Molim vas za neku informaciju o banjama koje su efikasne za prelome
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molim vas za neku informaciju o banjama koje su efikasne za prelome

Nov član
    Učlanjen
    08.03.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Molim vas za neku informaciju o banjama koje su efikasne za prelome

Molim vas za neku informaciju o banjama.Sin mi je imao saob.nesrecu i leva noga je napokon spasena ali je kraca i svi misici su prekinuti.Imao je fixator od kojeg za malo nije dobio sepsu i zamenjen je za metalnu sipku sa antibiotikom .Nogu moze da koristi ( patika mu je dodatno napravljena i u patici ima ulozak koji je 3 cm.Molim Vas ako je neko imao priblizno nesto da mi odgovori na poruku da bih dete poslala negde u banji na rehabilitaciju sa fizioterapiju.Hvala

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    960

Podrazumevano Re: Molim vas za neku informaciju o banjama koje su efikasne za prelome

Citat Original postavio Diana Trajkovic Pogledaj poruku
    Molim vas za neku informaciju o banjama.Sin mi je imao saob.nesrecu i leva noga je napokon spasena ali je kraca i svi misici su prekinuti.Imao je fixator od kojeg za malo nije dobio sepsu i zamenjen je za metalnu sipku sa antibiotikom .Nogu moze da koristi ( patika mu je dodatno napravljena i u patici ima ulozak koji je 3 cm.Molim Vas ako je neko imao priblizno nesto da mi odgovori na poruku da bih dete poslala negde u banji na rehabilitaciju sa fizioterapiju.Hvala
    Tu informaciju mozete samo da dobijete od ortopeda ili lekara za fizikalnu terapiju, ne verujem da ovde , i ne samo na ovom forumu, ima nekoga
    ko moze da vam da neku pouzdanu informaciju. Mozda da posaljete mail upit nekim banjama u Srbiji pa ce vam oni reci da li je njihova banja i njihovi
    tretmani pogodna i povoljna za sina i njegov problem sa nogom.

Iskusan jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Molim vas za neku informaciju o banjama koje su efikasne za prelome

Citat Original postavio Diana Trajkovic Pogledaj poruku
    Koviljaca i Ribarska banja za kosti uopste,ali to ce mu prepisati ovi iz PIO-a.samo predaj sva dokumenta od lecenja i ako decak nije nikad bio u banji sigurno ce ga poslati.postoji komisija,bila je nekda u Svetoga Save bolnici.Bio sam u Mladenovcu i Koviljaci,a u Ribarskoj nisam.mada mi je Ortoped prporucivao nju,ovi na komisiji nisu dozvoljavali,neznam zasto.U stvari znam,trebalo je komisiji dati odredjenu svotu novca,koju ja nisam imao,pa su me slali u ove dve.mozda se nesto promenilo.Probaj,predaj papire o svim nalazima,mozda ga posalju bas tamo.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6100

Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. INFORMACIJU MOLIM
    Autor 3fingers u forumu Evropa
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.12.2011., 00:51
  2. Molim za informaciju
    Autor radm985 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.03.2011., 16:20
  3. Veliki problem-molim barem neku pomoc
    Autor Dadaapa u forumu Hardver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.12.2010., 21:18
  4. IMAM NEKU BOLESTINU...pomozite molim vas!!!
    Autor Vizionar u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 222
    Poslednja poruka: 18.07.2007., 10:34
  5. Molim informaciju!
    Autor nina77 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.04.2005., 07:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku