ŠOKANTNE TVRDNJE ĐINĐIĆEVOG KUMA: Zorana je iskvarila moć

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.049
Sećam se jednom kada je Zoki slavio rođendan u vili na Dedinju. Dođem u užičku, ispred parking pun skupih automobila. Pomislim d aje možda pozvao diplomate, Montgomerija i ostale.. Ulazim u kuću, nema diplomata, sve stara ekipa. Shvatim da su to njihovi automobili. A samo godinu dana pre na njegov rođendan smo kolima došli jedino Kole i ja. Čeda je došao trolejbusom, ne znam, Kolesar tramvajem, Čanka je dovezao neki komšija koji je imao gorivo ili taksista...

Sad ispred vile vozni park, nijedan auto ne vredei manje od sto hiljada. Zoran puši tompus, prilazi mi i kaže: "A, kako napredujemo?" Punim gasom u lopovluk, odgovorim. On pozeleneo, ljudi me gledaju, vidim svima neprijatno. On me odvede u drugu sobu. "Jesi normalan? Zašto želiš da imaš pedeset neprijatelja" Ja ga pitam, jesi video automobile ispred kuće? Odakle? Okrenem se i odem s rođendana - priča Marković..

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...a-a-mi-smo-napredovali-punim-gasom-u-lopovluk

Covek koji je bio deo zute ekipe kaze da su svi do jednog bili lopine. Vozili se trolom, a po dolasku na vlast svi odma auta kupili vredna 100.000e - naravno ne od plate.

Dok su od plate ziveli trolom su se vozili...


Isti su i ovi sada...

Nije problem kod nas do sistema - problem je do ljudi
 
Poslednja izmena:
Nije problem kod nas do sistema - problem je do ljudi

Vidi, ne znam kako tu od tebe al ovde u Beogradu je VAŠAR NEMORALNIH BESTIDNIH I NEVASPITANIH JAJARA
i muško i žensko, i mlado i staro, iz svih krajeva...

E sad ovde je jako gusta koncentracija ove populacije tako da mi je slika Srbije pomalo iskrivljena.
Inače spadaju u 10% populacije sa posebnim potrebama, neka devijacija od rodjenja... ko ono kad se rodi nastrano...
e ovo se rodilo LUDO

I sad... ZA POTREBE STRANE EKONOMIJE AMERIČKI BANKARI NAMERNO SELEKTUJU OVAKAV KADAR
Bankari to rade jer znaju da će brže stići do ulova, a ovi to rade jer misle... jel... jasno je...

A BANKARI TE POSTAVE PA TE ROKNU
nrtva usta ne govore, istina se sakrije a vremenom posle par kombinacija protuva neće ni biti bitna...
 
26618_sss_ff.jpg


images


243223_0402nemanja-pancic-copy_ls.jpg
 
Jel ti vidiš kako je seljana organizovana... a samo se kao OBUKU LEPO... a ispod RDJA...

Jednom ode u Berlin ili Pariz, vrati se u prosečnom odelu i...vizijom. "Vi srbi ste škrbavi" ( kao on nije bio srbin do pre par dana), "Ja imam misiju da vas menjam" ( menjaj mamu svoju) ali nije gadljiv na pare iz budžeta. Srpskog, naravno.
 
Како су само одрпани били када се сетим , неки капутићи сиви и одрпани а после државног удара одела од неколико хиљада тадашњих марака .

преко ноћи се обогатили , трошио се новац којим су продали државу и председника
 
Ima i bilo ih je i kod vas. "3 iljade za gospodina" je prilično ljakse fora. Milan Stojadinović je iz Čačka, jedan od najvećih lopova u kraljevini jugoslaviji, drug Ante Pavelića. I tako.

Beograd je za lopove i hohstaplere kao solilo za stoku...

Tamo su svi kao ribe u vodi

Jer su tamo glavne pare u zemlji za pljacku i otimacinu

Zato se svi lopovi trude da se presele u Beograd, nikog ne interesuje da bude npr neki funkcioner u Trgovistu jer tamo para za kradju nema
 
Како су само одрпани били када се сетим , неки капутићи сиви и одрпани а после државног удара одела од неколико хиљада тадашњих марака .

преко ноћи се обогатили , трошио се новац којим су продали државу и председника

otvarale se diskoteke , neke madone,

kamioni cigara

zatvarao se autoput da prodje marko

cek ovo tema o djindji

i on je mazao
 
Platio bih da ga vode. Mnogo nas je zadužio: zajmom za preporod Srbije, jezdom, dafinom, hiperinflacijom, izdajom Krajine, sankcijama RS...ali i ti kao i 99.99% Srba imaš pamćenje kao zlatna ribica.

Kako je rekao šibicar anarhista, "Ljudi, nemojte da se brukamo. Sad će donatorska konferencija, moramo ga izručiti."
Znaš li još neki primer da se predsednik države izručuje drugoj državi?
 

Back
Top