Ove babetine sto gnjece hleb po prodavnicama.

jolemisa - Nisu to "babetine" prijatelju.To su jadne stare zene,koje sa svojom zlehudom penzijom,nisu u stanju da plate zubara.One jadnice gledaju koji je hleb mekan,
kako bi mogle nekako da ih svojim bezubim ustima sazvacu.A to parce hleba,to im je najcesce i ceo rucak.Treba malo da putujes po Srbiji,pa bi video,kako pola stanovnika
po unutrasnjosti nase zemlje,nema skoro ni jednog zuba.Niko nema para da opravlja,zubi se samo vade.!!! Mi ovde u Beogradu,gledamo na "Pinku" ove eskort 'dame"
"pevacice",sa bljestavo belim zubima,pa mislimo da svi tako zive.A nije tako.Treba imati samilosti,za te jadne stare zene,kojima je parce tog gnjecavog hleba,cesto pravo bogatstvo.!!!

To nije razlog da pipne svaki hleb,vec moze da zamoli prodavca da joj nadje sta trazi.medju njima sigurno ima dobrih zena,ali ima i baksuza,ako ne i vise sto mi mislimo.I ja sam deda,ali se tako ne ponasam.
 
Pa naravno. Kulturan gradjanin, ma koliko godina imao, ili soc status, nece naci sebi opravdanje za neke stvari.
Sta sad, nema se para pa svi jedni na druge portpaca. To je isto kao i opravdanje za gruanje na ulici. Ne batice, ne znam sta da ti se desilo, nije opravdanje da izadjes i guras narod kao da si Faraon/ka. To je stvar kulture.
 
Hajde sto treba da budes nevidjeno bolesna cepidlaka da bi merkao nivo pecenosti hleba (boli me uvo da li je mikronski vise ili mikronski manje pecen) vec sto si toliko sebican da prljavim rucerdama kojima si brisao nos i hvatao se za sipku u busu pipas ono sto ce neko da stavi u usta...

Kad uzimam hleb uzmem prvi koji dohvatim, pa sam ziv i zdrav.
 
Ako sam to video, ne znaci da ja tu kupujem hleb. Kad si ti seljanka pa izvlacis zakljucke iz jedne recenice.
A ni te pekare ne volim gde su mlade i lepe pekarke.

jebbem ti tu kulturu na koju se ti pozivas :lol:

- - - - - - - - - -

Hajde sto treba da budes nevidjeno bolesna cepidlaka da bi merkao nivo pecenosti hleba (boli me uvo da li je mikronski vise ili mikronski manje pecen) vec sto si toliko sebican da prljavim rucerdama kojima si brisao nos i hvatao se za sipku u busu pipas ono sto ce neko da stavi u usta...

Kad uzimam hleb uzmem prvi koji dohvatim, pa sam ziv i zdrav.

nogo ste mi vi fini... ovamo trpate razne polne organe u usta a gadite se pemzionerskih slina :malav:
 

Back
Top