Slucaj Jelene Krsmanovic 2

Ona nas je juče (nedelja) obavestila da ju je neko preko Vajbera upozorio da pripazi na svoj život. Nakon konsultacije sa našim saradnikom, penzionisanim pukovnikom policije Nedžmedinom Mehmetajem, obavestili smo je da odmah obavesti MUP na broj 192, jer jedino policija ima mogućnost i resurse da proceni njenu bezbednosnu situaciju i primeni adekvatne mere - kazao je Šipka.

Mala previse gleda seriju Bela Ladja.Kako Soic sam sebi namesta da mu prete smrcu.
Meni bar tako izgleda.
 
Ja upravo mislim da iza sledecih ubistava stoji ista ekipa:

- Dada Vujasinovic
- Curuvija
- Djindjic
- Jelena Krsmanovic
- Oliver Ivanovic


Izmedjuostalog...


Zato je ovaj slucaj bitan !

...

prikljucujem se, ako ste dovoljno hrabri da upadnemo u osinjak. Ako ćete se i dalje bavite medijskim pozorištem i onim sto vam oni serviraju, moje učešće neće imati nikakvog smisla. Zaboravite sve sto su vam rekli od početka do kraja jer apsolutno ništa nije tačno .
 
Ne zanima me politika.

Spinovanje stvarnosti je prevrsilo svaku meru.Ne zanima me da svaki dan budem bombardovana stalnim spinovanjem sa svih strana o ovoj devojci.Od trafika do neta svuda nas proganjaju sa njom.
Ovo treba da rese nadlezni a tek sa krajnjim rezultatom izadju u novinama i cao.Zapravo,ovo uopste ne treba da bude u novinama ali "moderno vreme","sve sto dize tiraz je sjajno".
Treba imati poštovanja,ostaviti zrtvu da pociva u miru.

Treba zakljucati ovu temu,degutantna je.

Novine treba da prestanu da lažu, a o čemu ćemo mi ovde pisati je naša stvar. Tebe niko ne tera da čitaš. Zašto nemamo poštovanja? Ti možda želiš da se Jelena zaboravi? Zašto?

- - - - - - - - - -

e pa živelo novo Kafanče

- - - - - - - - - -



Interesantno da za Ćuruviju nema teme a sad sve Evropljani tj MEGA EVROPLJANI

Za Ćuruviju je sve jasno.
 
Dakle, baja dolazi na sprud sa svojom zenom i malom cerkicom oko trojke... Pusta je da dzogira. Oko petice gasi fon i krece ka zeni. Kasnije laze da mu je nestala iz vidokruga,
jer su strucnjaci utvrdili da je na toj razdaljini od pola kilometra to prosto nemoguce...Znaci, video bi napad nekoga drugoga na svoju zenu.. Zanimljivo, u istom trenutku, mobilne
gase i neki clanovi njegove familije, verovatno saucesnici, i to skoro izvesno otac i (mozda) brat... U roku od deset minuta cini strahovit, nezamisliv, jezivo ostrasceni zlocin, po grozoti
ravan impresijama kakve (ni)su vidjene jos od kraja filma `vec vidjeno`, davne `87-te. Sakriva telo paradoksalno na stranu koja je suprotna od one na koju navodi policiju; na levu
stranu kanala koja je cista i pregledna (telo je nadjeno u vodi), uputivsi policiju da istrazuje misteriju njenog nestanka na desnoj,nepreglednoj, u siblje i grmlje zarasloj strani, jer "mora biti tu.."
Nakon zlocina, pun je tragova,sav je krvav, odeca i obuca umrljani,blato i uzas...Pretpostavlja se da su ga, ili na suprotnoj strani kanala (nadjen otisak obuce) ili na istoj strani, ali podalje,cekali saucesnici u automobilu.

Tekst koji sam prestala da čitam otprilike onom mestu na kome Zoran krvav uleće u auto pun saučesnika, a ćerku ostavlja na nasipu... konstrukcija prepuna protivrečnosti i gluposti iz tabloida... čuj, stručnjaci utvrdili na razdaljini od pola kilometara... ja kad ne stavim sočiva ne prepoznajem rođenu majku na 50 m.
 
Poslednja izmena:
Кларо у случају Ћурувија исто има пуно индиција и те индиције су ЈСО осудуле што рече БАЈЕР:Скуп индиција даје доказ.

Nisam pratila suđenje, ne znam. Presuda može biti donesena na osnovu indicija, ali samo onda ako ne postoje rupe u indicijama, kao npr pitanje šta se desilo sa oružjem (dakle mora postojati neka incdicija za to da je Zoran, ili neki saučesnik, odstranio oružje).

Ili pitanje šta je sa krvavim odelom. Pepeo bi na primer ne bio dokaz da je ono spaljeno, ali bi bio indicija. Međutim takve indicije ne postoje, bar ne po ovome što mi dosad znamo.

Sa druge strane, postoje indicije za to da se nije sve baš tako odigralo kako optužnica tvrdi.
 
Nisam pratila suđenje, ne znam. Presuda može biti donesena na osnovu indicija, ali samo onda ako ne postoje rupe u indicijama, kao npr pitanje šta se desilo sa oružjem (dakle mora postojati neka incdicija za to da je Zoran, ili neki saučesnik, odstranio oružje).

Ili pitanje šta je sa krvavim odelom. Pepeo bi na primer ne bio dokaz da je ono spaljeno, ali bi bio indicija. Međutim takve indicije ne postoje, bar ne po ovome što mi dosad znamo.

Sa druge strane, postoje indicije za to da se nije sve baš tako odigralo kako optužnica tvrdi.




Тачно тако.

- - - - - - - - - -

da li može neko da mi odgovori, šta se dešava u Srbiji ako roditelji odbiju mmr vakcinu? Ima veze sa temom, kasnije ću objasniti zašto pitam.





Буду проглашеним за смрт детета.
 
Nisam pratila suđenje, ne znam. Presuda može biti donesena na osnovu indicija, ali samo onda ako ne postoje rupe u indicijama, kao npr pitanje šta se desilo sa oružjem (dakle mora postojati neka incdicija za to da je Zoran, ili neki saučesnik, odstranio oružje).

Ili pitanje šta je sa krvavim odelom. Pepeo bi na primer ne bio dokaz da je ono spaljeno, ali bi bio indicija. Međutim takve indicije ne postoje, bar ne po ovome što mi dosad znamo.

Sa druge strane, postoje indicije za to da se nije sve baš tako odigralo kako optužnica tvrdi.

Od tog mesta gde si stala - nastavi da citas, i procitaj do kraja. Dao sam objasnjenje sta je sa krvavom odecom i oruzjem. Napominjem da se moje tumacenje sleda dogadjaja zasniva na policijskim dokazima, ne na tabloidima. Jasan policijski dokaz je - trag krvi na sedistu porodicnog mercedesa. Da, gde je dete bilo za sve to vreme jeste misterija, ali postoji svedocenje gde slucajni prolaznik sa druge strane nasipa, mislim da je pastir u pitanju, vidi dugokosog coveka (oca ubice,dedu) sa detetom u to neko vreme. Dakle,deda se brine o detetu dok sin cini zlocin...

Postoji jos jedna zackoljica. Zrtvina sestra od tetke, u dva navrata, u roku od 9 ,odn. mesec dana od zlocina, dobija jezive poruke na svom fejsbuku - sa naloga svoje preminule rodjake...! Nakon prvobitnog zaprepascenja, na pitanje `Ko je to?`, sledi odgovor: `Pa, znas.`....Kako to tumacite?:evil: Mislim da je muza nakon zlocina tresao subjektivan talas osecaja nepobedivosti. Takodje, osecaj trijumfa u vrhuncu bure patoloske posesivnosti, koja je i dovela do zlocina,a koja je nakon toga bila vrela i prelivala se u momentima samoce, navodi ga na bolesnu zamisao da se jos jednom manijakalno ispolji prema pretecim objektima po istu (svoju posesivnost). Verovatno nacuvsi za zazor i nedefinisani odnos koji prema njemu i njegovoj familiji sada vlada u porodici njegove zene, sto tumaci kao neprijateljski stav koji ga ugrozava, zaslepljen prelazi cak i granice prirodnih zakona, pa se javlja `s drugoga sveta` osobi koju je targetirao kao glavnog nosioca preteceg stava prema njemu, a to je pomenuta sestra njegove pokojne supruge. Namera mu je bila da je sablazni, da joj na morbidan nacin pokaze da niko nije sebe sacuvao od smrti,pa tako ni njena sestra. Logicno je zakljuciti da je u svoj svojoj dotadasnjoj patoloskoj kontroli nad svojom zenom uspeo da dodje i do njene sifre za fejsbuk, te je na ovaj nacin jos jednom odao sebe kao glavnog inkriminisuceg subjekta....
 
Poslednja izmena:
Тачно тако.

- - - - - - - - - -







Буду проглашеним за смрт детета.

Da... Samo što često nije njihovo dete koje umre. Ne kontaju da nevakcinisanje može da prođe ako se 2-3 dece od 100 ne vakcinišu, ali sko ih je 20-30 izbija epidemija.

Elem, svi koji ne vakcinišu svoje dete, štede njegovo zdravlje na uštrb zdravlja druge dece... i sve to funkcioniše super, dok broj "dosetljivih" ne dosegne određen procenat. Onda ide sve u pm.
 
Postoji jos jedna zackoljica. Zrtvina sestra od tetke, u dva navrata, u roku od 9 ,odn. mesec dana od zlocina, dobija jezive poruke na svom fejsbuku - sa naloga svoje preminule rodjake...! Nakon prvobitnog zaprepascenja, na pitanje `Ko je to?`, sledi odgovor: `Pa, znas.`....Kako to tumacite?:evil: Mislim da je muza nakon zlocina tresao subjektivan talas osecaja nepobedivosti. Takodje, osecaj trijumfa u vrhuncu bure patoloske posesivnosti, koja je i dovela do zlocina,a koja je nakon toga bila vrela i prelivala se u momentima samoce, navodi ga na bolesnu zamisao da se jos jednom manijakalno ispolji prema pretecim objektima po istu (svoju posesivnost). Verovatno nacuvsi za zazor i nedefinisani odnos koji prema njemu i njegovoj familiji sada vlada u porodici njegove zene, sto tumaci kao neprijateljski stav koji ga ugrozava, zaslepljen prelazi cak i granice prirodnih zakona, pa se javlja `s drugoga sveta` osobi koju je targetirao kao glavnog nosioca preteceg stava prema njemu, a to je pomenuta sestra njegove pokojne supruge. Namera mu je bila da je sablazni, da joj na morbidan nacin pokaze da niko nije sebe sacuvao od umiranja,pa tako i njena sestra. Logicno je zakljuciti da je u svoj svojoj patoloskoj kontroli nad svojom zenom dospeo i do njene sifre za fejsbuk, pa je na ovaj nacin jos jednom odao sebe kao glavnog inkriminisuceg subjekta....

Ili se samo neko iz istrage, kod koje je i bio Jelenin mobilni, osokolio.

Napominjem da se moje tumacenje sleda dogadjaja zasniva na policijskim dokazima, ne na tabloidima. Jasan policijski dokaz je - trag krvi na sedistu porodicnog mercedesa. Da, gde je dete bilo za sve to vreme jeste misterija, ali postoji svedocenje gde slucajni prolaznik sa druge strane nasipa, mislim da je pastir u pitanju, vidi dugokosog coveka (oca ubice,dedu) sa detetom u to neko vreme. Dakle,deda se brine o detetu dok sin cini zlocin...

Kakvi policijski dokazi o pastirima i glupostima? To je čisti tabloid.

Jasan policijski dokaz je - trag krvi na sedistu porodicnog mercedesa.

Ozbiljno? Trag krvi u autu, pa još porodčnom, nije dokaz, a pogotovo ne jasan.

Imaš li porodični auto? Ako se nađe trag krvi u njemu, hapsimo te kao ubicu?

Nema ono kao, sin mi pao pa razbio koleno, žena ima problema sa pritiskom - krenula joj krv na nos pre dve godine, vozio sam svekrvu u bolnicu kad je rasekla prst dok je sekla luk, ćerka mi pre pet godina stavljala minđuše, pa se rupa inficirala...

Ako nađemo krv u tvom autu (od ko zna kad), jedini zaključak je da si ti ubica?
 
Poslednja izmena:
U sociopatoloskom okruzenju uvek se kod slabijih individua razvija psihopatolsko razmisljanje,koje u tom okruzenju tezi da bude `familijarno` usvojeno, prihvaceno, ignorisano kao zabrinjavajuce, ili opravdano.....U ovom slucaju, muz razvija bolesno posesivan odnos sa `objektom` svoje ljubavi...Ovo se tolerise, pa posesivnost u izvesnom smislu postaje i deo osobenih navika kod familije, cak i kad one nemaju ni razumno, ni koristoljubivo uporiste...upravo kako je hickok to predstavio u zavrsnici svog `psiha`;intrinsicna motivacija, ne po zelji za materijalnim,vec iz strastvenog,pasioniranog unutrasnjeg poriva koji nema uporiste u svom objektu...Dva meseca nakon ubistva porodica ubijene trazi natrag papire vezane za kucu u kojoj i dalje zive, a koje je ubijena odnela i ostavila u kuci svoje "nove" familije i svog muza. Ovi odbijaju, ili odugavlace da ih vrate.... Zelja da se time izvuce neka dobit nema uporiste u stvarnosti...U pitanju je refleks patoloske posesivnosti, koji je ponikao od jedne ili vise osoba u familiji, a sada se rasirio kao nemaran i osoben manir....Otac ostavlja kontradiktorne izjave, snajka mu je bila `svetica`, a potom izjavljuje da je imala `ljubavnika tajkuna`, te da njega valja traziti.....:confused: Tako nesto nije mogao sam da izmisli. Ova grozna kontradikcija je potekla od jednog clana porodice, patoloski najnacetijeg. Otac ima osecaj da treba da brani njegove fiks-ideje....koje su uzrok i motiv zlocina. Sve strele pokazuju na muza: izjave svedoka o ponasanju sa ubijenom zenom, razne epizode u kojima se ocitavala granicna manifestacija patoloske posesivnosti, sikaniranja, emotivna zlostavljanja...Zlocinac je bio na granici koju je sam ukinuo odbivsi u jednom momentu trajno svoju zenu od sebe svojim ponasanjem; saznao je da se ona sprema da ga napusti i uzme dete sa sobom,i to je okidac (izjava zrtvine apotekarke, kojoj je ova, pri vracanju starog novcanog duga izjavila da je nece uskoro videti...) eh..:confused::confused::(

I dalje ne kontam motiv koji si naveo. Kuća Jelenine majke? Zar ne pripada ionako njenoj jedinoj unuci? Koja porodica nema neko natezanje oko kuće ili imanja?

"Psihoanalizu" neću ni da komentarišem. Marijanovići odskaču od okoline, ali ni psihijatar nema prava da postavlja dijagnoze na neviđeno, a kamoli da je to dokaz za nešto. Niti imam utisak da su Marjanovići bili izolovani i povučeni kao što ti kažeš, naprotiv. Masa ljudi je prolazila kroz kuću, što u tonski studio, što kod svekrve ne "terapije", kumovi nisu izlazili odande. Videli smo i snimke sa Slave, gde je kuća bila puna, čule sestrin iskaz da je tamo odlazila i noćila.

Sve to nema nikakve veze sa povučenošću itd.

Ne pokazuju sve strele na muža - masa svedoka tvrdi upravo suprotno, da su imali skladan i harmoničan brak. Da li je to bilo tako ja ne znam, ali su iskazi svedoka različiti. Neku formu "emotivnog" zlostavljanja ćeš naći bar u svakom drugom braku, šikaniranje između svekrve i snaje, tašte i zeta, itd. takođe.
 
I ja mislim da ista ekipa koja stoji iza ubistva Curuvije ,Stambolica ,Dade ,,,stoji i iza ovog slucaja ....

- - - - - - - - - -

Imam utisak da je ovaj Sipka ubacen da muti vodu u ovom slucaju ...

- - - - - - - - - -

Pogledajte samo koje vesti se provlace kroz medije ,samo smrt ,nasilje ,ubistva ,razni zlocini ....nista drugo ,nista pametno da covek procita ,i opet tvrdim nekome je trebao ovaj zlocin da bi skretao paznju narodu i manipulisao jos vise ,na jos vecem nivou .....
 
Drago mi je sto se Qing vratila na temi ....



Kako je ona pobegla od pre sto je bila na temi ,ako se secate ,sto ima "decka od dva metra " koji se plasi sopstvene senke,,,cim je cuo da se na temi pise o tome da neka jaka sekta moze biti umesana ,....e zivote ....

- - - - - - - - - -

Mala previse gleda seriju Bela Ladja.Kako Soic sam sebi namesta da mu prete smrcu.
Meni bar tako izgleda.

Mala je zeljna paznje ...

- - - - - - - - - -

da li može neko da mi odgovori, šta se dešava u Srbiji ako roditelji odbiju mmr vakcinu? Ima veze sa temom, kasnije ću objasniti zašto pitam.
Koliko ja znam roditelji mogu biti kaznjeni novcano i ne daju deci da idu u vrtic ,obdaniste...znaci ucena ...
 

Back
Top