Procurila vrlo vazna vest sta se sprema krajem marta na sastanku Beograda i Prostine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Dobio sam informaciju da ce pred Srpskom delegacijom da se stavi ultimatimatumski dokument da se potpise dozvoljavanje i nesprecavanje Srbije za dobijanje stolice Kosovu u ujedinjenim nacijama a za uzvrat Srbi ce dobiti na kosovu jednu sarenu glupost pod nazivom neke opstine sa ovlascenjima koje imaju nevladine organizacije. Te opstine su upravo ono sto Vucic svo vreme prica kao neki kompromis. A to je u stvari da mi dobijamo glupost i nebitnu stvar a oni dobijaju dokument krucijalni koji omogucava da siptari zapuse usta i kini i Rusiji i Spaniji za eventualni veto za dobijanje stolice.

A sta to znaci, to znaci zapravo da je cak BOLJE I DA SRBIJA PRIZNA Kosovo zvanicno nego da se potpise takav dokument za dobijanje stolice u ujedinjenim nacijama da se srbija ne protivi tome. JER AKO SRBIJA PRIZNA KOSOVO MOZEMO KAD GOD POZELIMO DA POVUCEMO TO PRIZNJANJE A Rusima i Kinezima i dalje ostaje opcija da uloze veto na stolicu kosovu u ujedinjenim nacijama. A kad se potpise saglasnost Beograda o stolici u ujedinjenim nacijama onda Rusija i Kina nemaju mogucnost veta u Ujedinjenim nacijama jer smo mi defakto i dejure poklonili deo teritorije siptarima i odrekli se dela teritorije kao sto je Ruski car poklonio Aljasku Americi. .

Znaci Srbi ovaj je potpuno otisao u aut i potpuno je sateran strahovitim ucenama i pretnjama uza zid i to je ono sto on naziva kompromis, mi dobijamo sarenu lazu i nebitnu stvar zvanu opstine a siptari dobijaju stolicu u ujedinjenim nacijama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top