LaLiga!!!

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Spanska fudbalska liga...

Liga gde dominacija dva kluba traje vec decenijama,s vremena na vreme desi se cudo u Valensiji,Atletiko Madridu ili La Korunji...

Capture.PNG


raspored 28 kola.
Capture1.PNG
 
Poslednja izmena:
Моја Валенсија се после 2 ужасне сезоне вратила, е кад би се поновила 2003/4. када су Миста и мој некада омиљени играч Висенте палили и жарили Примером...
 
Kakav mec u Sevilji.
Sevilja - Viljareal 2:2

Koliko je ova Sevilja nepredvidiva, ja nemam reci. U prvom poluvremenu nisu mogli da se sastave, ali zato u drugom...

A sad u 16:15 Barsa protiv Valensije. SK 1. Taman da se skrati vreme do derbija. ;)
 
Poslednja izmena:
Браво за моју Валенсију, били су величанствени и поред пораза. Бем ти Родрига, е мој репрезентативац...
 
Ajd' da ovde napisem. Doduse sa zakanjenjem, ali nema veze..

Petarda Barse protiv Sevilje u finalu kupa. Barsa, kao iz najboljih dana. Odavno nisam gledao ovako dobro izdanje Barse.
Ali trenutak kada Iniesta izlazi iz igre, a ceo stadion ga pozdravlja. E ono je lepo videti, stvarno postovanje za navijace Sevilje.
 
Aha vido sam protiv Rome to dobro izdanje

Stvar je u tome sto je Valverde branio rezultat i to mu se obilo o glavu. Da je Barsa ovako igrala, sigurno bi rutinski dobila Romu. Barsa odigrala najgori, Roma najbolji mec u sezoni, i to je to. A i generalno sam pricao za ovu utakmicu protiv Sevilje, gde je Barsa bila briljantna . Ako si gledao, znas o cemu pricam. Stvarno mi nije jasno, gde je bila ova Barsa, onomad protiv Rome. A i Roma nije toliko iznad Sevilje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top