Зашто је Легија у затвору?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
да ли је овај човек крив за нешто , осим што је бранио свој државу и народ када је било најгоре .

шта је његов гех и због чега се налази изолован као животиња годинама у затвору, у затвору ?

То што је ЈСО изашао да протествује јер су преварени за хапшење људи које су Ђинђине власти после испоручили у Хаг ИЛЕГАЛНО .

да ли је то његов грех ..значи , они који су бранили замљу су у казаматима а они који су продавали народ и државу су у алејама великана

да ли је то нормално ?

сада после толико година да ли верујете да је Легија организовао убиство Ђинђавог или је само жртвено јагње положено на олтар петооктобарске Србије?
 
Pucao je na one komuniste, djindjuvu i burgiju.

ne može jedan da puca na obojicu u isto vreme medjutim Specijalni Sud to ne zanima
drže se onih ILJADU STRANA...

- - - - - - - - - -

њему се суди за организовање побуне ЈСО која је била апсолутно демократско право

i što je pišo u pelene kad je bio mali

sve će da urade samo da zadrže svoje plate, ko da će na onaj svet da ih nose...
 
a keramčar može da bude vojni ministar?

o0xCg.jpg
 
Zasto je Apis nakon divljackog ubistva Obrenovica postao ministar vojni, a ne zavrsio u zatvoru?

Апис никада није био министар војни,а његова улога у Мајском преврату је минорна.Далеко од тога да је он био један од вођа или организатора.Чак шта више тешко је рањен одмах након улазка у двор.Иначе постојала је сумња да ради за немачку обавештајну службу
 
колико ми је познато и колико ме памћење служи , он је био војник а не криминалац .

А зашто би то било неспојиво? Криминалци често имају своје основно занимање а криминал им је секундарна делатност.

- - - - - - - - - -

Zasto je Apis nakon divljackog ubistva Obrenovica postao ministar vojni, a ne zavrsio u zatvoru?

Зато што у Србији одувек влада право силе а не сила права.

И Апис је био дивљак.

- - - - - - - - - -

Da bi Specijalni Sud imao šta da radi....

Sad pokreću nov Proces da ne bi zatvarali
Legija im odma na početku reko: "JEL VI OVO MENE ZAJEBAVATE?"

Зајeбали га.
 
мени заиста није јасно , зашто је човек који је бранио државу и народ у затвору а онај који је исти народ и државу продао у алеји великана .

ово ће сутра наша деца да нас питају и нове генерације .они ће да се сраме уместо нас
 

Back
Top