Potrebna mi je pomoc oko gramatike srpskog jezika.

vikron

Početnik
Poruka
49
Moja porodica ne zeli da mi da licne karte od svih clanova porodice i zato ne mogu da vam prosledim potrebnu dokumentaciju. Dva clana porodice rade ,ali nisu prijavljeni dok je treci penzioner. Ne zele da vam dostavim njihove dokumente jer hoce da prikriju rad koji nije oporezovan...(vi niste poreska inspekcija..ja sam njima rekao da ste vi Centar za Socijalni rad), tako su mi rekli i pricaju kako ce za dve nedelje da mi daju pare za novu licnu kartu...sta da radim?


Dosao bih ja,ali sneg je napadao. Patike su mi ostecene, propustaju vodu. Nisam ni policiji prijavio nestanak licne karte.

Da li mozete da ispravite gramaticke greske? Ovo mi je bitno.
 
Moja porodica ne zeli da mi da licne karte od svih clanova porodice i zato ne mogu da vam prosledim potrebnu dokumentaciju. Dva clana porodice rade ,ali nisu prijavljeni dok je treci penzioner. Ne zele da vam dostavim njihove dokumente jer hoce da prikriju rad koji nije oporezovan...(vi niste poreska inspekcija..ja sam njima rekao da ste vi Centar za Socijalni rad), tako su mi rekli i pricaju kako ce za dve nedelje da mi daju pare za novu licnu kartu...sta da radim?


Dosao bih ja,ali sneg je napadao. Patike su mi ostecene, propustaju vodu. Nisam ni policiji prijavio nestanak licne karte.

Da li mozete da ispravite gramaticke greske? Ovo mi je bitno.

Nije lose ni ovako. Zasto ti je bitno?

Moja porodica ne zeli da mi da licne karte od svih clanova porodice i zbog toga ne mogu da vam prosledim potrebnu dokumentaciju. Dva clana porodice rade, ali nisu prijavljeni, dok je treci penzioner. Ne zele da vam dostavim njihove dokumente jer hoce da prikriju rad koji nije oporezovan, iako sam im rekao da vi niste poreska inspekcija nego Centar za socijalni rad).
Tako su mi rekli i pricaju kako ce za dve nedelje da mi daju pare za novu licnu kartu. Sta da radim?


Dosao bih ja, ali sneg je napadao. Patike su mi ostecene, propustaju vodu. Nisam ni policiji prijavio nestanak licne karte.
 
Bitno mi je,j ne mogu dobiti novu licnu kartu ,ako ne platim njenu izradu. Centar za socijalni rad moze da mi pomogne u tom slucaju Inace vec sam poslao e-mail centru za socijalni rad i rekli su mi da ne mogu da pokrenu proces bez dokumentacije. Icicu sutra ili prekusustra da prijavim policiji da mi je nestala licna karta...nadam se da ce policija to da mi resi.
 
Poslednja izmena:
Bitno mi je,j ne mogu dobiti novu licnu kartu ,ako ne platim njenu izradu. Centar za socijalni rad moze da mi pomogne u tom slucaju Inace vec sam poslao e-mail centru za socijalni rad i rekli su mi da ne mogu da pokrenu proces bez dokumentacije. Icicu sutra ili prekusustra da prijavim policiji da mi je nestala licna karta...nadam se da ce policija to da mi resi.

Bitno mi je da dobijem novu ličnu kartu,a ne mogu ako ne platim njenu izradu. Centar za socijalni rad može da mi pomogne. Poslao sam im imejl adresu ,ali su mi rekli da ne mogu da mi pomognu bez dokumentacije.Ići ću sutra ili preksutra da prijavim policiji da mi je nestala lična karta. Nadam se da će policija to da mi reši.

- - - - - - - - - -

Nema Sanje,te sam ja pokušao...;)
 

Back
Top