Slucaj Jelene Krsmanovic 2

Kapiram Qing na sta ciljas ....ne znam za to ,,,,.tu bi onda ucesce imala i farmakomafija i sav taj jaki lobi ,NVO ,njima nije u interesu da se lece teske bolesti ,vec nasuprot..

- - - - - - - - - -

Sasvim je sigurno da ova porodica nije slucajno pikirana ....postoje veoma jake indicije

- - - - - - - - - -

Opet deluje da su se nekome zamerili ,jer kako objasniti svu ovu hajku ??
 
Ona je delovalo srecno kada je davala intervjue ,gostovala po raznim emisijama....itd..nije delovala kao osoba koja ima neki veliki problem ,na primer bracni ,,,da ima neke svadje ...to je moj utisak ,mozda i gresim...

ni jedan brak nije savršen, to su sve gluposti, a on je možda govorom tela pokušavao da nam skrene pažnju dok je u sebi vristao, mucanje, hladnokrvnost, hvaljenje policije, itd ....i pade na kraju.
 
Ukucaj Qing na netu Ivona Zivkovic ,ona je pisala opsirnije o farmakomafiji ,,,ona ti je kao nas Edvard Snouden....whistleblower

- - - - - - - - - -

Ja nisam ni rekao da je ijedan brak savrsen ,ja sam napisao da moguce da nisu imali vecih problema ,a to je velika razlika..
 
Ukucaj Qing na netu Ivona Zivkovic ,ona je pisala opsirnije o farmakomafiji ,,,ona ti je kao nas Edvard Snouden....whistleblower

- - - - - - - - - -

Ja nisam ni rekao da je ijedan brak savrsen ,ja sam napisao da moguce da nisu imali vecih problema ,a to je velika razlika..

njen najveći problem je bio život za matorima, imali su uslove da se razdvoje, sto nisu? zato sto su zbog zorice pikovani odavno.
 
ni jedan brak nije savršen, to su sve gluposti, a on je možda govorom tela pokušavao da nam skrene pažnju dok je u sebi vristao, mucanje, hladnokrvnost, hvaljenje policije, itd ....i pade na kraju.


To je isto zanimljivo ,ali je opet sam sebe pokopao ...kako god da se okrene nije dobro ,,,,cudni su mi njegovi izrazi na licu ,kao da mu je krivo ,kao da zna nesto sto bi hteo da podeli ,ali ne sme ,,postoji neki grc ,bol ,tuga ,,sve izmesano ...
 
. I mislim da je prilično jasno da iza ubistva Jelene Marjanovic stoji onaj koji je na celu države i koji je onako slatko koristio slučaj pred izbore i sa velikim gustom pričao o muzu ubici i svirepim fotografijama koje je videо
da, sloboda govora, predsednik je optuzio muža pre optužnice, zašto misliš da ja nemam
pravo da pišem ono sto mislim.
 
je to bese onaj seselj koji je je pobedio metastaze na jetri? nekada davno taj lik je imao svoj stav, sad su napravili crtani film od njega. Sve ima svoju cenu, a skriveni lek za kancer nije mala stvar.

To mnogi kazu za njega ,da to nije isti Seselj ....Koristio je nesto alternativno,ali nije receno sta ....

- - - - - - - - - -

Nije tema ,ali koga zanima soda bikarbona sprecava rak ,cak i leci ,aloja arborescens takodje ....
 
ovaj nastavak treba da se zove ‘drzavno ubistvo J. Marjanovic’

- - - - - - - - - -

To mnogi kazu za njega ,da to nije isti Seselj ....Koristio je nesto alternativno,ali nije receno sta ....

- - - - - - - - - -

Nije tema ,ali koga zanima soda bikarbona sprecava rak ,cak i leci ,aloja arborescens takodje ....
sve nam je priroda dala. Samo još da uključimo mozak.
 
Nije to slucajno sto Seselj ne napada vlast ,a znamo svi kakav je pre bio ,i nije slucajno sto je optuzivao Marjanovice ....i nije slucajno sto se izlecio od teske bolesti...

- - - - - - - - - -

Sto kazes sve ima svoju cenu ..

- - - - - - - - - -

Prodao se Seselj ,bio je ucenjen necim ....verovatno
 
Koliko ja znam roditelji mogu biti kaznjeni novcano i ne daju deci da idu u vrtic ,obdaniste...znaci ucena ...

Dabome da ne smeju da idu u vrtiće. Ima dece koja ne mogu da prime vakcinu iz zdravstvenih razloga, npr urođeno autoimuno oboljenje.

Ne dolazi u obzir da neko ko može, a neće da vakciniše svoje, da ga šalje kao prenosioca potencijalnog smrtonosnog virusa u vrtić, u kojem ima i takve dece.
 
mislila sam na nešto drugo. U 18 od 28 zemalja MMR vakcina nije obavezna.Samo se na istocnom bloku od Slovenije pa na dole vrsi eksperiment i salju vakcine za zemlje treceg sveta,plus Srbija unistavanjem i prodajom jedne od nekada najjacih svetskih ustanova Torlaka strancima nema nijednu referentnu ustanovu za kontrolu vakcina. Samo se potpise od korumpirane agencije za lekove i med.opremu a na celu je predsednikov čovek. roditelji se kažnjavaju abnormalnim kaznama i pretnjom oduzimanja dece, znaci nasilje i ucene sto se kosi za ustavom .

U svakoj od tih 28 zemalja, uključujući zapadnu Evropu, dete ne sme da ide u obdanište, vrtić, ili u školu ako nije vakcinisano.

A pošto je osnovno obrazovanje svuda u Evropi obavezno, to takođe znači da se roditelji, koji ne vakcinšu decu kažnjavaju novčanu, i da se na kraju deca oduzimaju. Vakcine su i na zapadu obavezne. Sve drugo je mit. Možda imaju neki izuzeci u toku, zato što se u istočnim zemljama drugačije gleda na ulogu države, ali je rezultat isti:

http://www.demetra.rs/index.php/beb...u-evropskim-zemljama-iskustva-majki-iz-srbije


Današnje Torlakove vakcine (kao i drugih proizvođača) su neuporedivo kvalitetnije od bilo čega što smo mi ili naši roditelji dobijali kao deca. Ovo je samo jedan primer:

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/p...vakcina-deca-nekada-dobijala-paralizu/vbbwhgh



Rizik svejedno postoji, može da se poremeti nešto u telu, ali bi epidemija npr. dečije paralize bila daleko veći.

Pitaj malo svog dedu, ako je rastao u gradu, koliko često mu je bilo zabranjeno da se igra sa drugom decom, da napušta kuću i koliko je njegovih drugara iz škole odnela epidemija.
 
Ne slažem se. Kucaj Vaxxed from cover up to catastrophie.

Quing. Broj autista u Japanu je 4 puta veći od kad se više de daju MMR vakcine.

Neću više o tome. Vakcina ni jedna sama po sebi nije zdrava, ali bi bez njih bi milioni dece umirali od epidemija.

- - - - - - - - - -

Zorica može da bude veoma jak motiv. Šta ako npr u svojoj praksi ima slučajeve izlečenog poodmaklog kancera?

Aman, problem će pre biti ako nije izlečila poodmakli kancer, a kasirala lovu.
 
Publika ovo doživljava kao rialiti i čak se javlja u svemu virtuelni fenomen prisustva pokojnice.
Mešavina nekrofilstva,mračne strane onih koji komentarišu,profiti medija koji od toga prave Tvin Piks
-uglavnom :mračna zabava nezadovoljnika i luzera.
Ne gledam rialiti i ne pratim ovo,a i malo mi mučnina da trošim reči na izološirane ljude koji se ovim bave.
Psihološki je sve tu jasno.Srozana društvena klima!
 
Sta botinama toliko smeta sto se pise na temi ,i sto postoji tema ,a ne smeta im sta novinari pisu?!!


Bas me zanima ciji interes zastupaju...



I ako je neko u vrhu stvarno umesan u ovaj slucaj ,na bilo koji nacin ,to je jos veci razlog da se otkrije nalogodavac/ci ..
 

Back
Top