Đilas Vučiću: Trebaće mi manje vremena da te smenim nego što je tebi trebalо da mene

комшија

Stara legenda
Poruka
90.824
ПОСЛЕ ПОТПИСИВАЊА ПРАВНО ОБАВЕЗУЈУЋЕГ СПОРАЗУМА СА ПРИШТИНОМ, СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТА АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ПОТРЕБАН НАШИМ ЗАПАДНИМ САВЕЗНИЦИМА! ОНИ ЋЕ ТАДА ЖЕЛЕТИ ДА СРПСКОГ НАЦИОНАЛИСТУ ВУЧИЋА ЗАМЕНЕ ЧОВЕКОМ ОД ПОВЕРЕЊА ДРАГАНОМ ЂИЛАСОМ!
ДОБРОШАО НАЗАД У ПОЛИТИЧКУ АРЕНУ СРБИЈЕ, ДРУЖЕ ЂИДО! ТВОЈИХ ОСВОЈЕНИХ 18% НА БЕОГРАДСКИМ ИЗБОРИМА ПОСЛЕ ЧЕТИРИ ГОДИНЕ ТВОГА ОДСУСТВОВАЊА ИЗ ПОЛИТИЧКОГ ЖИВОТА, СЈАЈНА ЈЕ СТАРТНА ПОЗИЦИЈА ЗА РУШЕЊЕ ВУЧИЋА КАДА СЕ ОТАРАСИМО ТЗВ. "КОСОВА" И КАДА НАШИ ЗАПАДНИ САВЕЗНИЦИ ЗА ТУ ОПЕРАЦИЈУ ДАЈУ ПОЛИТИЧКУ САГЛАСНОСТ И ЛОГИСТИКУ!







http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/dilas-porucio-vucicu-trebace-mi-manje-vremena-da-te-smenim-nego-sto-je-tebi-trebalo-da-smenis-mene-u-beogradu/

Đilas poručio Vučiću: "Trebaće mi manje vremena da te smenim, nego što je tebi trebalo da smeniš mene u Beogradu"

"Siromašni ljudi uzimali su novac, bilo je fantomskih i lažnih Beograđana", kazao je Dragan Đilas, uz napomenu da ne zna rezultate izbora, ali da zna da ima više desetina hiljada glasova koji su oteti

Tan2018-3-4_83116773_0.jpg


Kandidat za gradonačelnika Dragan Đilas po zatvaranju biračkih mesta obratio se javnosti iz svog izbornog štaba u društvu lidera koji su ga podržali.

Nosilac liste "Beograd odlučuje, ljudi pobeđuju" Dragan Đilas je današnje izbore nazvao nepoštenim.

"Siromašni ljudi uzimali su novac, bilo je fantomskih i lažnih Beograđana", kazao je on, uz napomenu da ne zna rezultate izbora, ali da zna da ima više desetina hiljada glasova koji su oteti.

"Ne tražim u tome opravdanja za rezultate koji će doći, nego da budemo svi svesni u kakvoj zemlji živimo i sa čime se susrećemo i kakva je borba pred nama." Đilas je ponovio da ne zna rezultate, ali da je većinska volja Beograđana - volja za promenom ove vlasti.

"Mi nećemo nimalo biti srećni ako druge liste ne pređu cenzus, niti nekome da poručujemo da smo bili zajedno. Sutra ćemo pozvati sve ljude da zajedno nastavimo borbu i pripremu za izbore, možda 2020. ili ranije", kazao je Đilas.

On se potom obratio Aleksandru Vučiću:

"Vučiću, trebaće mi manje vremena da te smenimo sa vlasti nego što je tebi trebalo da mene smeniš u Beogradu. Zato što je volja građana Srbije danas jasno pokazana. Godina 2020. biće ona u kojoj ćemo u mnogim gradovima u Srbiji moći da proglasimo pobedu, a 2022. da promenimo i predsednika na izborima", kazao je Đilas.
 
Poslednja izmena:
Komsija, ti si lud.

Kosova se necemo i ne treba "otarasiti". Kako to mislis?
Врло једноставно. Да би Србија ушла у Европску унију, и престала бити европска периферија где Руси воде главну реч, тј. да би Србија у политичком смислу постала "Запад", мора се признати Косово као независна држава. А то ће да уради српски националиста и русофил Александар Вучић.
 
Врло једноставно. Да би Србија ушла у Европску унију, и престала бити европска периферија где Руси воде главну реч, тј. да би Србија у политичком смислу постала "Запад", мора се признати Косово као независна држава. А то ће да уради српски националиста и русофил Александар Вучић.

Sve je to mozda i u redu, ali ne po svaku cenu, ne preko Kosova (KiM).

S druge strane, ako nismo slobodni u sebi, kao drustvo, dzaba nam "sloboda" sa strane. Takve slobode ne donose nista dobro tj. i nisu slobode.
 
"Vučiću, trebaće mi manje vremena da te smenimo sa vlasti nego što je tebi trebalo da mene smeniš u Beogradu. Zato što je volja građana Srbije danas jasno pokazana. Godina 2020. biće ona u kojoj ćemo u mnogim gradovima u Srbiji moći da proglasimo pobedu, a 2022. da promenimo i predsednika na izborima", kazao je Đilas.

Komšo, to je Narandžasti klovn izjavio u 20.00 tojest u trenutku dok se još uvek nadao da pobeđuje.
 
Предао нешто што је 95% шиптарско.

Дедер, баци још који интелектуални драгуљ.

Niti je predao, niti je "to" 95% siptarsko. Mozda, ali kaobajagi i od juce.

Videli smo sve, jedino ako nema reprize na Pinku, Happy televiziji i u Informeru.

Nije predao taman posla da preda, nemojte tako pisati odoka.

Isuvise je to velika stvar za jednog coveka i jednu stranku, cak je to stvar i za citav narod.
 
Niti je predao, niti je "to" 95% siptarsko. Mozda, ali kaobajagi i od juce.



Nije predao taman posla da preda, nemojte tako pisati odoka.

Isuvise je to velika stvar za jednog coveka i jednu stranku, cak je to stvar i za citav narod.

Samo mi ovo objasni sta je ostalo od srpskih institucija na Severu Kosova od kako su Vucic i naprednjaci na vlasti ovih sest evo i sedma godina.Nista.Sve su predali siptarima opet sa potpisom u Briselu.
 
Samo mi ovo objasni sta je ostalo od srpskih institucija na Severu Kosova od kako su Vucic i naprednjaci na vlasti ovih sest evo i sedma godina.Nista.Sve su predali siptarima opet sa potpisom u Briselu.

Pa nista tj. malo toga je ostalo jer su ih Siptari zeznuli oko ZSO i sl. i samo lud bi sada "predao" Kosovo. Bas zato taj sporazum moze da se ponisti i vrati u UN, sto je najbolja stvar u svemu.
 
Према важећем закону победу је освојила СНС - то је дефинитивно завршни чин уништења и краја Србије и Београда иако је у ствари СНС добио
400 000 гласова а има 1,600 000 гласача тј. 1,200 000 људи се НИЈЕ ИЗЈАСНИЛО ЗА СНС..........
 
Постоји легенда о томе да ће жути завладати Европом, и да ће то почети од Србије. Очито нетачна.

Ја колико знам, легенда говори о томе да ће жути људи пити воду са Мораве а не да ће владати Европом.
 

Back
Top