Idioti

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Zasto su ljudi idioti?

Elem,
Ja imam dva deteta.
Dva! Ne 12 nego dva!
I imamo tako neke ‘prijatelje’ koji se ne sete da cestitaju rodjendan mom mladjem detetu,
ali se sete da cestitaju starijem! I to zato sto je njihovom uskoro rodjendan...
I ja lepo uzvratim sa Hvala. Na sta mm kaze “Pa nisi ih zvala na tortu?” “Nisam!”
I sad tu krece rasprava da li treba ili ne treba


Sta vi mislite?

Ja mislim da ne treba. Ne trebaju mi takvi ljudi. Ili se seti oba ili nemoj nijednog.
I sto je najjace nisu jedini, takvih idiota znam xy.
 
Zasto su ljudi idioti?

Elem,
Ja imam dva deteta.
Dva! Ne 12 nego dva!
I imamo tako neke ‘prijatelje’ koji se ne sete da cestitaju rodjendan mom mladjem detetu,
ali se sete da cestitaju starijem! I to zato sto je njihovom uskoro rodjendan...
I ja lepo uzvratim sa Hvala. Na sta mm kaze “Pa nisi ih zvala na tortu?” “Nisam!”
I sad tu krece rasprava da li treba ili ne treba


Sta vi mislite?

Ja mislim da ne treba. Ne trebaju mi takvi ljudi. Ili se seti oba ili nemoj nijednog.
I sto je najjace nisu jedini, takvih idiota znam xy.

:lol:
pa nisu tvoja deca centar univerzuma tvojim poznanicima i prijateljima, ako su tebi..
ono da si neka medijska ličnost pa da se to isprati, vilijam i hari kraljevske loze list:lol:
 
Sad ga pretera bre :)))))
Ja se ne setim kuminom malom da čestitam rođendan, a ne nekom tamo "prijatelju".
I ne bih se naljutila ni da bude obrnuto.
Ne držim do tih protokola i tih sranja, zamlaćivanje za dokone ljude.
Koji egotrip ******.

- - - - - - - - - -

Čuj, idioti :lol:

- - - - - - - - - -

Al pogodila si pravo u metu, nerviraš me od ranog jutra :malav:
 
Možda zaborave ljudi. I ja pamtim par rođendana samo, i to po nekim orjentacionim datumima. Moram da počnem da zapisujem.
Pa nek zaborave onda oba?
Kako zaboravis jedan?
I kako te onda nije sramota da cestitas drugi?
Mene bi bilo...
ili te ispostujem kao coveka ili nikako... a ne jednom cu da ti cestitam i donesem poklon drugom necu
I mene treba dete danas da pita a zasto meni mama nisu doneli?
I sta da kazem?
Zato sto su tebe zaboravili, vise srece drugi put jel?

Beznačajna stvar.Ako praviš rođendan detetu zbog njega, pozovi njegove drugare.Ne neke marsovce i ostale tutumrake zbog glupavog snobizma i seoskog prestiža.Msm, baš je zanimljivo kad neki matorci slave dečije rođendane.:rotf:

Detetu i pravim rodjendan sa njegovim drugarima.
A one koji se sete da cestitaju pozovem na tortu, ne pravim festu nesrecnice jedan ... ako te vec zanima... :roll:
 
:lol:
pa nisu tvoja deca centar univerzuma tvojim poznanicima i prijateljima, ako su tebi..
ono da si neka medijska ličnost pa da se to isprati, vilijam i hari kraljevske loze list:lol:
Ne lupetaj... kakav centar univerzuma
Ne moramo uopste jedni drugima cestitati ni svoje ni decije
Cist racun duga ljubav
Ali deliti mi decu... ne ide... ili cestitaj oboma ili ne cestitaj
I da, tu se radi o nasem odnosu kao “prijatelja”
Sad ga pretera bre :)))))
Ja se ne setim kuminom malom da čestitam rođendan, a ne nekom tamo "prijatelju".
I ne bih se naljutila ni da bude obrnuto.
Ne držim do tih protokola i tih sranja, zamlaćivanje za dokone ljude.
Koji egotrip ******.

- - - - - - - - - -

Čuj, idioti :lol:

- - - - - - - - - -

Al pogodila si pravo u metu, nerviraš me od ranog jutra :malav:
Tvoje dete je jos malo...
nema pojma
Kad poraste pa te pita “Mama zasto meni kuma Jelena nije cestitala rodjendan?” Videcu te kako ces reagovati

Jaooooo moja pocetnica... :heart:

Sta hoces, studirala sam ftn. Sta ti tu nije jasno?
Hoces diplomu? :lol:
 
Ne lupetaj... kakav centar univerzuma
Ne moramo uopste jedni drugima cestitati ni svoje ni decije
Cist racun duga ljubav
Ali deliti mi decu... ne ide... ili cestitaj oboma ili ne cestitaj
I da, tu se radi o nasem odnosu kao “prijatelja”

Tvoje dete je jos malo...
nema pojma
Kad poraste pa te pita “Mama zasto meni kuma Jelena nije cestitala rodjendan?” Videcu te kako ces reagovati


Jaooooo moja pocetnica... :heart:

Sta hoces, studirala sam ftn. Sta ti tu nije jasno?
Hoces diplomu? :lol:

Ja ću mu reći istinu i moj pogled na sve to.
Meni je muka od tih strogih protokola i svega toga, imam jednu takvu, forma umesto suštine, gdegod može, mani me toga.
 
Pa nek zaborave onda oba?
Kako zaboravis jedan?
I kako te onda nije sramota da cestitas drugi?
Mene bi bilo...
ili te ispostujem kao coveka ili nikako... a ne jednom cu da ti cestitam i donesem poklon drugom necu
I mene treba dete danas da pita a zasto meni mama nisu doneli?
I sta da kazem?
Zato sto su tebe zaboravili, vise srece drugi put jel?



Detetu i pravim rodjendan sa njegovim drugarima.
A one koji se sete da cestitaju pozovem na tortu, ne pravim festu nesrecnice jedan ... ako te vec zanima... :roll:

U neku ruku si u pravu. Ljudi nemaju osećaj za tuđu decu. Prva nisam imala kad su moje drugarice u pitanju, sad zato sve tolerišem i praštam, mada mi je žao što je tako.
Meni ti rođendani inače malo znače, ali za neke druge stvari mi bude baš žao. Iako znam da ništa bolja nisam bila.
 
U neku ruku si u pravu. Ljudi nemaju osećaj za tuđu decu. Prva nisam imala kad su moje drugarice u pitanju, sad zato sve tolerišem i praštam, mada mi je žao što je tako.
Meni ti rođendani inače malo znače, ali za neke druge stvari mi bude baš žao. Iako znam da ništa bolja nisam bila.

Imam ja drugarice koje nemaju decu
I one nekad dodju nekad ne...
Apsolutno ne ocekujem od njih da moraju ista
Ali se svaka od njih uvek seti da cestita
I ako ne dodju jednom ne dodju ni drugom na rodjus
I imam ljudi koji zaborave moj ili deciji i sve je to ljudski... ali se sete posle xy dana i kao E jbg zaboravila... Neka si
Nisam neko ko tome pridaje znacaj
Ali da neko bude toliko bezobrazan da se ni ne seti da ja imam drugo dete pa to je stvarno idiotluk i nekultura, nevaspitanje...
I ja sad kao treba da ih ugostim... kao super sto mi delite decu, samo napred...
 
da se neko naljuti sto mu nisam cestitao rockas poslao bi ga u pichku materinu.
ja ne znam ni kad mi je materi i caci rodjendan, znam otprilike koji mjesec

Samo polako...
Videcu te kad mali stasa pa ti neko blizak zaboravi da cestita...
Mnogo si ti toga hrabrio pa omekanio... ;)
Samo polako...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top