Današnji političari su paceri i luzeri!!??...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.778
Eh, kada je svojevremeno onaj debil JeBoTito rekao: 'Od sutra su bosanski muslimani konstitutivni narod..', to je tako bilo, a što je još gore, svi bitni faktori to uvažavaju i danas.
Prosto neverovatno, od toliko miliona ljudi, nema ni jednoga koji bi mu bio barem do gležnja!!?? Zatim, koji klinac od ovce je bio taj imbecil da određuje ko je narod, a ko nije!!?? Ni Isus nije radio takve stvari, a smatrao se božjim sinom......Bože mili, kakve se svinjarije događaju na pragu 21-og veka, ma zadnji smo primitivci, a ne nekakva civilizacija...
Ukratko, u BiH živi srpski i hrvatski narod, te muslimanska/bošnjačka verska zajednica, ako im je to tako važno isticati...
 
marlon:
Ma zabole bre i mene vise.. i za Bosnu.. jos malo i za nasu domovinu... pa posle i za sebe... tako to ide brate, gradacija i onda se osvrnes oko sebe vidis narkos na vlasti, ostap Bender drzi banku, Sam Giancana vodi ekonomiju.... :lol: :lol: :lol:
Ma boli me stojko! :lol: I meni su obecali nesto...necu da pricam nista jer je ugovorom tako predvidjeno. :lol:
A sta ce tu da bude Dzon Goti? :lol: Ja sam njegov kadar. :lol:
 
Elvin:
nema potrebe da se izjašnjavaju kao srbi ili hrvati,kada i jedne i druge ne podnose...
mogu da podele rs po etničkim linijama,srbima rs,hrvatima deo hercegovine muslimanima ostatak...
kad već ne žele da žive zajedno...

ako ne žele živeti zajedno, zašto jasno i glasno ne poruče Paddy-u i ostalima da NEĆE jedinstvenu FBiH i da se ODRIČU Avnoj-skih granica
 
fosilvaso:
Ni Isus nije radio takve stvari, a smatrao se božjim sinom......Bože mili, kakve se svinjarije događaju na pragu 21-og veka, ma zadnji smo primitivci, a ne nekakva civilizacija...

Прво, Исус јесте био Син Божији, а наравно да није стварао никакве нације, из простог разлога што му то није била мисија на Земљи. Међутим, створио је лозу која се прати до данашњих дана. Тај такозвани Јосип Броз Тито је у себи имао Исусове крви, премда је био Хабзбург, а Хабзбурзи воде порекло од Меровинга, а ови пак од самог Исуса.

Друго, Срби нису никакви примитивци, већ древни народ са библијском традицијом.

Ukratko, u BiH živi srpski i hrvatski narod, te muslimanska/bošnjačka verska zajednica, ako im je to tako važno isticati...

Хрватски народ не постоји, односно, постоји али у веома малом броју. Ови данашњи тзв. Хрвати су бивши Срби - Срби који су се одрекли Српства због џака брашна. У Босни живе Срби, и они који су некада били Срби, а данас су тикве без корена.
 

Back
Top