deficit paznje

dog face

Poznat
Poruka
7.500
stalno cujte nesto tipa...zenama treba vise paznje , zena ne dobija dovoljno paznje, zena se okrece muskarcu koji ce joj posvetiti paznju kako bi se osecala posebno

jel to neki deficit paznje ukorenjen kod zena od pamtiveka ? nekakva slabost ?
 
Jeste. Ja sam hronicno uskracena za paznju bar 90% od onoga sto je meni potrebno, ali se opet gnusam na tudji kompliment i nikad ne bih mogla da je trazim/dobijem sa strane.

Trazis biser za svoju školjku ? :mrgreen:

Nego, čekaj nije svaki ključ za svaku bravu...osim onih specijalnih:mrgreen: tu nema gnušanja ...trust me , trust the process :lol:

- - - - - - - - - -

ja sada idem da budem objekat nečije pažnje ...ae forumashen :)
 
Zenama prija paznja, kao sto muskarcima prija da misle da su centar sveta svojim lepsim polovinama.
Mada, kod muskaraca je komplikovanije jer na razlicite nacine mozes da pokazes paznju pa neretko rezultira da ispadnu papani, sto bi rekla nasa braca hrvati
 
stalno cujte nesto tipa...zenama treba vise paznje , zena ne dobija dovoljno paznje, zena se okrece muskarcu koji ce joj posvetiti paznju kako bi se osecala posebno

jel to neki deficit paznje ukorenjen kod zena od pamtiveka ? nekakva slabost ?

Predrasuda je da samo zenama prija paznja, to je klasicna predrasuda muskaraca koji su proizvod patrijarhata koje je i dan danas glavni model ponasanja u celoj regiji. Odgovor na ovo pitanje je jednostavan, zene ne traze paznju, one dosta vise obracaju paznju na detalje i dosta se vise unose u vezu u odnosu na muskarce, muskarci su ti koji su u vecini slucajeva nahranjeni paznjom partnerke i na taj nacin postaju sebicni. Zene tu prave veliku gresku i zato cesto ispada da su one uvek zeljne paznje, ali to je samo odbrambeni mehanizam sebicnih muskaraca kako bi se nastavili i dalje cesati po jajima dok neko drugi razmislja o njima., ako im se zena u toj fazi suprostavi, ispasce klasicna pacenica u njihovim ocima, sto je totalni apsurd.

Dakle zakljucak i odgovor, zene ne traze paznju nista vise od muskaraca, one traze samo ono sto su one u stanju da pruze i sto u vecini slucajeva pruzaju.
 
Trazis biser za svoju školjku ? :mrgreen:

Nego, čekaj nije svaki ključ za svaku bravu...osim onih specijalnih:mrgreen: tu nema gnušanja ...trust me , trust the process :lol:

- - - - - - - - - -

ja sada idem da budem objekat nečije pažnje ...ae forumashen :)

Muskarcima je bar lako, samo izvade kitu i zene ce ga vorsipovati. A zene imaju dupe, sise i jezik, od cega dva obavezno imaju manu, sto je ogromna barijera da bi dobile potrebnu paznju.
 
stalno cujte nesto tipa...zenama treba vise paznje , zena ne dobija dovoljno paznje, zena se okrece muskarcu koji ce joj posvetiti paznju kako bi se osecala posebno

jel to neki deficit paznje ukorenjen kod zena od pamtiveka ? nekakva slabost ?

Da, nikad nam nije dosta.
d828f685a830c58a18e7aa8bd9c507e363ad61382d2de8d0b48de93264a9fec2.jpg
 
Predrasuda je da samo zenama prija paznja, to je klasicna predrasuda muskaraca koji su proizvod patrijarhata koje je i dan danas glavni model ponasanja u celoj regiji. Odgovor na ovo pitanje je jednostavan, zene ne traze paznju, one dosta vise obracaju paznju na detalje i dosta se vise unose u vezu u odnosu na muskarce, muskarci su ti koji su u vecini slucajeva nahranjeni paznjom partnerke i na taj nacin postaju sebicni. Zene tu prave veliku gresku i zato cesto ispada da su one uvek zeljne paznje, ali to je samo odbrambeni mehanizam sebicnih muskaraca kako bi se nastavili i dalje cesati po jajima dok neko drugi razmislja o njima., ako im se zena u toj fazi suprostavi, ispasce klasicna pacenica u njihovim ocima, sto je totalni apsurd.

Dakle zakljucak i odgovor, zene ne traze paznju nista vise od muskaraca, one traze samo ono sto su one u stanju da pruze i sto u vecini slucajeva pruzaju.

ma nije sve to tako crno belo, npr ako danas setas srpkinju sa njenim standardom trazenja paznje a sutra primerice radi curu sa bliskog istoka, gde je standard pruzanja paznje mnogo manji nego u srpkinja imaces drugaciju sliku...
 
ma nije sve to tako crno belo, npr ako danas setas srpkinju sa njenim standardom trazenja paznje a sutra primerice radi curu sa bliskog istoka, gde je standard pruzanja paznje mnogo manji nego u srpkinja imaces drugaciju sliku...
Ti kada si postavljao temu mislio si i na bliski istok? Zasto ici u krajnost? Kada si se vec dotakao stranaca da te pitam? Pitanje se odnosi na evropu, sta mislis ko je ubedljivo vise u brakovima sa strancima zene ili muskarci sa nasih prostora? I ako znas, zasto je to tako?
 
zasto ne bi poredili zene iz ove regije sa zenama sa istoka pa i zenama sa zapada......i neki standard paznje koji se pruza i tamo i ovde , tema nije bila vezana za ovu regiju , to si ti ubacio kroz svoj odgovor samo...

ne znam statistiku sklapanja brakova sa strancima, predpostavljam da se radi najvise o manje vise fitkivnim brakovima, simulovanim, zbog dobijanja drzavljanstva, odnosno kasnije pasosa ....
 
Kako mozes porediti, ako nas Srbin za jednu nasu zenu kaze da je zeljna paznje, sta mislis da li ce i jedan Nemac za tu istu zenu reci da je ona zeljna paznje ili ce se sasvim drugacije ponasati prema njoj. Obzirom da si otisao u krajnost i pomenuo bliski istok, sa tim zenama 5% muskaraca sa ovih prostora nikad u zivotu nece imati neki ozbiljniji dodir, ja cu se opet vratiti na evropu, i garantovano ti potvrditi iz iskustva da strankinje po evropi nase muskarce ako ih privucemo iskljucivo gledaju kroz seks a nikako kao materijal za brak ili vezu, jedan nas prosecan Srbin ce za takve reci da su nevidjene kurvetine. Pricao sam o brakovima gde se dvoje uzimaju iz ljubavi i zive celi zivot zajedno, a ne o dogovorenim brakovima, nase zene su tu u debeloj prednosti u odnosu na muskarce.
 

Back
Top