Жена не убија без разлога!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Aleksandar J. (43) teško je povređen kada ga je juče nakon svađe upucala supruga Aleksandra R. (38). Vatreni obračun dogodio se u Ulici Valjevski put u Obrenovcu.
Prema nezvaničnim informacijma, motiv pucnjave je svađa koja je izbila između supružnika.

- Bračni par se u toku večeri posvađao, pa je oko 23 sata supruga potegla pištolj i pucala u Aleksandra. On je pogođen u grudi i u noge - objašnjava naš izvor iz istrage.

Teško povređeni muškarac odmah je prebačen u beogradski Urgentni centar gde je medicinski zbrinut.

- Njegove povrede su veoma ozbiljne i on se nalazi u teškom stanju na Odeljenju intenzivne nege - dodao je izvor Kurira.

Жене ретко постају убице , углавном након дуге трауматичне везе или брака и то се ради углавном у самоодбрани или као једини начин да жртва жена преживи

Не кривим жене које убију своје злостављаче , мислим да их треба помиловати и заштити од казне .

жена никада не убије без разлога , ма колико то грозно звучало .

гдледала сам једн док филм о баки у затвору .старица убила мужа који је малтретирао цели живот .

да ли такве особе уопште требају да одговарају за убиство , греоата је њих осудити .

сада та јадна бакица седи у затвору и чека да умре а цели живот је била малтерирана и у једној врсти затвора.

мислим да треба закон који би жене жртве насиља амнестирао када убију свог мучитеља.
 
ако може нешто на тему било би лепо .

- - - - - - - - - -

већ унапред је познато свим зашто је ова жена убила свог мужа .сигурно је малтеитрао . да није убила она њега , он би убио њу .

то је чињеница . она би била једна од 100 жена убијених у породичном насиљу .

институције не штите жену уопште , наравно и жене су криве је су годинам у таквим везама где су понижаване и ударане.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top