Idioti

Kolko si ti zaludna to je za plakanje.
Tvoji prijatelji su neki seljaci koji ni ne znaju gde se nalaze, a ti ocekujes da pamte vase imendane i to smatras uvredom - aman zenska glavo, uzmi se upamet.

- - - - - - - - - -




60% GDP prave firme u drzavnom vlasnistvu i to jos svaka pravi stotine miliona duga. Dakle, ovo jeste socijalizam u divnom stadijumu RASPADANJA.:cool:
Za mene nije socijalizam a verujem i za 98% naroda nije, a onda to nije socijalizam..
a ako mislis da je u kapitalizmu sve bez dotacija drzave, zaebo si se...
Tu smo slicni, znaci u bilo kojoj usa kapitalistickoj drzavi , veliki biznis je iskljucivo uz dil sa politicarima, gradskim upravama i tamo je 10x veci profit za istu delatnost...

Birokratski pozitivni diskriminativni uticaj je neodstranjiv...
 
Zasto su ljudi idioti?

Elem,
Ja imam dva deteta.
Dva! Ne 12 nego dva!
I imamo tako neke ‘prijatelje’ koji se ne sete da cestitaju rodjendan mom mladjem detetu,
ali se sete da cestitaju starijem! I to zato sto je njihovom uskoro rodjendan...
I ja lepo uzvratim sa Hvala. Na sta mm kaze “Pa nisi ih zvala na tortu?” “Nisam!”
I sad tu krece rasprava da li treba ili ne treba


Sta vi mislite?

Ja mislim da ne treba. Ne trebaju mi takvi ljudi. Ili se seti oba ili nemoj nijednog.
I sto je najjace nisu jedini, takvih idiota znam xy.

Ja sam mislio da imas 3.

@Tema:
Mozda im je lakse da zapamte za jedno dete iz nekog razloga npr. datum je jako blizu sa nekim datumom koji njima znaci.
To ih ne cini idiotima.

Pozovi ih na tortu kada mladjem detetu bude rodjendan, mozda tada lakse upamte.
 
Za mene nije socijalizam a verujem i za 98% naroda nije, a onda to nije socijalizam..
a ako mislis da je u kapitalizmu sve bez dotacija drzave, zaebo si se...
Tu smo slicni, znaci u bilo kojoj usa kapitalistickoj drzavi , veliki biznis je iskljucivo uz dil sa politicarima, gradskim upravama i tamo je 10x veci profit za istu delatnost...

Birokratski pozitivni diskriminativni uticaj je neodstranjiv...

Onda zatvorite i nacionalizujte sve vece firme, sve IT firme, pekare, apoteke i zubarske ordinacije ako zelite socijalizam i ako ce vam biti bolje.;)

Pa da konacno vidimo tu divotu socijalizma u svom punom sjaju.:lol:
 
mislim da su to velike traume za jedno dete, može se odraziti kao strašna trauma jednog dana, kada odraste, pa skapira da mu neka Persa nije čestitala 6 rođus..

:rotf:

- - - - - - - - - -

Ova tema je hit
Zašto bi moji prijatelji trebalo da znaju kad je Mindjusici rodjendan?
Sv asta

- - - - - - - - - -

E baš sam se zabavila čitajući ovu temu. Hvala. :heart:
Ja rođendane pamtim, odnosno potrudim se da zapamtim, osim ako ne. Jedne godine sam mami čestitala dva dana kasnije, još se raspravljajući sa njom kako nije tad i jel ona baš skroz sigurna da nije danas.... Prošle godine su brat i svi njegovi zaboravili moj rođendan. Kad su me zvali sutra ja nisam mogla da prestanem da se smejem... I sad ih zezam, kao kad vam odgovara da mi ove godine bude rođendan... :rotf:
Mislim, uvek će nam neko slučajno ili namerno uskratiti tako neku pažnju. Mislim da je pametnije objasniti detetu da se takve stvari dešavaju, naučiti ga da ne obraća pažnju na to, neki ljudi prosto loše pamte datume i to je to. Naučiti dete da se izbori, mada verujem da neće ni primetiti, ali svakako ih ne treba držati pod staklenim zvonom...

Ako je to bitno od neke tetke Mileve uopšte

- - - - - - - - - -

Da su rod pa i da shvatim ali prijatelji
Naši prijatelji nemaju pojma ni kad su nama rodjendani i big deal

- - - - - - - - - -

Treba praviti razliku izmedju poznanika od malena....nije ovo vise socijalizam...

- - - - - - - - - -

Da pojasnim, naravno da treba praviti razliku i medju decom....

:rotf:
E što se ismejah za sve pare :hahaha:
 
Zasto su ljudi idioti?

Elem,
Ja imam dva deteta.
Dva! Ne 12 nego dva!
I imamo tako neke ‘prijatelje’ koji se ne sete da cestitaju rodjendan mom mladjem detetu,
ali se sete da cestitaju starijem! I to zato sto je njihovom uskoro rodjendan...
I ja lepo uzvratim sa Hvala. Na sta mm kaze “Pa nisi ih zvala na tortu?” “Nisam!”
I sad tu krece rasprava da li treba ili ne treba


Sta vi mislite?

Ja mislim da ne treba. Ne trebaju mi takvi ljudi. Ili se seti oba ili nemoj nijednog.
I sto je najjace nisu jedini, takvih idiota znam xy.



Deca nisu samo tvoja. Pola od dece pripada tvom mužu. Zato si trebala konsultovati muža šta i kako da uradiš. :mrgreen:

Inače, ja bi pozvao čestitare na tortu. Pozovi ih Čičak. Nemoj da si picajzla. :cmok:
 
Ja sam mislio da imas 3.

@Tema:
Mozda im je lakse da zapamte za jedno dete iz nekog razloga npr. datum je jako blizu sa nekim datumom koji njima znaci.
To ih ne cini idiotima.

Pozovi ih na tortu kada mladjem detetu bude rodjendan, mozda tada lakse upamte.

Deca nisu samo tvoja. Pola od dece pripada tvom mužu. Zato si trebala konsultovati muža šta i kako da uradiš. :mrgreen:

Inače, ja bi pozvao čestitare na tortu. Pozovi ih Čičak. Nemoj da si picajzla. :cmok:

Resen problem
Pozvani su na tortu i nisu dosli :zaljubljena:

Taman mi skinuli njihovog deteta rodjus sa spiska... ;)
 
:lol:

Mada meni i dalje nije jasno kako smesti zadnjicu u frizider kada otvori vrata, logicno je da bude spolja.

unutrasnja-lepota-frizider.jpg
 
Zasto su ljudi idioti?

Elem,
Ja imam dva deteta.
Dva! Ne 12 nego dva!
I imamo tako neke ‘prijatelje’ koji se ne sete da cestitaju rodjendan mom mladjem detetu,
ali se sete da cestitaju starijem! I to zato sto je njihovom uskoro rodjendan...
I ja lepo uzvratim sa Hvala. Na sta mm kaze “Pa nisi ih zvala na tortu?” “Nisam!”
I sad tu krece rasprava da li treba ili ne treba


Sta vi mislite?

Ja mislim da ne treba. Ne trebaju mi takvi ljudi. Ili se seti oba ili nemoj nijednog.
I sto je najjace nisu jedini, takvih idiota znam xy.

Mozda si u pravu a mozda i nisi.
Mislim , recimo da si bila intenzivnije
raspolozena pa sa muzem izrodila
neku kosarkasku ili rukometnu postavu,
onda bi ti prijatelji trebali imati evidenticara
ili knjigovodju da strogo paze kada je kom
detetu rodjendan ili ti zaista mislis da je sa tvoje
strane neuljudno da ti obavestis prijatelje da
slavis detetu rodjendan .!!!
 
Mozda si u pravu a mozda i nisi.
Mislim , recimo da si bila intenzivnije
raspolozena pa sa muzem izrodila
neku kosarkasku ili rukometnu postavu,
onda bi ti prijatelji trebali imati evidenticara
ili knjigovodju da strogo paze kada je kom
detetu rodjendan ili ti zaista mislis da je sa tvoje
strane neuljudno da ti obavestis prijatelje da
slavis detetu rodjendan .!!!
To nikad nisam niti cu uraditi.
Da ja zovem na rodjendan.
Kao E cao rodjus je sutra dodji? Da nekoga obavezujem ... nema sanse ...
Ko se seti bice pozvan i dobrodosao ... ko ne nece i cao
 
Ja mislim da ti njima nesto vise zameras, i da ne osecas da su ti bas dobri prijatelji niti da se korektno ponasaju prema tebi generalno. A cestitanje rodjendana je totalno nebitna sitnica.

Kao i taj princip "ko se seti bice pozvan". Teska glupost.
 

Back
Top