Požar na Kopaoniku u hotelu Zvonka Veselinovića...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Požar na Kopaoniku u hotelu Zvonka Veselinovića...

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Požar na Kopaoniku u hotelu Zvonka Veselinovića...

...

POŽAR NA KOPAONIKU Buknula vatra u hotelu, gosti evakuisani
    https://www.blic.rs/vesti/hronika/pozar-na-kopaoniku-buknula-vatra-u-hotelu-gosti-evakuisani/yfqdtlt

A pazi sad ovaj nocasnji Twit od negdasnjeg SNS-ovca Vilibalda Erica, a sada žestokog protivnika i Vucica i SNS-a:

Vilibald Eric
    https://twitter.com/vilibaldj
    Čolin hit GORI VATRA je doživio ponovno rođenje u VUCICEVOM omiljenom hotelu na Kopu za Ngodinu! Lampioni su krivi jer nisu skinuti zbog diktator rođendana i izbora!? Osveta za ubistvo Olivera poprima ozbiljne namere koje se neće završiti požarom već istinskom vatrom i ne s leđa?
    Na ovaj pozar se osvrce Vilibald:

Požar u hotelu "Grej" na Kopaoniku izbio je danas oko 16 sati, a povređenih nema, potvrđeno je "Blicu" u MUP-u.
    A to je hotel vlasnistvo ni manje ni više nego od:

Sivi hotel luksuznog sjaja - Zavirite u novootvoreni hotel "Grey" na Kopaoniku (FOTO
    https://www.ekapija.com/real-estate/1340074/KZIN/sivi-hotel-luksuznog-sjaja-zavirite-u-novootvoreni-hotel-grey-na-kopaoniku-foto
    "Grey Hotel" se nalazi u samom epicentru dešavanja, na samo nekoliko koraka od svih ključnih punktova na Kopaoniku. Izdvaja se novim dizajnom, personalizovanom uslugom, vrhunskim smeštajem i bogatom ponudom pratećih sadržaja.

Nalazi na mestu nekadašnjih kafića "Dolly Bell" i "Novak", u vlasništvu je kompanije koja takođe nosi naziv "Dolly Bell", a čiji su osnivači Zvonko Veselinović i Ljiljana Božović.
    BTW
    Interesantno da se isto tako "GREY" zove i kafic u Severnoj Mitrovici koji je takodje pominjan kao vlasnistvo onog drugog lika sa Severa Kosova - Radojičića
    Dakle ocigledno se radi o necemu SIVOM...u celoj prici...
    A koji i kakvi su obracuni u pitanju ko zna da li cemo ikada saznati....mozda VIlibald skupi jos malo hrabrosti pa nam kaze sva saznanja ili bar sumnje?

Interesantno je i da je Vilibald ispod tog Twita okacio fotku Haradinaja i Premijerke nam...a posto su SNS i Haradinaj jel fakticki koalicioni partneri na Kosovu...

Šta nam to Vilibald pokusava reci...

....

Rocknrollsores nije na forumu
    Tri su najveća pada u istoriji čovečanstva,a to su:Adamov,Judin i papin!Sveti Justin Ćelijski
    Poznat
    Učlanjen
    20.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Požar na Kopaoniku u hotelu Zvonka Veselinovića...

Ja sam citao u Tabloidu bese ,da tom Radojcicu hoce da smeste ubistvo ....

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: Požar na Kopaoniku u hotelu Zvonka Veselinovića...

Citat Original postavio Rocknrollsores Pogledaj poruku
    Ja sam citao u Tabloidu bese ,da tom Radojcicu hoce da smeste ubistvo ....
    Moguće i to, jer sve i da ima veze nije se ni on niti bilo ko drugi da je mogao sam odlučiti na tako visokoprofilno ubistvo

...

Slične teme

1. MUP Srbije uhapsio Zvonka Veselinovića
    Autor Watchman u forumu Politika
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 21.12.2011., 10:18
  2. Zvonka Veselinovića finansira Priština!
    Autor Halix u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.12.2011., 23:24
  3. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 16:34
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.02.2004., 00:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku