Slucaj Jelene Krsmanovic 2

Ne zanima me politika.

Spinovanje stvarnosti je prevrsilo svaku meru.Ne zanima me da svaki dan budem bombardovana stalnim spinovanjem sa svih strana o ovoj devojci.Od trafika do neta svuda nas proganjaju sa njom.
Ovo treba da rese nadlezni a tek sa krajnjim rezultatom izadju u novinama i cao.Zapravo,ovo uopste ne treba da bude u novinama ali "moderno vreme","sve sto dize tiraz je sjajno".
Treba imati poštovanja,ostaviti zrtvu da pociva u miru.

Treba zakljucati ovu temu,degutantna je.
 
Poslednja izmena:
Ne zanima me politika.

Spinovanje stvarnosti je prevrsilo svaku meru.Ne zanima me da svaki dan budem bombardovana stalnim spinovanjem sa svih strana o ovoj devojci.Od trafika do neta svuda nas proganjaju sa njom.
Ovo treba da rese nadlezni a tek sa krajnjim rezultatom izadju u novinama i cao.Zapravo,ovo uopste ne treba da bude u novinama ali "moderno vreme","sve sto dize tiraz je sjajno".
Treba imati poštovanja,ostaviti zrtvu da pociva u miru.

Treba zakljucati ovu temu,degutantna je.

ne ovde se bas lepo druzimo i nista vise tema nije do resavanja bilo kog drugog slucaja hidden object crime igrica
 
To je interesantno sto si pomenuo Curuviju ...Curuvijin slucaj je Kecman vodio ,i trebalo je dosta stvari razotkriti u vezi toga ,ali on biva smenjen ,navodno zbog Savamale i ovog slucaja ...

- - - - - - - - - -

Advokatica od navodno okrivljenih u slucaju Curuvija je prva dojavila novinarki Kurira ,bile na kafici....

- - - - - - - - - -

U vezi nestanka Jelene joj dojavila ,na to sam mislio..
 
Sit sam tih clanaka,vazda ponavljaju jedno te isto. ali stasno jeste...
Slucaj jeste politicki naduvan, i ponudjen javnosti bez ikakve kontrole u svrhu zamajavanja. Zna se da ne postoji savrseni zlocin,
ali prosecnoj srbendi odgovara da veruje u suprotno, u `misteriju`, jer kad samog sebe iz opskurnih, oportunistickih razloga zakloni u tu strasnu melasu,
rado ce to isto projektovati na vlast, pa kao sto bi sebi - u slicnim `misterioznim` nepodoslucima pozeleo da ga - ne uhvate, tako ce verovati da je bolje da
se ni vladajuca kasta iz slicnih `podrazumevajucih` razloga - ne razmatra i ne dira. umesto toga, stajace zablanut pred gomilom cinjenica koje su inace drustveni zadatak policije...

Ako se uzme da je ovo bio test za one koji imaju aspiraciju ka policijsko-inspektorsko-detektivskoj profesiji, kao one mozgalice u siframa koje bogatasi ostavljaju na ulici,
u stilu `follow the clue`, cekajuci da ih neko razvali u kodu, otkrije fon,mejl ili sta vec i javi se coveku, kao uspeo sam, ovaj super,evo ti posao od milion godisnje itd.:cool::)

Sta da kazem,iscitao sam te podatke u novinama,mogu samo da dam verziju sleda dogadjaja strogo po tim cinjenicama....i to je verovatno i policija zakljucila u medjuvremenu,
ne mora da se bude sherlok za to..

Dakle, baja dolazi na sprud sa svojom zenom i malom cerkicom oko trojke... Pusta je da dzogira. Oko petice gasi fon i krece ka zeni. Kasnije laze da mu je nestala iz vidokruga,
jer su strucnjaci utvrdili da je na toj razdaljini od pola kilometra to prosto nemoguce...Znaci, video bi napad nekoga drugoga na svoju zenu.. Zanimljivo, u istom trenutku, mobilne
gase i neki clanovi njegove familije, verovatno saucesnici, i to skoro izvesno otac i (mozda) brat... U roku od deset minuta cini strahovit, nezamisliv, jezivo ostrasceni zlocin, po grozoti
ravan impresijama kakve (ni)su vidjene jos od kraja filma `vec vidjeno`, davne `87-te. Sakriva telo paradoksalno na stranu koja je suprotna od one na koju navodi policiju; na levu
stranu kanala koja je cista i pregledna (telo je nadjeno u vodi), uputivsi policiju da istrazuje misteriju njenog nestanka na desnoj,nepreglednoj, u siblje i grmlje zarasloj strani, jer "mora biti tu.."
Nakon zlocina, pun je tragova,sav je krvav, odeca i obuca umrljani,blato i uzas...Pretpostavlja se da su ga, ili na suprotnoj strani kanala (nadjen otisak obuce) ili na istoj strani, ali podalje,cekali saucesnici u automobilu. Svedok u prodavnici odece izjavio je da je doticni sa ocem dan-dva pre ubistva svratio i kupio vise pari identicnih odevnih predmeta: pantalone, duks,isl.Ta odeca ga ceka u automobilu. Ulazi i uz pomoc saucesnika tamo se presvlaci u novu odecu,ali identicnu onoj koju je nakon zlocina uprljanu nosio na sebi. Izlazi kao da nista nije bilo, da nastavi predstavu, dok automobil brzo odlazi da se resi inkiriminisanih dokaza, odece, a verovatno i oruzja... Ali, gustina dogadjaja nikad ne ide na ruku ovakvim zalosnim rabotama. Presvlaceci se u svoj hirovitosti ovakve situacije, ostavlja policiji kljucne tragove, a to su: blato iz kanala, koje je u cesticama ostalo na "novoj" odeci (pantalonama) i najvazniji trag-krv svoje supruge,koja je sa odece presla na sediste automobila....Bez ikakve nedoumice, policija otkriva da je pomenuti automobil vajni mercedes u njihovom vlasnistvu. Ne zna se ko je vozio. Takodje, ne zna se gde je malo dete bilo za vreme zlocina..
Motiv je patoloska ljubomora s jakim socio i psiho-patoloskim zaledjinom. Komsije opisuju porodicu kao cudake koji glume moderne vampire. Imaju bazen u dvoristu u kom izbegavaju da borave leti kad je vruce u svrhu rashlade, vec izlaze i kupaju se iskljucivo nocu...to je samo jedan detalj koji mozda opisuje skrivenu sociopatologiju porodice. Zatvorenost,zazor od ljudi,drustva,okoline,depresivne rokade dana i noci,isl.
U sociopatoloskom okruzenju uvek se kod slabijih individua razvija psihopatolsko razmisljanje,koje u tom okruzenju tezi da bude `familijarno` usvojeno, prihvaceno, ignorisano kao zabrinjavajuce, ili opravdano.....U ovom slucaju, muz razvija bolesno posesivan odnos sa `objektom` svoje ljubavi...Ovo se tolerise, pa posesivnost u izvesnom smislu postaje i deo osobenih navika kod familije, cak i kad one nemaju ni razumno, ni koristoljubivo uporiste...upravo kako je hickok to predstavio u zavrsnici svog `psiha`;intrinsicna motivacija, ne po zelji za materijalnim,vec iz strastvenog,pasioniranog unutrasnjeg poriva koji nema uporiste u svom objektu...Dva meseca nakon ubistva porodica ubijene trazi natrag papire vezane za kucu u kojoj i dalje zive, a koje je ubijena odnela i ostavila u kuci svoje "nove" familije i svog muza. Ovi odbijaju, ili odugavlace da ih vrate.... Zelja da se time izvuce neka dobit nema uporiste u stvarnosti...U pitanju je refleks patoloske posesivnosti, koji je ponikao od jedne ili vise osoba u familiji, a sada se rasirio kao nemaran i osoben manir....Otac ostavlja kontradiktorne izjave, snajka mu je bila `svetica`, a potom izjavljuje da je imala `ljubavnika tajkuna`, te da njega valja traziti.....:confused: Tako nesto nije mogao sam da izmisli. Ova grozna kontradikcija je potekla od jednog clana porodice, patoloski najnacetijeg. Otac ima osecaj da treba da brani njegove fiks-ideje....koje su uzrok i motiv zlocina. Sve strele pokazuju na muza: izjave svedoka o ponasanju sa ubijenom zenom, razne epizode u kojima se ocitavala granicna manifestacija patoloske posesivnosti, sikaniranja, emotivna zlostavljanja...Zlocinac je bio na granici koju je sam ukinuo odbivsi u jednom momentu trajno svoju zenu od sebe svojim ponasanjem; saznao je da se ona sprema da ga napusti i uzme dete sa sobom,i to je okidac (izjava zrtvine apotekarke, kojoj je ova, pri vracanju starog novcanog duga izjavila da je nece uskoro videti...) eh..:confused::confused::(
 
Poslednja izmena:
Vlast i jeste politizovala slucaj ,ko ga je drugi politizovao....ko drzi u saci sve te medije koji pisu najvise o slucaju?


To samo slepac ne vidi ...

- - - - - - - - - -

Ako se uzme da je ovo bio test za one koji imaju aspiraciju ka policijsko-inspektorsko-detektivskoj profesiji, kao one mozgalice u siframa koje bogatasi ostavljaju na ulici,
u stilu `follow the clue`, cekajuci da ih neko razvali u kodu, otkrije fon,mejl ili sta vec i javi se coveku, kao uspeo sam, ovaj super,evo ti posao od milion godisnje itd.



Bas nasuprot ovo nije Test ,nego neciji bolesni eksperiment nad gradjanima ove zemlje ,ovaj slucaj je odjeknuo i sire ,ne samo ovde ...

- - - - - - - - - -

Sve strele pokazuju na muza: izjave svedoka o ponasanju sa ubijenom zenom, razne epizode u kojima se ocitavala granicna manifestacija patoloske posesivnosti, sikaniranja, emotivna zlostavljanja...Zlocinac je bio na granici koju je sam ukinuo odbivsi u jednom momentu trajno svoju zenu od sebe svojim ponasanjem; saznao je da se ona sprema da ga napusti i uzme dete sa sobom,i to je okidac (izjava zrtvine apotekarke, kojoj je ova, pri vracanju starog novcanog duga izjavila da je nece uskoro videti...) eh..
Poslednji put ažurirao/la Black_star : danas u 12:13




Zasto apotekar onda nije bio pozvan da svedoci ako je to istina?
 
Ona nas je juče (nedelja) obavestila da ju je neko preko Vajbera upozorio da pripazi na svoj život. Nakon konsultacije sa našim saradnikom, penzionisanim pukovnikom policije Nedžmedinom Mehmetajem, obavestili smo je da odmah obavesti MUP na broj 192, jer jedino policija ima mogućnost i resurse da proceni njenu bezbednosnu situaciju i primeni adekvatne mere - kazao je Šipka.
 
Ne zanima me politika.

Vama je fascinantno da gubite vreme na 20.000 postova u prazno.Sokirana sam ali,bez ikakve sale,zezanja,icega.Ne mogu da verujem.
Nemate obaveze i bas zato mozete.To sto nemate obaveze je tema vaseg zivota,ne ovo.Ljude koji nemaju nista privlace diskusije o krvi i smrti.Zato je ovo jezivo za videti.800+ strana prva tema.

Ovde nema nikakve "misterije".Nista nije "zanimljivo".Nista nije "interesantno".U svakoj,svakoj emisiji na tv ekranu,jutjubu kriminolozi kazu jedno te isto."Nadlezni uvek znaju."To je poruka izmedju redova.

Da vas zanimaju smrti/istrage iste vas posao bi se odnosio na to.Svi vi bi radili stvari vezane za tu oblast.

Ostavite devojku da pociva u miru. Okrenite se sebi.

P.s.Ko je od vas otisao da zapali svecu na Jeleninom grobu?Da vam je toliko bitna cela prica kao sto pisete da jeste isli bi tamo stalno ili do crkve i palili za pokoj duse.

Treba zakljucati temu jer je degutantna i nepotrebna.
 
Ajde ,mala oladi malo ...i gledaj svoja posla bolje ,inace prijavljujem za spamovanje teme,..

- - - - - - - - - -

Ako si sokirana niko te nije bio po usima da dodjes na ovoj temi ,takvih kao ti je bilo koliko hoces ...u vagone smo mogli da ih tovarimo ...


A sto se tice medija i zaradjivanja na tudjoj nesreci od njih je sve to krenulo i od njihovih gazda ,tako da bolje batalite da osudjujete forumase,ako nekoga treba osuditi i pljuvati to su oni ...
 

Back
Top