Руски спикер: Енглеска несигурна за издајнике!

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.765
У вестима за које сам сигуран да ће на трен олакшати муке нашег народа, спикер првог канала руске телевизије Кирил Клејменов је имао да поручи ово на тему боравка Руса у Енглеској, и специфично напада бојним отровима на бившег шпијуна Сергеја Скрипала и његову кћи.

"Не бирајте Енглеску као место за живот. Који год да су разлози у питању, било да сте професионални издајник наше мајке земље или је само мрзите у слободно време, понављам, шта било, немојте се селити у Енглеску."

"Нешто тамо није како треба," наставио је Клејменов. "Можда је до климе. Али задњих година било је превише чудних инцидената са тешким крајем. Људи бивају обешени, отровани, гину у падовима хеликоптера, падају кроз прозоре у индустријским количинама."

https://www.theguardian.com/world/2...te-tv-warns-traitors-not-to-settle-in-england

----

Лепо је чути да у Енглеској живе само издајници и мрзитељи сопствене напаћене матушке земље. Лепо је и што ти људи гину.

Једна весела вест за овај народ, све у свему :D
 
У вестима за које сам сигуран да ће на трен олакшати муке нашег народа, спикер првог канала руске телевизије Кирил Клејменов је имао да поручи ово на тему боравка Руса у Енглеској, и специфично напада бојним отровима на бившег шпијуна Сергеја Скрипала и његову кћи.

"Не бирајте Енглеску као место за живот. Који год да су разлози у питању, било да сте професионални издајник наше мајке земље или је само мрзите у слободно време, понављам, шта било, немојте се селити у Енглеску."

"Нешто тамо није како треба," наставио је Клејменов. "Можда је до климе. Али задњих година било је превише чудних инцидената са тешким крајем. Људи бивају обешени, отровани, гину у падовима хеликоптера, падају кроз прозоре у индустријским количинама."

https://www.theguardian.com/world/2...te-tv-warns-traitors-not-to-settle-in-england

----

Лепо је чути да у Енглеској живе само издајници и мрзитељи сопствене напаћене матушке земље. Лепо је и што ти људи гину.

Једна весела вест за овај народ, све у свему :D

Кисео ти осмех :mrgreen:
 
Чекај па ја нисам издао Русију него Југославију.

А Југославији свако може да пиша у фацу, такве сам гаранције добио. Шта је сад ово.

Vucic se do sada morao obracunavati sa domacim izdajnicima i placenicima. Posle ubedljive pobede dosao je red na vas koji radite iz inostranstva na unesrecivanju ovoga napacenog naroda. Sad ce da vidite kako je ziveti u strahu u iscekivanju veoma grozne smrti.
 
У вестима за које сам сигуран да ће на трен олакшати муке нашег народа, спикер првог канала руске телевизије Кирил Клејменов је имао да поручи ово на тему боравка Руса у Енглеској, и специфично напада бојним отровима на бившег шпијуна Сергеја Скрипала и његову кћи.

"Не бирајте Енглеску као место за живот. Који год да су разлози у питању, било да сте професионални издајник наше мајке земље или је само мрзите у слободно време, понављам, шта било, немојте се селити у Енглеску."

"Нешто тамо није како треба," наставио је Клејменов. "Можда је до климе. Али задњих година било је превише чудних инцидената са тешким крајем. Људи бивају обешени, отровани, гину у падовима хеликоптера, падају кроз прозоре у индустријским количинама."

https://www.theguardian.com/world/2...te-tv-warns-traitors-not-to-settle-in-england

----

Лепо је чути да у Енглеској живе само издајници и мрзитељи сопствене напаћене матушке земље. Лепо је и што ти људи гину.

Једна весела вест за овај народ, све у свему :D

auuu,

a jel ce se to i tebi dogoditi .

jel je ovo tvoj epitaf za zivota,

- - - - - - - - - -

Чекај па ја нисам издао Русију него Југославију.

А Југославији свако може да пиша у фацу, такве сам гаранције добио. Шта је сад ово.

pa , neko i pisa a ono , i zapisa elektricni vod i onda

nema ga.

svako zapisavanje je i ...

no , hmmm, cini mi se da u stalama one babe matore , i nema elekricnih kablova

uhh, koja sreca za tebe

- - - - - - - - - -

Vucic se do sada morao obracunavati sa domacim izdajnicima i placenicima. Posle ubedljive pobede dosao je red na vas koji radite iz inostranstva na unesrecivanju ovoga napacenog naroda. Sad ce da vidite kako je ziveti u strahu u iscekivanju veoma grozne smrti.

a jes ti udbas i sad ces ici u pirgaviju , da se ovoga pirgavca stavi da pisa na dale ko vod.
 
Traljavo je odrađen taj atentat jer su i dve nevine osobe takođe u teškom stanju, ćerka i policajac.

Putin je dve hiljade i neke progurao zakon kroz parlament da je ustavno ubiti izdajnika - specijalna emisija o Putinu, sinoć na BBC. :D

Ja i mali gledamo TV a ja mu velim - ne veruj im sine, kleveću i lažu.

А ко дефинише издају? :eek:
 
Чекај па ја нисам издао Русију него Југославију.

А Југославији свако може да пиша у фацу, такве сам гаранције добио. Шта је сад ово.

Izgleda da ces ti da capnes od secera pre nego sto na tebe dodje red,ipak si ti sitna jajara.

- - - - - - - - - -

А ко дефинише издају? :eek:

Zna se sta je izdaja,to nije stvar tvog ili mog gledista.
 
Traljavo je odrađen taj atentat jer su i dve nevine osobe takođe u teškom stanju, ćerka i policajac.

Putin je dve hiljade i neke progurao zakon kroz parlament da je ustavno ubiti izdajnika - specijalna emisija o Putinu, sinoć na BBC. :D

Ja i mali gledamo TV a ja mu velim - ne veruj im sine, kleveću i lažu.

Koliko su mi Anglosaksonci ogavni, toliko ih cenim zbog te njihove principijalnosti prema izdajnicima.
Po sistemu: "ako si ti bio spreman da za pare prodas svoj narod, sta bi tek radio sa nama ovde"? Tvoja upotrebna vrednost je istekla, od tebe vise ne mozemo nista novo da saznamo a da te dalje placamo nema smisla...

Jos kad uzmemo u obzir da ljudi sav svoj zivot i blagostanje baziraju na potkupljivanju obavestajnih i politickih elita drugih zemalja, onda su stvarno za respekt.
 
Чекај па ја нисам издао Русију него Југославију.

А Југославији свако може да пиша у фацу, такве сам гаранције добио. Шта је сад ово.

dugacka je ruka a jos duzi mac majke Rusije!

374811-alexfas01_2560x1600.jpg


To su engleski spijuni ruskog porekla spoznali na najtezi moguci nacin...
 
Лепо је чути да у Енглеској живе само издајници и мрзитељи сопствене напаћене матушке земље.

Dođite na obale Lagana, samo tu pravi Balkanac može da se naseli i prosperira, sve na naše proklete zemlje zaudara, rata je bilo, ljudi se mrze, siromašniji smo od svih u okruženju, ima i Cigana koji duvaju lepak u blizini Metroa.
 
Чекај па ја нисам издао Русију него Југославију.

А Југославији свако може да пиша у фацу, такве сам гаранције добио. Шта је сад ово.

Кад нестане руских издајника, Путин прелази на српске јер се обавезао да брани Србију.
 
У вестима за које сам сигуран да ће на трен олакшати муке нашег народа, спикер првог канала руске телевизије Кирил Клејменов је имао да поручи ово на тему боравка Руса у Енглеској, и специфично напада бојним отровима на бившег шпијуна Сергеја Скрипала и његову кћи.

"Не бирајте Енглеску као место за живот. Који год да су разлози у питању, било да сте професионални издајник наше мајке земље или је само мрзите у слободно време, понављам, шта било, немојте се селити у Енглеску."

"Нешто тамо није како треба," наставио је Клејменов. "Можда је до климе. Али задњих година било је превише чудних инцидената са тешким крајем. Људи бивају обешени, отровани, гину у падовима хеликоптера, падају кроз прозоре у индустријским количинама."

https://www.theguardian.com/world/2...te-tv-warns-traitors-not-to-settle-in-england

----

Лепо је чути да у Енглеској живе само издајници и мрзитељи сопствене напаћене матушке земље. Лепо је и што ти људи гину.

Једна весела вест за овај народ, све у свему :D



Da li se ovo odnosi i na R.Abramovica?:think:
 

Back
Top