Slucaj Jelene Krsmanovic 2

Zoran Marjanović: Stiglo mi je rešenje, konačno mi je vraćeno starateljstvo nad Janom!

Zoran Marjanović otkrio razlog svog raspoloženja tri godine nakon ubistva supruge Jelene! Stiglo mi je rešenje, konačno mi je vraćeno starateljstvo nad Janom!

420978020.jpg


Posle godinu i po dana Zoranu Marjanoviću vraćeno je strateljstvo nad osmogodišnjom ćerkom Janom!

Kako Srpski telegraf saznaje, samo dan nakon trogodišnjeg pomena ubijenoj pevačici "Granda" Jeleni Marjanović (33) u kuću porodice njenog supruga Zorana Marjanovića (40) stigle su i lepe vesti. Zoran u jednom dahu govori:

"Stiglo mi je rešenje, konačno mi je vraćeno starateljstvo nad Janom! Hvala Bogu sve se konačno razrešava! Ovaj dan je za mene jedan od najsrećnijih u životu."

Ipak, suprug ubijene pevačice navodi i da neće proslaviti ovu odluku jer su još uvek potreseni zbog trogodišnjeg pomena, koji je samo dan ranije odao supruzi:

"Nećemo ništa praviti i slično. Ali u srcu slavimo i sigurno ćemo otići u toku dana u crkvu da zahvalimo Bogu zbog ovakvih vesti. Kao što već rekoh, na kraju uvek pobedi pravda i istina. Ma koliko put bio težak, uvek na kraju svane."

Marjanoviću je Centar za socijalni rad oduzeo starateljstvo nad ćerkom 10. oktobra 2017. godine, u trenutku kada se on nalazio u pritvoru Centralnog zatvora zbog sumnje da je ubio suprugu. Osoba iz istrage kaže:

"S obzirom na to da je dete nakon hapšenja oca ostalo i bez drugog staratelja, radnici centra, po službenoj dužnosti, pokrenuli su postupak starateljske zaštite. Radnici su najpre obišli dete u kući u Borči kako bi proverili da li postoje svi uslovi da ona i dalje boravi tu, a potom i razgovarali sa vaspitačima u vrtiću koji je Jana tada pohađala. Utvrđeno je da devojčica ni na koji način nije ugrožena i da je tamo potpuno bezbedna i da njen razvoj nije ugrožen."

Podsetimo, porodica ubijene pevačice je samo dan pre ove odluke obeležila trogodišnjicu od smrti Jelene Marjanović, koja je ubijena 2. aprila 2016. godine na nasipu u Borči. Za sada jedini osumnjičeni za ubistvo pevačice je njen suprug Zoran Marjanović , koji je zbog ovoga proveo 10 meseci u pritvoru.

Izvor: svetplus.com/Srpski telegraf
 
10 miliona e da trazi odstetu za zatvor

Ako se ispostavi da je nevin to je malo para...jako malo za pretprljen strah i unisten život..nece dobiti ništa jer ubice nema na vidiku....mada mozda nađu nekpg klošara sa socijale koji ce za lovu pristati da ga sa ulice ubace u polupansion i daju nesto eura... Ako nađu takvog uzet ce im Zoka novce....Mada ovaj slučaj se odavno pretvorio u biznis zločin...Katarinu treba isppitati kao i Milosavljevica+hepy grupaciju..bilo bi materijala,ali ko ce se zezat sa njima....kada zločin resit ne mogu...
 
Ali da porodica zna ko je ubio znaju i ptice na grani..nece da pričaju jer se boje onoga ko je ubio.Ko zna koji su tu dilovi sklapani i ko je kome ostao duzan veliku lovu i ona stradala.Ima tu svega.Nije se ubica spustio na nasip izudarao je 20 min jer je pobesneo....ono došlo mu pa je ubio....Ne verujem u tu optuznicu koja nam to opisuje,,Moguce da je muž doveo na nasip đželatu...sačekali je negde i ubili.Mada vise je logicnije da je ubijena pre pa bacena u onu vodu.Videt cemo.


Međutim, iskoristivši Jelenino poverenje Zoran ju je namamio da se spuste u podnožje nasipa na kanalu, dok je dete ostalo na nasipu, navodi se u optužnici.

Kada su se spustili do kanala Zoran je Jelenu najpre ubo oštrim predmetom u glavu i u desni lakat, nakon čega je ona počela da beži travnatom površinom. Tada je, prema optužnici, izgubila patiku i mobilni telefon kao i gumicu kojom joj je bila vezana kosa. Marjanović ju je sustigao, strgao joj gornji deo trenerke, a potom opet zadao više udaraca u glavu, nanevši joj višetruke prelome lobanje, nakon čega ju je potopio u kanal. Pre smrti Jelena je udahnula vodu iz kanala.

Njen suprug je uhapšen 15. septembra 2017. godine, gotovo godinu i po dana od ubistva.


Meni ovo deluje spektakularno.
 
Poslednja izmena:
Muz je saučesnik.

Po sudskoj presudi on ispade ubica.Ja verujem da su ga drzali u cz da kaze ko je ubica.Ali nije propevao.Da,vrlo moguce da je on doveo na nasip,poslao je na đžogign, a odbor za doček bio nesto nize.ILi je ranije ubijena i bačena u kanal(ostajem pri tome)i onda Zoran izveo pokaznu tačku "nestade mi žena na nasipu".
Samo su te 2 varijante.
Značajnost svega toga je da nemaju dokaze ko god da je ubica.Oni su usmereni na Zorana da prizna zločin ili saučesnike ali nista od toga.
 
Poslednja izmena:
Po sudskoj presudi on ispade ubica.Ja verujem da su ga drzali u cz da kaze ko je ubica.Ali nije propevao.Da,vrlo moguce da je on doveo na nasip,poslao je na đžogign, a odbor za doček bio nesto nize.ILi je ranije ubijena i bačena u kanal(ostajem pri tome)i onda Zoran izveo pokaznu tačku "nestade mi žena na nasipu".
Samo su te 2 varijante.
Značajnost svega toga je da nemaju dokaze ko god da je ubica.Oni su usmereni na Zorana da prizna zločin ili saučesnike ali nista od toga.





Imaju oni dokaze.
 
Tebi deluje kako treba a meni nekako sporo sve to ide....javnost je uznemirio ovaj zločin...mediski je eksponiran...mada je jos na stotine i drugih zločina o kojima se ne pise a sporo ide,,,Eno ubistvo one novinarke Dade Vujasinovic ni nakon 25 godina ne znaju ko su ubice....naravno da se zna ali nece niko da objavi..
 

Back
Top