Naši igrači i treneri u inostranim ligama

Gajic ove sezone odigrao svega 5 utakmica za Bordo ja ne znam ko ce nama u buducnosti igrati na bekovskim pozicijama ...

- - - - - - - - - -

Sergej je vec top , Zivkovic , Jovic , Milenkovic ako ovako nastave to mogu biti .. Mitrovic i Nastasic su takodje igraci za buducnost , Veljkovic i Gacinovic izrastaju u dobre igrace i sve je to super ali na bekovskim pozicijama nemamo nikakvu perspektivu aj da bar ima nekih naznaka da se makar i prosecni igraci mogu pojaviti al ni to ..
 
Ja sam se uzdao u Antonova odusevio me lik na Novom Zelandu ja reko to je to ovaj ce nadmasiti Kolarova kad ono ***** . ne moze ni u partizanu da se izbori da igra . verovatno ce Rodic naslediti Kolarova ne vidim ko drugi ali to je jako tanko ja volim Rodica on je dobar igrac ali nije to taj kalibar koji nama treba .. naravno niko ne ocekuje Marsela i Dani Alvesa ili Vokera i Rouza ali ocigledno cemo biti u problemu nesto slicno kao Hrvati danas . oni imaju fantasticne igrace a levog beka im igra jebeni Strininic ili kako se vec zove . Gajic je odlicno poceo u Bordou stvarno je dobro igrao cak je davo i golove i onda odjednom ne znam sta se desilo da su izgubili poverenje u njega .. a bas je obecavao . mislim daj Boze da za koju godinu budemo popunjeni na svim pozicijama sa vrhunskim ili top igracima pa da nam bekovi budu jedini problem ali treba uvek teziti ka najboljem zar ne . Sto se tice Tadica ubedjen sam da bi mu italijanski stil fudbala mnogo bolje lego od engleskog .. ne bi me cudilo da sa 30 godina odigra u zivotnoj formi i nagruva neku brutalnu statistiku ako zaista predje u Romu .
 
Gledacu revans...A bas preksinoc govorim drugu da imam neki jebeni osecaj da Jokan opet nece u premijer ligu da mu se nesto ne da u pm...Pre dve sezone skim se kvalifikovo pa dao otkaz??? Jer su poceli da mu kenjaju...Pa u Fulamu je imo silnih problema sa onim idiotom od sportskog direktora od vlasnikovog sina najbolji drug mu kocio transfere pa kad je izaslo u medije predlago Jokanu da se obuku u neke kostime od medveda sta li vec porvu pred kamerama kao da sve zabave da pokazu da je sjajna atmosfera u klubu...jokan ga naravno odjebo...ubrzo gazda ovome liku dao otkaz...I sve je krenulo i Mitar i nejduzi niz...I pred kraj kiks...Imam neki los predosecaj u pm ne mogu se otrgnuti nikako nadam se da gresim!!!
 
Danko Lazović došao iz Mađarske iako ima dva kola do kraja prvenstva, da bi igrao na humanitarnoj utakmici "Zajedno za život" i vraća se nazad.

DdqJapRVQAAdAqU.jpg
 
Mali Milenkovic iz Fiorentine ce biti top igrac svetske klase . decko sa svojih 20 godina u debitantskoj sezoni u Seriji A upiso 16 utakmica preko 1000 minuta . vec ga trazi Roma spominje se cifra od 30 miliona evra

Ja bi njega ekspresno ubacio u prvih 11 u A reprezentaciju da vidimo kao ce se sloziti sa Banetom kao tandem stopera i da vidimo pre SP da li je do dobitna kombinacija jer mi ni Tosic ni Maksimovic ni Veljkovic bas ne ulivaju poverenje. Odlican spoj mladosti i iskustva a on je vec pokazao klasu sa Ostojicem kada je obrana Partizana one godine bila granitna sto govori da mu odgovara da ima nekog starijeg pored sebe da bi se upotpunjavali. Ne kazem da ce mozda to biti odlicno ali imam neki osecaj da bi moglo da bude jako dobro.
 
Ja bi njega ekspresno ubacio u prvih 11 u A reprezentaciju da vidimo kao ce se sloziti sa Banetom kao tandem stopera i da vidimo pre SP da li je do dobitna kombinacija jer mi ni Tosic ni Maksimovic ni Veljkovic bas ne ulivaju poverenje. Odlican spoj mladosti i iskustva a on je vec pokazao klasu sa Ostojicem kada je obrana Partizana one godine bila granitna sto govori da mu odgovara da ima nekog starijeg pored sebe da bi se upotpunjavali. Ne kazem da ce mozda to biti odlicno ali imam neki osecaj da bi moglo da bude jako dobro.

Rano je jos . aj da je napadac pa da se slozim ali stoper je izuzetno kriticna pozicija za mlade igrace kolko god bili dobri . zasto ne verujes u Tosica meni je on na mestu skroz iskusan , nije sklon kiksevima , ako se Matija ne oporavi na SP bi vodio njega , Baneta i Veljkovica i Milenkovica kao zamene
 
Rano je jos . aj da je napadac pa da se slozim ali stoper je izuzetno kriticna pozicija za mlade igrace kolko god bili dobri . zasto ne verujes u Tosica meni je on na mestu skroz iskusan , nije sklon kiksevima , ako se Matija ne oporavi na SP bi vodio njega , Baneta i Veljkovica i Milenkovica kao zamene

Na onoj utakmici sa Marokom je bio ocajan. Bili smo busni ko sito. Jeste pored sebe je imao onog ocajnog Maksimovica ali opet i sa njegove strane je bilo kriticnih situacija. On je bolji kao levi bek po meni.
Sa Banetom i Nastasicem smo bili mnogo bolji protiv Nigerije. Nastasic je dobar ali nekad ima lose postavljanje kod ofsajda, a inace je jako pozrtvovan.
 

Back
Top