Radulović podneo ostavku!

gost 261081

Poznat
Poruka
7.081
Svi članovi predsedništva DJB, predsednik Saša Radulović, zamenica predsednika Miroslava Milenović, potpredsednik Dušan Pavlović, potpredsednica Jasmina Nikolić i potpredsednik Aleksandar Stevanović danas su podneli ostavku.

"Ostavka je lični čin preuzimanja odgovornosti zbog lošeg rezultata na beogradskim izborima. U skladu sa Statutom DJB, novi izbori će biti organizovani u roku od 60 dana", navode u saopštenju.

Ostavku su podneli i Vojin Biljić, predsednik beogradskog odbora DJB i Dimitrije Majkić, generalni sekretar stranke.

"Predsedništvo DJB se zahvaljuje svim članovima DJB koji su neumorno radili na kampanji, kao i svim glasačima koji su podžali DJB na ovim izborima. Predsedništvo se posebno zahvaljuje borskom timu DJB i narodnom poslaniku Branislavu Mihajloviću koji je bio nosilac liste DJB i Dveri koji je ostvario odličan rezultat od 8,17% u Boru i pored neregularnih uslova", piše u saopštenju.

Unutarstranački izbori za predsednika DJB će biti održani po Statutu DJB i demokratskim standardima uz debate među kandidatima, odgovore na pitanja članstva i predstavljanje programa i timova.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...sednistva-djb-preuzeli-odgovornost-za/4vkttl7
 
Претпостављам да ће на новим унутарстраначким изборима, уз песму ајмо Јово наново, бити изабрани потпуно исти ликови ... ал без обзира на то, сам чин подношења оставки јесте потез који треба поздравити.
 
Šta će sad kolega Alter :eek:

Nema sta ni on ni ja ni bilo ko ko podržava DJB.. DJB nije Radulović već ideja oko koje se okupljaju ljudi (pretežno normalni) i ona bi trebala da je iznad pojedinca.. Sto ti oni jasno ovde pokazuju . DJB simpatizeri traže rezultate a ne izgovore.. Za greške se traži odgovornost koje je rukovodstvo prihvatilo.. Nesto sto bi ostali deo Srbije trebao da nauci..
 
Poslednja izmena:
Nema sta ni on ni ja ni bilo ko ko podržava DJB.. DJB nije Radulović već ideja oko koje se okupljaju ljudi (pretežno normalni) i ona bi trebala da je iznad pojedinca.. Sto ti oni jasno ovde pokazuju . DJB simpatizeri traže rezultate a ne izgovore.. Za greške se traži odgovornost koje je rukovodstvo prihvatilo.. Nesto sto bi ostali deo Srbije trebao da nauci..
Iz sve to postižeš iz Skandinavije ?
 
Претпостављам да ће на новим унутарстраначким изборима, уз песму ајмо Јово наново, бити изабрани потпуно исти ликови ... ал без обзира на то, сам чин подношења оставки јесте потез који треба поздравити.

Цениш да ће чланство организације на унутарстраначким изборима одабрати исте људе на слободним и демократским изборима?

Могуће.
 
то се и ја питам коме он да даје оставку?
Може само својој жени али како ствари стоје..она ће да откаже њега :D

Па то јесте. Ал' прангијина листа на челу са другом Ђидом је освојила друго место и сребрну медаљу. А уједно су први у опозицији (што је и он био на председничким изборима). Дакле, циљ остварен. Његова жена је, верујем, задовољна оствареним резултатима.
 
Што Прангија да даје оставку?

Uhvatio si mi taj deo koji sam obrisao, rekoh da ne razvodnjavam ovde, da postavim to pitanje na Bg izborima, al svejedno...

Kako što? Doživeo je debakl. Opozicija je imala više glasova od Vučiča prošle godine, a sad ima 70 000 manje. Vučić i SPS su imali isto. Prangija je prošle godine sam uzeo više nego ova koalicija, a on je taj koji je hteo Đidu, kao lider opozicije...poznato je da se Hamdija i Đido ne podnose. Rejting mu je u slobodnom padu. Gde je odgovornost za poraz?
 
Па то јесте. Ал' прангијина листа на челу са другом Ђидом је освојила друго место и сребрну медаљу. А уједно су први у опозицији (што је и он био на председничким изборима). Дакле, циљ остварен. Његова жена је, верујем, задовољна оствареним резултатима.

Мени се брате мој јужни повраћа само кад се сетим његове фаце и оног задововољног срећног осмеха(тај безлични скот и усрано гофанце),
је свршавао од среће приликом објављивања свог "великог" 2 места прошле године.
Он је један салонски београдски фићфирић који је тако дошао у јавност јер је,заштићен као бели медвед на мести заштитника грађана,неко време опонирао господару.

Брате,сутра да се зарати-тај би комплетно наоружање,опрему,логистику,планове,армију истог тренутка ставио непријатељу на распологање уз поруку:"Па ми смо се само шалили".

Немој да губимо време о том гофанцету од човека,молим те.
 
Мени се брате мој јужни повраћа само кад се сетим његове фаце и оног задововољног срећног осмеха(тај безлични скот и усрано гофанце),
је свршавао од среће приликом објављивања свог "великог" 2 места прошле године.
Он је један салонски београдски фићфирић који је тако дошао у јавност јер је,заштићен као бели медвед на мести заштитника грађана,неко време опонирао господару.

Брате,сутра да се зарати-тај би комплетно наоружање,опрему,логистику,планове,армију истог тренутка ставио непријатељу на распологање уз поруку:"Па ми смо се само шалили".

Немој да губимо време о том гофанцету од човека,молим те.

Provalili su ga svi, niko ga više ne konstatuje. Ostali su mu samo žena i ziloti. Od ovih 19%, 10 je uzeo sam Đido. Možda i više.
 
Претпостављам да ће на новим унутарстраначким изборима, уз песму ајмо Јово наново, бити изабрани потпуно исти ликови ... ал без обзира на то, сам чин подношења оставки јесте потез који треба поздравити.

Tako je. Na kraju krajeva ako bi nekoliko stranki ovako uradilo dali bi "domaci zadatak" ostalim strankama da, kada jednom dodju u istu situaciju, clanstvo natera trulo rukovodstvo da ode.

Pozdravljam zdusno, korektno s njihove strane. To ocekujem u nasoj politici.
 

Back
Top