beko belu tehniku, i svi zadovoljni.
ne mora biti dobro ono sto je najskuplje
 
Гледај и колико година гаранције.. мали оф топик.. купили смо котао на гас сви дају гаранцију до 3 године а овај наш 5 година. Нико не даје више година без разлога, значи да зна шта продаје.

Ово што каже Греба значи нема правила, све је лутрија. Чуо сам од многих "бежи што даље од Бека", а сад чујем и ево друго искуство Индесит.
 
Poslednja izmena:

Back
Top