Trikovi za fotkanje žena

Fastovac

Početnik
Poruka
32
Dobar dan drage dame,
vapim da se slikam sa jako lepim koleginicama ali one se nećkaju dok druge odbijaju.
Kod nekih koleginica su upalili trikovi u smilsu ubeđivanja.

Forumašice foruma, da li biste bile ljubazne da mi savetujete šta da kažem koleginicama koje odbijaju da bi pristale da se slikam sa njima.

forumaš
Fastovac
 
Dobar dan poštovani Fastovče.
Interesuje me zbog čega želiš da se fotografišeš sa lepim ženama, tačnije sa ženama uopšte; koji su tvoji motivi za taj postupak, koja bi bila tematika fotografija, da li imaš na umu neke specifične situacije i umetnički akt kao takav ili je sasvim svejedno kakva je kompozicija, recimo tipa kad Džej peva na svadbi a ti dođeš pa ga zagrliš da vas slikaju pa se fališ na fejzbuku.

Takođe me interesuje šta si koristio kao metod ubeđivanja, odnosno koja si objašnjenja dosad upotrebljavao da bi objasnio ženama da želiš da se fotografišeš sa njima.

Mislim, sve ovo što sam pitao je bitno da bih zaključio šta ti je primarni cilj, gde si grešio i koji pristup je najbolji.

Evo, recimo pretpostavljam da želiš da imaš fotografije samo sa top ribama. I to ekstra fotografije, ono kače ti se oko vrata, ludujete i to. Za to ti treba nešto novca, malo organizacije i pomoćnik.
Dakle odabereš pomoćnika, nabaviš mu neki namunjen foto aparat, odštampate pedesetak vizitkarti i jednu lažnu akreditaciju recimo na ime izmišljenog portala ritam-asfalta.rs, ti se obučeš kao kreten, tipa bunda i uske iscepane pantalone, staviš roze cvikere da ti prekriju pola lica, metneš sto jura u džep i zapucate u Stefan Braun.

Tu se zavališ za šank, naručiš piće sebi i tu još nekome ko se našao, počneš random da se javljaš ljudima i mašeš svima redom, nema veze što te niko ne poznaje, a za to vreme ovaj ortak obleće oko tebe i škljoca te, deli vizitkarte, priča kako si ti čuveni MC Fastovac i kako sprema rubriku o noćnom životu prestonice.
Tu će odmah da se sjate prepičke oko tebe. Iskeširaš se za još koje piće pazeći da ceh ne pređe sto jura, potrudiš se da ih malo kao grliš i da se pućite al da paziš da ih ne fataš za sise da ti sponzori ne bi polupali lobanju - i brzo tutanj sa punom karticom ekskluzivnih fotografija.
Tako bih ja uradio da oću da se slikam sa vrh ribama.

Za ove obične bih već smislio nešto drugo. Ili bih ih lepo pitao, šta znam.
 
Dobar dan drage dame,
vapim da se slikam sa jako lepim koleginicama ali one se nećkaju dok druge odbijaju.
Kod nekih koleginica su upalili trikovi u smilsu ubeđivanja.

Forumašice foruma, da li biste bile ljubazne da mi savetujete šta da kažem koleginicama koje odbijaju da bi pristale da se slikam sa njima.

forumaš
Fastovac
fotomontaže su vrhunac umetnosti, tako da uvek postoji put ka ostvarenju snova.
 

Back
Top