Ona zasluzuje nekog boljeg...

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.570
Povremeno naletim na devojku za koju pomislim da zasluzuje mnogo boljeg od mene...

Ali mi bude jasno da ce tesko ikad naci nekog boljeg od mene i to ne zato sto mislim da sam nesto extra.

Jednostavno je takva situacija.


Sta vi mislite?
 
Povremeno naletim na devojku za koju pomislim da zasluzuje mnogo boljeg od mene...

Ali mi bude jasno da ce tesko ikad naci nekog boljeg od mene i to ne zato sto mislim da sam nesto extra.

Jednostavno je takva situacija.


Sta vi mislite?

Ako je njoj dobro s tobom šta se ti buniš...:lol:

Kada bude htela da traži nekog drugog, naći će već nešto...bolje ili gore nebitno, tebi je realno potpuno isti efekat...zato što kaže kolega uživaj u momentu :mrgreen:
 
Povremeno naletim na devojku za koju pomislim da zasluzuje mnogo boljeg od mene...

Ali mi bude jasno da ce tesko ikad naci nekog boljeg od mene i to ne zato sto mislim da sam nesto extra.

Jednostavno je takva situacija.


Sta vi mislite?

nema bolje ni za koga samo drugacijeg ukusa koji se menja

- - - - - - - - - -

Raspolazem onim sto mi je Bog dao, dalje od toga ne gledam. Ali, s vremena na vreme nabijam na nos da od mene nema bolje ni supruge, ni majke, a jos sam i super u krevetu :D
ne hrces xixi
 
Naravno da ne gluposti haha objektivno jako visoko rangiram sebe i smatram da imam brdo kvaliteta tako da je svaka privilegovana koja bude neko vreme u mom životu...Jedina stvar je da kada bih mogao da pritisnem prekidač da se neke odljube od mene...Jer u nekom momentu nije ti prijatno kad se neko bas žrtvuje za tebe bukvalno šta god a pritom joj ništa ni ne fali naprotiv a tebe boli uvo msm zamorno je.

Nešto kontam ja msm da sam ja jedini kome je rečeno
-ti nemaš nikakve poroke barem da kafu piješ ili pušiš:rotf:

I msm da sam ja medju retkima koji često govori
- nemoj toliko da ti je stalo do mene , previše ti je stalo do mene itd I ajd me malo manje voli:lol:
 
Povremeno naletim na devojku za koju pomislim da zasluzuje mnogo boljeg od mene...

Ali mi bude jasno da ce tesko ikad naci nekog boljeg od mene i to ne zato sto mislim da sam nesto extra.

Jednostavno je takva situacija.


Sta vi mislite?
Mislim da si boodala.A ako hoćeš da je se otarasiš, naravno da treba da joj ponavljaš kako zaslužuje boljeg od tebe.Mada nisam primetio da žene padaju a tu foru.
 

Back
Top