Ona zasluzuje nekog boljeg...

- - - - - - - - - -



Umri_ženski, ja sam udata žena sa dvoje preslatke dece, pri tome, imam svoj biznis u kome sam poprilično uspešna, kome se i suprug priključio, tako da sve to što si onako "muškI" napisao, pada u vodu.

Ne muškaraca, forumaša...

Ja priznajem da sam za danasnje srbe i srbijanke glup kao tocilo, znaci ama uopste se ne razumemo, tako i ovo...
Imati muza je valjda znacilo da nisu bas svi pobegli na vreme, ali zar nije normalno da se za svakog gabora ili normalnog nadje bar 5,6 snoski u zivotu ili par veza...
Ja racunam da ce mlada gaborka, koliko god bila ruzna, naci nekog ili dva , tri puta za vezu...
Mladost ima neke prednosti....

E sad ono za uspesan biznis bi izgleda znacilo da se dokazujes preko biznisa a ne seksa, tako da mozes i bez seksa.
Ili znaci da imas dobar biznis pa ako su muskarci kao i zene oportunisti , a jesu, onda i po tom principu nema sanse da te izbegavaju za seks...

A na kraju mi nije jasno zasto ti tesko pada izreceno da te zaobilaze iz razumljivih razloga....
Jesi li u braku, jesi, jel imas decu imas, jel to dovoljno da te zaobilaze, NIJE, pa sta je onda dovoljno da te zaobilaze....trbuh do zuba????
Ili tebi sad prometno dole ispod pupka kao devojcici sto jos ne zna da kaze ne....?

Posle se cude sto mi nije jasno iz dve etape sta pricaju...prvo mi nije jasno zasto sve uzimaju licno a posle mi nije jasno zasto mora da budu nezaobilazne cak i kad su udate i sa decom...pa posle se ljute sto neki muskarci imaju parolu sve su zene kurave samo majko ti nisi, jer se onda ne bi ljubili kad se sretnemo...

------------------------------------------
Ja mislim da mnogo zena zasluzuje bolje, ali u Srbiji se svi trude da ne bude po zaslugama nego po otimacini...
A po otimacini zene zasluzuju samo batine od jednih, i to ce dobijati bukvalno u paketu, a ignorisanje od drugih, a to ce dobijati od ovakvih kao sto sam ja...
Bosanke su mi pristupacnije, Italijanke jos vise, ma ispada sve su samo ne srpkinje....jer srpkinje su u etapi emancipacije pa im je sve u vezi nametanje a onda veza nema nista sto bi bilo interesantno muskarcu...
Osim ako je mazohista...
 
Busna polovara cim rpebaci 25 godina je skartulja

Eh nekad je moglo do 32, a sad i 24 je nekad previse...
Skoro gledam njih 4 od 21 godinu, i gledam im telo ukljucujuci i izbacene atribute....i tacno su skartovi u 21...ne znam kad su krenule u promet, ali su vec potrosene...
Ako je krenula u 12, onda ima 10 godina staza a to se bez umerenosti itekako vidi..
Ali prosecno , 24 je granica za rashabano...
Ne racunam planinske krajeve gde moze i u 33 da bude mladica...
 
Ostali više ne zaslužuju moj odgovor, više bi im trebala neka zdravstvena institucija.

"Frustrirane u braku i uspesne u poslu" bi trebale da traze bilo kakvu snoshku i takve ocajnike na drugom mestu, a ne na pdf Muskarci jer mi se cini da ovde nema takvih tuznih ocajnika koji bi bili spremni da se ponize i izadju im u susret.

Pogresna adresa.

- - - - - - - - - -

Zato si mi slao pp ?

Odgovor na tvoju reputaciju.
Nista drugo.
 
Zato si mi slao pp ?

Da li si ti svesna da je ovo TRECA TEMA na kojoj me JURIS :sad2: i prozivas da nemam SEX, a ja ti kazem da imam, a ti mi se smejes i prozivas me i dalje?

Sta se tebe, UDATU ZENU :roll: i uspesnu preduzetnicu :lol: tice da li ja imam sex ili nemam?:roll::lol:

Ako ces biti srecnija i zadovoljnija neka ti bude da nemam sex, neka ti bude i da sam GAY, neka ti bude i da sam IMPOTENTAN, neka ti bude i da sam PATULJAK sa malom kitom.
 
Poslednja izmena:
Kakve su zene seljanke, to uopste nije podatak za pohvalu....
Vid', ja nemam baš toliko loše mišljenje o ženama.Ono jes', nekad mi naprve sranje, ali ja sam kriv, nisam mali.

- - - - - - - - - -

Ako ces biti srecnija i zadovoljnija neka ti bude da nemam sex, neka ti bude i da sam GAY, neka ti bude i da sam IMPOTENTAN, neka ti bude i da sam PATULJAK sa malom kitom.
Istina boli.;)
 

Back
Top