Serie A

Svi navijamo da se desi promena, ali realno koliko to treba da si nemocan da te sudije pokradu tako da te prptivnik izlupa 3:0 a kao juris titulu

Ma u potpunosti se slazem ja Juventus organiski ne mogu podneti...I namestace oni ceo zivot...ali ruku na srce oni su jedina italijanska ozbiljna ekipa danas u evropskim okvirima...I ja sam navijo da Napoli uzme ali daj bre izgubis 3:0 oces da budes prvak...

- - - - - - - - - -

Milanski klubovi ja ne znam sta rade...
Inter je verovatno jedini strani klub ciji cu uvek biti simpatizer iako su se stvarno poslednjih par godina trudili da mi se ogade pocevsi od toga da ih je agonija gledati ja ne znam sta oni igraju do transfera saciri onaj drugi siptar pa hrvati pa Ikardi kapiten...
Kako su krenuli Milanski klubovi izgleda da ce celu deceniju prespavati...
 
Dve rase večeri su završene. Napoli je pobedio Sampdoriju 2-0 zahvaljujući golovima Milika i Albiola, međutim za italijansku bluzu - i ovog puta definitivno - snove Scudetta.
U stvari, Juventus je izjednačio 0: 0 u Rimu, a poenta je dovoljna za bianconeri, koji porastu na +4, a time i šampioni Italije sedmi put zaredom.
tumblr_p8hef2sLja1s8z5rho1_540.png

Evo ažurirane knjige zlata Italijanskog kupa.
2018: Juventus
2017: Juventus
2016: Juventus
2015: Juventus
1995: Juventus
1990: Juventus
1983: Juventus
1979: Juventus
1965: Juventus
1960: Juventus
1959: Juventus
1942: Juventus
1938: Juventus
tumblr_p8oqlx9jNl1s8z5rho1_540.png
 
Merili su se Lacio i Inter ko je manji gubitnik... pobedio Inter. Kako je Lacio odigrao ovo i u Slacburgu...treba pravosudje da se pita. U oba slucaja su u razmaku od 5-6 minuta pravili serijske kardinalbe greske. Boli me uvo i za jedne i za druge, samo mi sumnjivo.
 
Stvarno katastrofalna odluka da stavljas protivnickog igraca u prvi tim....strasno
Lacio kao i Napoli kiksanje kad treba da se pokazu...prosuli su odlicnu sezonu a sada im sledi rasprodaja i tavorenje tu od 5. do 10. mesta, klasika
 
Stvarno katastrofalna odluka da stavljas protivnickog igraca u prvi tim....strasno
Lacio kao i Napoli kiksanje kad treba da se pokazu...prosuli su odlicnu sezonu a sada im sledi rasprodaja i tavorenje tu od 5. do 10. mesta, klasika

Upravo tako. Jer je utakmica specifična. Drugo da je utakmica za naslov, finale kupa, za bilo koji trofej. Ovako De Vrij pobjedom (ili nerješenim) Lazia ne dobija apsolutno ništa. Porazom Lazia dobija Ligu prvaka sljedeće godine. Sad, možda on nije imao namjeru odigrati slabije, ali Inzaghi je morao znat da će ovaj bit pod povećalom i puno većim pritiskom nego inače.
Btw, vidio sam da neki to uspoređuju sa Goetzeom i prelaskom u Bayern prije finala CL. Usporedba nema nikakve veze. Goetze bi tamo, da je igrao, i eventualno pobjedio, digao trofej i druge sezone krenuo s Bayernom bez da je išta izgubio tom eventualnom pobjedom. Ovo je sasvim druga situacija.

- - - - - - - - - -

Nisam ni znao da je De Vrlj prodat Interu dok nisam procitao tvoj komentar i malo izguglao.

Koja lobanja od trenera moras da budes da stavis njega u startnu postavu :hahaha:

Nevjerojatno. Ja mislim da je ipak pričao s njim i nakon toga ga odlučio stavit u 11, ipak im je De Vrij jedan od glavnih igrača. Al opet.....
 
Немам Арену, а волим талијански. Је л би неко могао да ми објасни како да гледам преко стрима њихову лигу?
 
Sajt lshunter ili rojadirecta. Tu mozes da glesa streamove.

на lshunter....зашто кад кликнем на видео да се укључим у пренос отвори ми страницу са неком рекламом за кладионицу а од утакмице ништа?
 
на lshunter....зашто кад кликнем на видео да се укључим у пренос отвори ми страницу са неком рекламом за кладионицу а од утакмице ништа?

Obicno da nekoliko linkova i mora da se saceka da pocne stream. Ne radi bas svaki link koji predlozi. Imas i ATDHE nije los sajt za utakmice.
 
Добар меч, 2-1 за Милан. Не знам да ли ми се чини, али се италијанска лига променила. Као да се игра брже, отвореније, са више прилика...Након дугогодишње паузе кренуо сад да пратим.
 

Back
Top