Срећан осми март председнику Владе Србије, Ани Брнабић!

Срећан осми март, међународни дан жена, председнику Владе Србије, Ани Брнабић.


Такође, срећан осми март, међународни дан жена, желимо и председнику Републике Александру Вучићу!

Kakav je ovo seksistički post, a kolega? Jel' ona precednik ili precednica? :rtfm:
 
Ništa što ima veze sa tobom nije duhovito, već tragično :kafa:
mnogo se motas oko moje pisanije..ako ne vredi bez od mene:D

- - - - - - - - - -

Sretan 8 Mart Pantelicu

lepo ste se setili da otvorite temu :mrgreen:

- - - - - - - - - -



eh draga

jel znas kako su se srpski radikali iz devet miliona dina razvili u SNS bacila?

ti mi se jos drzis darling...nisu jos uspeli zli da te pretvore u vuka..:cmok2:
 
Srećan 8. mart želim i Maji Gojković, uz jednu opasku, pošto mi se čini da je počela da se drogira. Slučajno sad videh neki prilog na TV gde ona priča, ono ili puši nekoliko grama vutre dnevno, ili se bode u venu. Isključujem druge vrste droga iz ove priče, pošto mi je njen nastup ličio na polumrtvu ragu koja se vuče po kaldrmi :D

- - - - - - - - - -

mnogo se motas oko moje pisanije..ako ne vredi bez od mene:D

Mnogo se motaš po forumu i prilično si upadljiva. Praktično zračiš, mada ne pozitivnom energijom :kafa:
 
Srećan 8. mart želim i Maji Gojković, uz jednu opasku, pošto mi se čini da je počela da se drogira. Slučajno sad videh neki prilog na TV gde ona priča, ono ili puši nekoliko grama vutre dnevno, ili se bode u venu. Isključujem druge vrste droga iz ove priče, pošto mi je njen nastup ličio na polumrtvu ragu koja se vuče po kaldrmi :D

- - - - - - - - - -



Mnogo se motaš po forumu i prilično si upadljiva. Praktično zračiš, mada ne pozitivnom energijom :kafa:

s negativu da zracis e to ne moze..:p
 
Ti si baš ograničena.Srbija bez idiota na vlasti i na tv-u.

za svaku vlast moze da se kaze da su idioti ..ova sadasnja meni nije al tebi jeste a buduca tebi nije i tako do u vecnosti..

- - - - - - - - - -

Slobodna Srbija, od ludaka i parazita.

i sad ti skoro pa mrtav jer nema slobodne srbije..sad cu te ja dokrajcim skroz da se vise ne mucis..:rotf:
 

Back
Top