Vučić otkrio detalj iz privatnog života

Poruka
17.792
Došao mi je otac jutros na posao, pošto neću videti ni oca ni majku opet na rođendan, mnogo sam mator. I majka zna šta volim, i napravila mi je i poslala u onoj šerpici, a otac je doneo. Da ne bude neka tajna, ona to pravi za Svetog Nikolu, neke punjene lignje. Sad mi je otac to doneo u nekom sosu koji najviše volim. Nije ni važno, u toj šerpici, sad sam ja to doručkovao tamo, i kako mi je tata to doneo, rekao mi je jednu stvar "Znaš sine, nikada nisam pomislio da će ovakvi rezultati da budu" - kroz osmeh je rekao Vučić.


http://www.espreso.rs/vesti/politik...ama-spremila-za-rodjendan-video?ref=ext_kurir

Eto Srbadijo da ne propustite i ovaj mali detalj vasega Vozda..
 
verovatno je ovakva serpica

4e44307e037e1e23b70c284fd97f4031_view_l.jpg
 
Došao mi je otac jutros na posao, pošto neću videti ni oca ni majku opet na rođendan, mnogo sam mator. I majka zna šta volim, i napravila mi je i poslala u onoj šerpici, a otac je doneo. Da ne bude neka tajna, ona to pravi za Svetog Nikolu, neke punjene lignje. Sad mi je otac to doneo u nekom sosu koji najviše volim. Nije ni važno, u toj šerpici, sad sam ja to doručkovao tamo, i kako mi je tata to doneo, rekao mi je jednu stvar "Znaš sine, nikada nisam pomislio da će ovakvi rezultati da budu" - kroz osmeh je rekao Vučić.

http://www.espreso.rs/vesti/politika...?ref=ext_kurir
Eto Srbadijo da ne propustite i ovaj mali detalj vasega Vozda..

НИЈЕ МИ ВОЖД - али изјава је симпатична......... нарочито изјава његовог оца...... према томе - ОПЕТ СИ ПРОМАШИО ШИПТАРЕ.........
 
fanovi, mladi japiji i aktivisti, svi će jesti punjene lignje

i sirotinja će da se dovija i puni crevca ...

- - - - - - - - - -

НИЈЕ МИ ВОЖД - али изјава је симпатична......... нарочито изјава његовог оца...... према томе - ОПЕТ СИ ПРОМАШИО ШИПТАРЕ.........

Izjava njegovog oca je poluistinita.

Njegov otac se plaši kako će tiranin završiti !
(nekoliko puta se primetio taj strah)
 
Ja mislio da je konačno priznao kako mu je ćale Šiptar i da je on sam feget, kad ono priča o lignjama...

Па ваљда зато не једе прасетину

- - - - - - - - - -

fanovi, mladi japiji i aktivisti, svi će jesti punjene lignje

i sirotinja će da se dovija i puni crevca ...

- - - - - - - - - -



Izjava njegovog oca je poluistinita.

Njegov otac se plaši kako će tiranin završiti !
(nekoliko puta se primetio taj strah)


Можда ће Србија доживети привредни бооом са узгојем љигњи
 

Back
Top