Ona zasluzuje nekog boljeg...

Ali pazi lujku :zlud:, dolazi na moju temu i konstantno provocira i sad je ljuta kad sam uzvratio, a poslala mi je 2 reputacije na sta sam odgovorio sa PP-om i odmah je muvam.:hahaha::fdlan:

Sta neyebitza uradi od "ostvarenih i uspesnih poslovnih zena" to je Boze Sacuvaj.:rotf:
 
Podelila bih sa ostalima šta mi je pomoglo u vezi.... mada teško je za poverovati... :) ...pa da čujem neko pametno mišljenje :)
Imala sam dugu vezu i sve je bilo dosta ozbiljno do jednog trenutka dok nisam nasla slučajno kod svog dragog neke kesice. Onda ja njega lepo priupitam šta je to a on mi kaže da je to gel sa proteinima za bodi bilding... kupio je navodno na sajtu. I ja tako zamajana jedno veče nadjem na internetu da je to u stvari preparat za potenciju. Ali... ne pričam ja njemu i dalje ništa nego pošto i ja treniram posle jednog treninga tražim mu ja da da i meni :) on me onako cudno pogledao i pruža mi kesicu neki voćni ukus ...ja uzimam kesicu i razmutim u vodi ... popijem ja popije on ...sedimo gledamo sećam se baš Terminator je bio na Pinku , taman što je počela jurnjava mom dragom se odjednom ne gleda više film nego je počeo da me spopada ,mada i meni iskreno udarila neka vrućina po glavi ... poče ovo ono pola sata ,sat ...sat i po ne staje čovek ...ispade na kraju dobro veče a kad sam mu rekla da znam da je preparat ta potenciju propade čovek u zemlju :) ali je kasnije sve priznao i šta je uradio i šta nije . Na kraju je sve ispalo super jer sada koristimo to malo češće pa nam je i ljubavni život živnuo .... ko bi reko ...
I sada kao zaključak da li je normalno koristiti preparate za potenciju u ozbiljnoj vezi ????
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajd prvo o temi pa ce posle da izadje i to tvoje na crtu...

Bez ustezanja izjavljujem da su sve zene u Srbiji seljanke.
Naravno to srbi ne vide...
Zato sto ne razmisljaju, ali evo kako da razmisljaju.
Srpska seljanka trazi alavog i drcnog seljaka za partnera, jos bolje ako moze u drustvu da izgleda kao da nije seljak...
Ako je nasla takvog, onda se ona pravi fina i gradjanka, ali ako ne pokazuje takve pretenzije, a to se brzo oseti, e onda pokazuje svo svoje seljacko jer ona ne zeli budalu....
Sve sto je ispod drcnog i alavog je budala, a to je bas cisti prikaz seljanke. Ako mislite da su sve zene sveta takve, ja bih iz prakse rekao da nisu...
Cak nisu bile bas sve zene Srbije takve, ali sad jesu...
Tako da ona trazi boljeg u tom smislu , a takvog boljeg i zasluzuje, ali ne zasluzuje onog koji ima a nije takav, i tu nastupa cisto rasipanje kulture, talenta i vremena na seljancicu, a ona ce naci vec nacina kako da vam pojede sto vise vremena, bilo zahtevima za paznjom, koja nije u funkciji veze nego u funkciji izmorivanja i njenih licnih interesa...

Mozda ce vecina izvrsiti preslaganje pa ce seljancice postati normalne zene, a ove sto nisu ce prozvati damama, ali dama je jos udaljenija od ovog uobicajenog...
Nije dama ni vamp ni wannabe koje obicno srecete po gradu i na ekskluzivi ili Kaja sto peva o tome...Kaja i dama uuuuuuuu ...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Sta cini vezu?
Seks ili duhovno ili dushevno pitanje je sad...
Duhovno skoro sigurno ne, to je retkost i ovaj tekst pre ovoga je upravo zbog toga da bude ociglednije kako tu duhovnog nema...
Dushevno je ono sto vam godi....fetishi, igranje kao da ste mala deca, zacikavanje, sigurnost , inat, svadjanje, kod nekih je to vazna komponenta..
Seks je ona moderna teza ako je seks dobar onda se volimo , tj ljubav je isto sto i strast.
Pa u vecini je to poslednje. Dobar seks izazove jacanje strasti, jaka strast stvara zavisnost, jer to je uzbudljivo i lepo , a ono ostalo nije i zavisnost se tumaci kao ljubav jer kad fali toga , onda se pati...a cula ptica sa grane da ako se pati onda je ljubav u pitanju.
Odmah je jasno da sve sto donosi dobar seks obavezno treba da se primenjuje u vezi tog tipa, gde je seks sve, a ostatak je samo nastavak seksa i uceni ili nemogucnostima seksa zbog necega...

Dushevna veza, recimo kontraska....zahteva da ima seksa u glavu....medjusobno zezanje i keckanje u glavu...
Tu bez toga sam seks nije toliko uzbudljiv ali ce biti razlike izmedju slabog i jaceg seksa...
Glavna komponenta je ipak svadja ili kontra...bez toga sve puca, tako da vazi pravilo prsta, ako se njime moze dobiti zadovoljenje u tom seksualnom smislu.
Neki ili svi preparati za potenciju ostavljaju posledice, ali ako uzmemo da ne ostavljaju, onda su licni izbor pojedinca....nesto nalik farbanju kose, ako to pomaze u vezi...Treba li izopstiti nekog ili neku sto sebe od plavuse pravi crnkom a kao crnka vas vise pali....

Ono sto zene cesto rade to je banalizovanje i tim banalizovanjem u ovom slucaju dobijamo:
Ako on mora da koristi sad preparate za potenciju , sta ce da radi kad bude imao 50 60 godina...
Ali to pitanje je slicno sa pitanjem, ako je stariji muskarac, sta ce biti za pet godina....corak...
Praksa nekad pokaze da je to tacno a nekad da je netacno...

Mnogo opasnije je psiholosko shvatanje iz muskog ugla...
Ako on trenutno trazi nacin da bude primoran da gubi glavu za seksom pa ga to dodatno uzbudjuje, onda ima sklonosti ka mazo igrama, tj veca je sansa da trazi domino...
A opet ne mora da znaci, moze da bude da ima svoj ritam i svoju duzinu igre, pa mu dodatak olaksava da duze traje, inace bi zavrsavao za 5 min...ili 3 min.
Nijedan muskarac nije idealan....cak i kad je idealan, jer onda zena uopste nema nikakvo misljenje o njemu vec samo misljenje o seksu koji dozivljava...
Tek kad nije uvek idealan seks, pocinje da uspostavlja odnos sa muskarcem.
 
Ko cita patka ima previse vremena....

Podelila bih sa ostalima šta mi je pomoglo u vezi.... mada teško je za poverovati... :) ...pa da čujem neko pametno mišljenje :)
Imala sam dugu vezu i sve je bilo dosta ozbiljno do jednog trenutka dok nisam nasla slučajno kod svog dragog neke kesice. Onda ja njega lepo priupitam šta je to a on mi kaže da je to gel sa proteinima za bodi bilding... kupio je navodno na sajtu. I ja tako zamajana jedno veče nadjem na internetu da je to u stvari preparat za potenciju. Ali... ne pričam ja njemu i dalje ništa nego pošto i ja treniram posle jednog treninga tražim mu ja da da i meni :) on me onako cudno pogledao i pruža mi kesicu neki voćni ukus ...ja uzimam kesicu i razmutim u vodi ... popijem ja popije on ...sedimo gledamo sećam se baš Terminator je bio na Pinku , taman što je počela jurnjava mom dragom se odjednom ne gleda više film nego je počeo da me spopada ,mada i meni iskreno udarila neka vrućina po glavi ... poče ovo ono pola sata ,sat ...sat i po ne staje čovek ...ispade na kraju dobro veče a kad sam mu rekla da znam da je preparat ta potenciju propade čovek u zemlju :) ali je kasnije sve priznao i šta je uradio i šta nije . Na kraju je sve ispalo super jer sada koristimo to malo češće pa nam je i ljubavni život živnuo .... ko bi reko ...
I sada kao zaključak da li je normalno koristiti preparate za potenciju u ozbiljnoj vezi ????

O normalnostima ne bih, ali sigurno je da ne skodi povremena promena, a verujem da duzim koriscenjem stvara zavisnost i verovatno ima jos losih propratnih efekata.
Ima jos jedna istina, veza ili brak zasnovani na sexu na duze vreme su odrzivi samo ako sex ima i proizvod, j er postoji ogromna razlika izmedju sexa kao zabave i druzenja i sexa iz ljubavi.
 
Poslednja izmena:
To se krace kaze uvalis joj obavezu inace ce ti traziti svo slobodno vreme...
A to se zavrsava sa postarem i komsijama i najboljim ortacima, jer zahteva novac, a to trazi vreme od muskarca da bi stvorio, a onda gubi od dosade koja zenu navede na vrtiguz jer zivot prolazi...
 
Ko cita patka ima previse vremena....



O normalnostima ne bih, ali sigurno je da ne skodi povremena promena, a verujem da duzim koriscenjem stvara zavisnost i verovatno ima jos losih propratnih efekata.
Ima jos jedna istina, veza ili brak zasnovani na sexu na duze vreme su odrzivi samo ako sex ima i proizvod, j er postoji ogromna razlika izmedju sexa kao zabave i druzenja i sexa iz ljubavi.

Mogao bih da teoretisem pola strane, ali je poenta da je svako dozivi i shvati razliku.
naravno, neko je nikad ne shvati, pa prema tome i stvara svoje misljenje.
 
Pa odluci se za koji tip seksa odgovaras, jer ovako ispada odgovaras za obe vrste ali u odgovoru ti stoji da svako mora da se svede samo na onu koju ti mislis da je bolja za tebe.
Narod jednostavno kaze, ako imas prosecnu zenu, onda joj je seks zabava a ne neka ljubav ili dubina, znaci , uvalis joj obavezu pa posle ima tri razloga da bude sa tobom, a nula ili minus jedan da shara po komsiluku...
 
Auuuu, pa ti si postao zensko......
Nijedan muskarac ne bi ovo izjavio.....a zene bi...ali nema veze, dobar ti je izbor, buducnost ce ti biti lepsa...

Znas kako kaze jedan forumas...

Ovi drugovi borci su izgubili sve, i sistem i drzavu i partiju i ekonomiju te im deca i unuci zive ko klosari, ali mnogo toga imaju da kazu klincima. Simpaticno.

I sad mlitavih kita pored svih ratova koje su sramno izgubili govore klincima da nisu muskarci. Koja je to olos pa neverovatno!

Razmisli malo o ovim genijalnim recima. Mozda i ti nesto shvatis.;)
 
Znas kako kaze jedan forumas...

Ovi drugovi borci su izgubili sve, i sistem i drzavu i partiju i ekonomiju te im deca i unuci zive ko klosari, ali mnogo toga imaju da kazu klincima. Simpaticno.

I sad mlitavih kita pored svih ratova koje su sramno izgubili govore klincima da nisu muskarci. Koja je to olos pa neverovatno!

Razmisli malo o ovim genijalnim recima. Mozda i ti nesto shvatis.;)

Nemoj to da radis...Svet je mnogo veci od Srbije, a ja sam te uvek shvatao kao nekog ko ne mora i nije vezan za srpski kazan, ogranicen prostor srpskog mentaliteta...
Tacno je to sto kazes, ako zacrtas da tu si gdi si ni za nigde nisi i onda sve postaje logicno na drugaciji nacin..
I to bas tako kako si opisao..

Ali ja sam siguran da te madjari ne bi ubili ako predjes preko njihove teritorije do Budimpeste ili i dalje....
 
Evo malo kontre za tvoju temu...

Zena zeli da se upozna sa tobom da bi se smuvala...
Medjutim ima vrlo agresivnog priveska koga rasteruje ali ga ne sakati...
Da prevedem na srpski....nametljiv tip se ubacuje u grupu, navodi razgovor sa svojim novim konkurentom, pecka u smislu kulturnom ali peca tacke koje mogu biti negativa za nju, a istovremeno ubacuje i sebe u to poznanstvo samo kao prijatelja a to nije...
Ona to ne lomi nego samo rasteruje...
Tu novi moze da igra tri ili cetiri igre...
Jasno je da ima mutnog u odnosu nje i njega, moze joj to lupiti posred nosa, nije to bezobrazno , izazove malo snishodljiviji odnos i malo i krivicu.
Da bude kulturiska i da se samo ukloni bez ikakvog znaka i borbe i protivljenja....
Da ga seljacki namesti , sto nece bas ostaviti dobar utisak vec vodi ka sukobu, ali cim zensko ne rasciscava prostor za novog, znaci da pravi situaciju sukoba ili bar rivaliteta.
Da nezavisno koristi svoje termine i vreme sa njom , tj da je osvaja svojim stilom i argumentima....Sto skoro uvek dovodi do poraza, jedino ako je onaj prvi bas bilmez koji ne zna da iskoristi ili nanjusi slabljenje tenzije izmedju nje i njega...
Ili ne zna da iskoristi situaciju pa da ono sto je blokirano kao odnosi izmedju njih preko odnosa sa novim pomeri preko te blokade i tako sebi napravi zicer.
U svakom slucaju sanse su mu preko 70% da je smuva dok pusta novog da se postavlja u situaciju muvatora, sarmera ili ljubavnika...
Izuzev ako novi odmah zajase po seksu, jer onda postaje bitno ili vrlo bitno samo to polje a ostala se kroz izmaglicu posmatraju....prednost je onda na strani novog jer je svez, seks mu je novi i svez i to je prednost kod nje u odnosu na starog...
 
Ona zaslužuje najbolje i najdublje.:mrgreen:

To je odgovor koji obicno i vazi, samo se tako kaze....
U prevodu , seksualno bice kod zene je totalno razlicito od njenog bica, kao dve osobe da imas...
I to se desava i kod muskaraca, ali ne svih, ali da bude lakse da uzmemo svih...
Kod kojih vise?
Kod onih kod kojih je ostalo manje bitno.
Ako su mu sve zene iste, onda mu znacajniji doprinos izboru jeste odlican manipulativni tok glavica u seksu.
Jasno je onda sta je kriterijum izbora, a ostalo su samo stavke za primoravanje, ispunjavanje i ucenu...
Kod zena je to izrazenije , kao i tok razvoja njenog seksualnog bica, tj senzualnog bica koje ide uz seksualno.
Mozda je to prirodno, jer se tako vise usrecuje kad je sa jednim muskarcem ili kad je sa prvim muskarcem.

Ali onda pada tema u vodu jer njena licnost nema veze sa njenim seksualnim bicem, a u ljubavi je bitno seksualno bice...
Uglavnom i kod vecine.
Zene se inace strasno ljute kad ih razdvajas po seksualnom i po ucinku. A to bi kao trebalo da bude objektivnost na poslu.

Zaboravi da su to dva bica i onda podrazumeva ponasanje prema sebi uz dejstvo i tog seksualnog bica.
To se vidi kad je neka top riba ali se vidi i kad je losa riba, samo onaj ko im prilazi aseksualno.
Jer i losa riba gradi karijeru preko izmedjunoznog uticaja, tako da i tu ima dosta mesanja njenog seksualnog razvoja i afiniteta na ponasanje sredine prema njoj i nje prema sredini , sto aseksualni pristup prilicno potire i ukida...

Medjutim, aseksualni pristup je vrlo kaznjiv i kod balkanaca i kod balkanki i zato se ne pominje javno od strane onih koji objektivnije sagledavaju stvari...
A puno je onih koji bi da izvuku korist i analize a da se ne pomene to, a ova tema kao da je takav pokusaj...
Muljanje nevidjeno i drzanje u nesvesti svojoj a da se kao donese neki eticki , moralni ili objektivni zakljucak....Tipicna srpska papazjanija...
 
Znas kako kaze jedan forumas...

Ovi drugovi borci su izgubili sve, i sistem i drzavu i partiju i ekonomiju te im deca i unuci zive ko klosari, ali mnogo toga imaju da kazu klincima. Simpaticno.

I sad mlitavih kita pored svih ratova koje su sramno izgubili govore klincima da nisu muskarci. Koja je to olos pa neverovatno!

Razmisli malo o ovim genijalnim recima. Mozda i ti nesto shvatis.;)
Ako misliš da manipulišeš ženama, moraćeš da smisliš nešto bolje.
 

Back
Top