Boško Obradović potpuno nestao posle izbora

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
Boško Obradović, lider Dveri, kao da je u zemlju propao od 4. marta, kada su završeni beogradski izbori, na kojima je taj pokret u koaliciji sa Dosta je bilo Saše Radulovića ostao ispod cenzusa sa osvojenih 3,89 odsto ili 31.682 glasa.


Ne pojavljuje se i ne oglašava u javnosti, a ni juče, kao ni prethodnih dana nije odgovarao na pozive i poruke Kurira.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...lu-bosko-obradovic-potpuno-nestao-posle-izbor
 
Бошко Обрадовић
5. март у 10:13 ·

Што се Двери и мене лично тиче - нема повлачења и нема предаје: посвећујемо се скупштинском раду у НС РС од сутра, борби за очување КИМ у саставу Србије и представљању породичне и економске политике Двери, али и започетој борби против криминала и корупције у врху Вучићеве власти.

Ja sam mu prognozirao ulazak u skupštinu Beograda i onda nestanak u bespućima kinte parking servisa ili beogradskih pijaca. Međutim, nestao je bez kinte.

- - - - - - - - - -

A meni stižu sms-ovi od Catene mundi skoro svaki dan.
 
Ја бих волео да видим Јовицу Станишића,Френкија Симатовића бар једном у јавности..

Где су они,поготово Станишић?

E moj druže beogracki...Neš se ti nagledati ološizatora SFRJ i njenih dvojice glavnih egzekutora-to i CIA i MOSAD i KGB (pardon-FSB:hahaha:) ne daju...:evil::sad2:
Kad bih sad znao kuda se izgubi-ne bi mu zubi,ne bi mu zubi...

- - - - - - - - - -

Bole otrovi....:mrgreen:
 
nije bogami samo da ga naprednjaci traze..svi ga taze..nestao je..:(

Ето вам сад најзад Парламент без Болета па причајте сами са собом :hahaha:

Драгољубе
Невероватно да је Јовица преко 10 год,на слободи а да се се ниједан новинар није сетио да га призове у неку емисију.
Ја бих њега за уши довукао...

Он некако негде мора да се доведе.

Он може да уруши цео концепт -ЕУ интеграција-.

Он нам треба.
 
Ја бих волео да видим Јовицу Станишића,Френкија Симатовића бар једном у јавности..

Где су они,поготово Станишић?

Franko je u Den Haagu pa gledaj prenos i vides ga. Jovica je u Otadzbini i folira se.

- - - - - - - - - -

Ето вам сад најзад Парламент без Болета па причајте сами са собом :hahaha:

Драгољубе
Невероватно да је Јовица преко 10 год,на слободи а да се се ниједан новинар није сетио да га призове у неку емисију.
Ја бих њега за уши довукао...

Он некако негде мора да се доведе.

Он може да уруши цео концепт -ЕУ интеграција-.

Он нам треба.

Sta mislis da novinari nisu to pokusali?
 
Boško Obradović, lider Dveri, kao da je u zemlju propao od 4. marta, kada su završeni beogradski izbori, na kojima je taj pokret u koaliciji sa Dosta je bilo Saše Radulovića ostao ispod cenzusa sa osvojenih 3,89 odsto ili 31.682 glasa.


Ne pojavljuje se i ne oglašava u javnosti, a ni juče, kao ni prethodnih dana nije odgovarao na pozive i poruke Kurira.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...lu-bosko-obradovic-potpuno-nestao-posle-izbor

Da nije sebi nešto nažao učinio? A taman je pobedio na najvažnijem mestu, na Krstarici.
 
Бошко је једна катастрофа .трагедија ..дверима би било боље да га смене и да се ограде од Љотићеваца и Недићеваца ..али шта друго да се очекује од ДВЕРИ који су и настали као улична банада Ђинђавог и они су рушили државу петог октобра .

жали Боже добрих и квалитених људи у ДВЕРИМА ..
 

Back
Top