Bivsi ruski pukovnik, spijun MI6 "se otrovao" i u kriticnom je stanju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.378
front-sergei-skripal.jpg


Sergei Skripal was jailed for treason in Russia before being 'swapped' with the UK (AP)


Jos jedan Litvinenko u Engleskoj...

Izdaja otadzbine je skup sport i u Rusiji se kaznjava smrcu
 
Poslednja izmena:
Природан след догађаја за *******ију..... А КАДА ЋЕ БЕОГРАДСКА БАГРА ПРОБАТИ ПУТОНИЈУМ, браћо Срби? ;)
Си луд бре треба пла Београда да се отрује, на Дедињу рецимо нико не би преживео..
 
No ja bih ipak rekao da je ovo klasicna CIA/Mi6 false flag operacija . Tajming je izabran bas pred same izbore u Rusiji

Ubili su svog bivseg spijuna iz Rusije, da bi Rusiju optuzili za taj cin .

Jer kakva je korist od bivseg ruskog spijuna? Moraju da ga izdrzavaju, nikakve informacije ne mogu da dobiju od njega jer je otkriven, ovako iskoristice ga za novu satanizaciju Rusije....
 
Си луд бре треба пла Београда да се отрује, на Дедињу рецимо нико не би преживео..
Тамошња БАГРА и не треба да преживи! :cool:

- - - - - - - - - -

Treba razdvojiti Forum na Srbiju i Region i Pajserizmi iz Sveta.

Довољно би било увести правило да вас *******ију уместо аргументима, може се омлатити Стојком по глупачи!
 
No ja bih ipak rekao da je ovo klasicna CIA/Mi6 false flag operacija . Tajming je izabran bas pred same izbore u Rusiji

Ubili su svog bivseg spijuna iz Rusije, da bi Rusiju optuzili za taj cin .

Jer kakva je korist od bivseg ruskog spijuna? Moraju da ga izdrzavaju, nikakve informacije ne mogu da dobiju od njega jer je otkriven, ovako iskoristice ga za novu satanizaciju Rusije....

Заправо за Русе је највећа издаја ако издаш сопствени народ а казна је заслужена ужасна СМРТ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top